S. Darko (2009)

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Otis
Išplėš tau širdį
Posts: 102
Joined: 2007-05-08, 21:03
Location: Vilnius

S. Darko (2009)

Post by Otis »

Na ką bus sudirbtas dar vieno gero filmo vardas. Donnie Darko turės pratęsimą. Filmas greičiausiai bus išleistas straight to DVD balandžio 28. Siužetas nk. gero nežada, aktorių sąrašas irgi. krc. šūdas .

IMDB :arrow: http://www.imdb.com/title/tt1231277/
Trailer :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=CdyPngBH6mM&eurl=

Image
Last edited by Otis on 2009-02-23, 19:03, edited 1 time in total.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

režisierius tai specializavosi serial killerių srityje. Filmai apie Richard Ramirez ir Hillside strangers buvo labai vidutiniški savam žanre. Tad dėt viltis į Donie Darko sequelo kokybę tikrai beprasmiška.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Blemba blemba blemba šią naujieną jau seniai žinau... bet tai kaip galima taip sudirbinėt filmą KURIAM JOKIO TęSINIO NEREIKIA ! Gi viskas paaiškinta jau originaliame filme, kam tie tęsiniai ? Ar įsivaizduojat tęsinį filmui Apocalypse Now ? Aš tai nelabai. Taigi čia IšBAIGTI FILMAI. Daryti tęsinį - tai nesuprasti originalaus filmo esmės. O tas būsimas režisierius matyt ir nesuprato originalo, nes kitaip nedarytų joko tęsinio. Tam pačiam Buterfly effect tęsinio irgi nereikėjo, bet padarė idiotai. Ir šūDą JIE PADARė.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Meskiukas_Zudikas wrote:Blemba blemba blemba šią naujieną jau seniai žinau... bet tai kaip galima taip sudirbinėt filmą KURIAM JOKIO TęSINIO NEREIKIA ! Gi viskas paaiškinta jau originaliame filme, kam tie tęsiniai ? Ar įsivaizduojat tęsinį filmui Apocalypse Now ? Aš tai nelabai. Taigi čia IšBAIGTI FILMAI. Daryti tęsinį - tai nesuprasti originalaus filmo esmės. O tas būsimas režisierius matyt ir nesuprato originalo, nes kitaip nedarytų joko tęsinio. Tam pačiam Buterfly effect tęsinio irgi nereikėjo, bet padarė idiotai. Ir šūDą JIE PADARė.
Gal pradžiai pamatykim filmą... ką gali žinot. Vat kai pamatysim, kad šh, tada jau galėsim "keikti".
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

čia ne tas atvejis. Kai kuriems filmams tęsinių TIKRAI nereikia. O dabar bandys iš gero filmo uždirbt dar daugiau bapkių susukdami pigų mėšlą. Nu ką naujo ten gali parodyt ?
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Meskiukas_Zudikas wrote: Taigi čia IšBAIGTI FILMAI. Daryti tęsinį - tai nesuprasti originalaus filmo esmės. O tas būsimas režisierius matyt ir nesuprato originalo, nes kitaip nedarytų joko tęsinio. Tam pačiam Buterfly effect tęsinio irgi nereikėjo, bet padarė idiotai. Ir šūDą JIE PADARė.
Tikrai neginu būtent šito tęsinio, bet norėčiau prisipisti prie žodžių.
"Daryti tęsinį - tai nesuprasti originalaus filmo esmės."
Wtf, o tai negalima plėtoti minties? Jei viena mintis išbaigta tai gal iš jos gali plaukti kita mintis, kuri irgi bus išbaigta? Pvz Terminatorius 2 arba Aliens, ar gi prasti tęsiniai? [pavyzdžiai ar ne iš to paties donio darko? :D nors gal jau maišau aš viską ] ...Devils Rejects :) nu ir daug daug kitų pavyzdžių, neverta vardint
o Buterfly effect su Doniu Darko nėr ką lygint, ten ir taip šūdas, kiek tęsinių bepridarytų. Tas pats kaip 666 Britnės klipai, pirmas niekuo ne geresnis už 666ą.

O aš irgi gan skeptiškai žiūriu į šitą tęsinį, nu bet gal paims ir iš kito kampo kaipnors patieks viską, ką gali žinot.
Tęsinys gal ne visad yra kaip tęsiama istorija, o tiesiog plėtotė, arba pateikimas visai kitu kampu. Thats what I mean :011:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

GOREBORGAS wrote:
Tikrai neginu būtent šito tęsinio, bet norėčiau prisipisti prie žodžių.
"Daryti tęsinį - tai nesuprasti originalaus filmo esmės."
Wtf, o tai negalima plėtoti minties? Jei viena mintis išbaigta tai gal iš jos gali plaukti kita mintis, kuri irgi bus išbaigta? Pvz Terminatorius 2 arba Aliens, ar gi prasti tęsiniai? [pavyzdžiai ar ne iš to paties donio darko? :D nors gal jau maišau aš viską ] ...Devils Rejects :) nu ir daug daug kitų pavyzdžių, neverta vardint
o Buterfly effect su Doniu Darko nėr ką lygint, ten ir taip šūdas, kiek tęsinių bepridarytų. Tas pats kaip 666 Britnės klipai, pirmas niekuo ne geresnis už 666ą.
aš nieko prieš tęsinius neturiu, tačiau nervina, kai lenda prie išbaigtų filmų. Donie Darko nėra koks veiksmo fantastinis filmas ar siaubiakas. Tai drama su potekste. Na, su fantastikos elementais, bet vistiek lyginti su tokiais filmais kaip Alien ar Terminator neišeina ir kvaila. čia gi žanrai skirtingi. Anie yra vos ne SUKURTI tęsiniams iki begalybės. O ką pratęst Donie Darko neįsivaizduoju. Na, palauksim, pažiūrėsim, gal visai nieko tęsinys bus, :roll: tačiau man vistiek nepatiko šita naujo režisieriaus idėja, todėl ir pasikeikiau, kai sužinjau, kad darys tęsinį.

Tiesiog mano manymu, tam tikriems filmams tęsinio nereikia. Ir į juos įeina tas pats Buterfly Effect, nesvarbu ar patiko kam ar ne, bet kam tokiam filmui tęsinys ? Arba dar vienas fainas filmas, The Boy In Stripped Pyjamas. Ar įsivaizduotum tęsinį jam ? Jau nekalbant apie Apocalypse Now arba dar geriau, Clockwork Orange. . . Ną, tai tik mano nuomonė vis gi. Pagyvensim, pamatysim.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

The Boy In Stripped Pyjamas

Nemačiau tokio :) reiks pačekint kas čia
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Post Reply