The Horsemen (2009)

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

The Horsemen (2009)

Post by Dahmer »

Image

The Horsemen (2009) - A recently widowed detective still grieving over his wife's death discovers a shocking connection between himself and the suspects in a serial killing spree linked to the Four Horsemen of the Apocalypse.

Traileris labai sudomino, turetu buti galingas SK stiliaus 2009 filmas, beto Dennis Quaid parinktas i desimtuka.
http://www.movie-list.com/trailers.php?id=horsemen
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Iki vidurio tikrai galingai žiūrėjosi, tiek siužetas, tiek pateikimas. Paskui gaila , kad siužetas patapo akivaizdžiai nuspėjamas, na ir pabaigoje galėjo labiau supurtyti, buvo tam pagrindo. Viena iš geresnių šiuometinių naujienų.
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Tiesa tiesa pirma filmo dalis ir man patiko, gaila, kad prie galo nepasistenge.
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Panasus ir mano atsiliepimas, pradzia visai nieko nuteike, taciau kazkaip gale viskas per daug nuspejama tapo, nzn toks vidutinis filmas :roll:
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Pasiskaitinėjus šitame forume, tai nei filmo vidurio nebereikia laukti :) , nes tikėdamasis nuspėjamos pabaigos jau pradžioje ėmiau spėlioti, kas čia galėtų būti. Gavosi šioks toks mazochizmas, kuris, žinoma, ties filmo viduriu jau kankinimu tapo, nes vilties, jog pamatysiu kokį nors twist'ą nebeturėjau :) Tačiau filmas nėra blogas, man tikrai patiko.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply