Saw V (October, 2008)

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Saw V (October, 2008)

Post by Freddy »

Na kaip žinom planuojama šešias dalis daryti, sugalvojau sukurti temą apie penktą, kurioje galėsim padiskutuoti, pasidalinti naujienom.
  • Planuojama pradėti filmavimus sausį.
    Tobin Bell (Jigsaw) turbūt pasirodys filme vienu ar kitokiu pavidalu.
    Writers išlieka Saw IV : Marcus Dunstan and Patrick Melton
    David Hackl kaip direktoriaus debiutas (jis buvo dirbęs su Saw II ir Saw III kaip Production Designer, ir Saw III bei IV kaip direktoriaus asistentas.) :shock: :shock:
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

įdomu a ko gi tik 6-iom dalim apsiribojo, tokį daiktą galima štampuoti be galo be krašto ir nesvarbu, kad su kiekviena dalim filmas eina kvailyn ..
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Man regis jiems jau nuo antros dalies pats filmo gerumas nelabai rūpi. Viskas sukasi tik ant dėl pinigų. O pirma dalis visada išliks pati geriausia.

Palyginimui:

Saw - Budget: $1.2 million | Worldwide: $103,096,345
Saw II - Budget: $4 million | Worldwide: $147,739,965
Saw III - Budget: $10 million | Worldwide: $164,874,275

Tačiau man patiko visos dalys, nors ir nėra tokios stiprios kaip pirma. :)
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Kasmet vis daugiau pinigų. :) Man tai pat Pjūklo visos dalys, labai patiko. Nuo 2000m sukurtų, priskirčiau prie geriausių siaubo filmų.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: Saw V (October, 2008)

Post by Eikantas »

Freddy wrote: David Hackl kaip direktoriaus debiutas ... ir Saw III bei IV kaip direktoriaus asistentas
cia netycines vertimo klaidos turbut :)

studio manager > kino studijos direktorius
production manager > filmo gamybos vadovas (siuo atveju "manager" turbut galima versti kaip "direktorius", bet dazniau vartojama "vadovas")
(film) director > rezisierius
assistant director > rezisieriaus padejejas
editing director > montazo rezisierius
art director > filmo dailininkas/kinostudijos meno vadovas
director of photography > vyriausias operatorius, operatorius statytojas
casting director > aktorių atrankos vadovas
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Re: Saw V (October, 2008)

Post by Freddy »

Na taip režisierius (-iaus) turėtų būti. Kažkaip nepagalvojau apie šitą žodį rašydamas aplamai...
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

ZeaLot wrote:įdomu a ko gi tik 6-iom dalim apsiribojo, tokį daiktą galima štampuoti be galo be krašto ir nesvarbu, kad su kiekviena dalim filmas eina kvailyn ..
eretikas !!!! nors siuzetas biski kvaileja, bet ziuret vistiek idomu, nes juk tai SAW !!!! :D
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Meskiukas_Zudikas wrote:
ZeaLot wrote:įdomu a ko gi tik 6-iom dalim apsiribojo, tokį daiktą galima štampuoti be galo be krašto ir nesvarbu, kad su kiekviena dalim filmas eina kvailyn ..
eretikas !!!! nors siuzetas biski kvaileja, bet ziuret vistiek idomu, nes juk tai SAW !!!! :D
na man irgi patinka SAW,tai nieko pries 6 dalys,kaip tik dar ir pritarciau ir daugiau daliu sukurt
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

čia jau offtopicas truputį gaunasi, bet kiekybė ne visada reiškia kokybę ...
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

fakjupypl wrote:čia jau offtopicas truputį gaunasi, bet kiekybė ne visada reiškia kokybę ...
butent, bet kol kas Pjuklui neblogai sekasi :) nors nieko naujo neparodo per daug, bet ziuret, po velniu, vistiek idomu juk :) negi ne ?
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Pasirodė nauajs clip'as iš filmo (turbūt pirmoji scena kaip ir užpraeitais metais): http://ca.youtube.com/watch?v=vNaqfnPSNQo (3:43 min) .

Saw dar vis išlieka vienas iš originaliausių žudymo mechanizmų atžvilgiu, gan neblogas aparatas, įdomu kodėl tokia pabaiga, regis naujasis Jigsaw nelabai gailestingas :)
Guest

Post by Guest »

Tik dvi dalis, berods, esu mačiusi. Tiek užteko, kad susidaryčiau šūdiną nuomonę.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

lol delete
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

A_G wrote:Tik dvi dalis, berods, esu mačiusi. Tiek užteko, kad susidaryčiau šūdiną nuomonę.
na tai parašei, kad tavo nuomonė yra šūdina, bet neparašei ką galvoji apie filmą (us) :lol: :lol: :lol:
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na šiaip aš niekaip negaliu prisiminti ką mačiau 3 ir 4 šio gaivalo dalyje :) Turbūt reikia SAW fanu būti, kad tai pavyktų 8) . Na bet skonis dalykas šventas, todėl manau žmonės tiek "fantastiškais" tiek "šūdinais" šiuos filmus vadinti turi vienodas teises. Tik va argumentų tikrai norėtusi :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply