Pathology (2008)

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Pathology (2008)

Post by Slasher »

Image

Patologai visad laukiami personažai filmuose. O čia net visas filmas ir pavadinimas jiem skirtas. Nors traileris tai saldokas atrodo, bet bus matyt :)

traileris http://www.youtube.com/watch?v=DcXc55fOIhw&eurl
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

man toks biski levas pasirode.. Vel bandys uzdirbt babkes is sexo scenu, fe..
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Sužiūrėjau šią popietę. Na ir galiu prisipažinti, kad nesigailiu. Vietomis nuspėjamas, bet normalų bendrą ispūdį palikęs filmas. Sekso scenos apie kurias čia dūsavo meškiukas, kartai tikrai vietoje ir tuo metu nieko negadina. Didelių twistų nėra, siužetas teka gan ramiai, bet ta pusantros valandos neprailgo. Venas iš didesnių minusų - labai jau aiški pabaiga.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Man irgi patiko. Aisku, biski klisinis, bet ideja gera filmo, o ir pabaiga faina.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Meskiukas_Zudikas wrote:man toks biski levas pasirode.. Vel bandys uzdirbt babkes is sexo scenu, fe..
Meskiukas_Zudikas wrote:Man irgi patiko. Aisku, biski klisinis, bet ideja gera filmo, o ir pabaiga faina.
Muahaha :lol:

Filmas tikrai gerulis ir pakankamai įtraukiantis, kas dar nematę siūlyčiau primygtinai pasižvalgyti.
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

zinau zinau :D vistiek sexo scenu galejo ir nebuti :( bet filmas vertas paziureti. :oops:
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

dar karta pasikartosiu (kazkurioj jau temoj minejau) , kad labai neblogas filmas, visai itraukiantis, kas nematet tikrai verta paziuret.
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

Na šiaip jau filmas pasirodė toks gan tradicinis kriminalinis/psichologinis trileris su visom jam būdingom ir, deja, ne itin originaliom siužeto ,,vingrybėm". įdomi ir kitokia nei įprasta pati veiksmo aplinka, kuri, aišku, nuteikia specifiniam jumoro (kai į nepatinkantį bendramokslį gali sviesti ne kokį nors banalų daiktą, o pvz. ką tik išskrosto lavono kepenis) bei sekso (laabai akivaizdžiai parodyti tradicinio sekso ir sekso tarp patologų skirtumai :P ) traktavimui. O va pagrindiniam dalykui - t.y. kiek realios visos įvykdytos žmogžudystės, man neužteko kompetencijos, todėl ne taip įdomu žiūrėti buvo, be to įtariu prikabino ten žiūrovams makaronų scenaristai :?
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
Post Reply