8 Films To Die For 2009

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

8 Films To Die For 2009

Post by Freddy »

Nauji filmai: http://www.horrorfestonline.com/ :) ši "serija" man kažkaip visada patiko. Tikiuosi neblogų ar bent vidutiniškų filmų. Jau yra DVD išėję.

Trailer'iai jų tinklapyje yra visi (po trumpą komentarą sprendžiant iš jų):

The Broken - siužetas atrodo super, kažkas kitokio bent :) Ir laikas filmo atrodo gan neblogai pasirinktas, o ir aplamai kadrai įtraukiantys.
Slaughter - siužetas kažkaip pasirodė nuvalkiotas, bet kartais tokie filmai susižiūri labai gerai.
Perkins 14 - atrodo neblogai, nemažai kraujo... siužetas galbūt įdomus, jei nebus vien bėgiojimas pirmyn atgal.
Butterfly Effect: Revelation - mintis nebloga, daugiau kraujo, daugiau žudynių, ir manyčiau bus gan įtraukiantis nes pabaigoj gali nutikti bet kas.
From Within - patinka tas jaunuolis aktorius :) jau gan daug matytas iš kitų filmų. šiaip nežinau ko tikėtis, kažką panašaus jau regis yra tekę matyti.
Dying Breed - patinka man tokie filmai... kažkuo priminė Wrong Turn labai tik su kitokiais veikėjais, bet nieko.
Autopsy - medicina, ligoninė, awesome.
Voices - azijiečių, daugiau žodžių ir nereikia... atrodo gerai.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

O žinok visai super filmai :)



The Broken bus įdomus
Tas slaughter tai prie alaus, nuvalkiotas siužetas.
Perkins toks irgi turėtų būt pusė bėdos, ir istorija geresnė.
Butterfly - na buvau skeptiškas, bet po trailerio užsimaniau pamatyt. Antra dalis buvo šūdas, tad gal trečioje patiks :)
From Within atrodo bus dar vienas religinis šlamštas, bet gal ir pažiūrėsiu kada...
Dying Breed - oi baisu baisu.. jau man dabar baisu :(
Autopsy - oho, bent jau įdomus siužetas :)
Voices - ai man tie japonai kažkaip no no... bet filmas pasirodė visai nieko...:D
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

įdomiai jūs čia suvertinot visus filmus iš treilerių
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

GOREBORGAS wrote:įdomiai jūs čia suvertinot visus filmus iš treilerių
:lol:

aš nekaltas, Freddy pirmas pavyzdį parodė :lol:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Meskiukas_Zudikas wrote:
GOREBORGAS wrote:įdomiai jūs čia suvertinot visus filmus iš treilerių
:lol:

aš nekaltas, Freddy pirmas pavyzdį parodė :lol:
Juk tai ne galutinis ir tik šiaip, pirmi įspūdžiai :D ... bus normalesnis vertinimas vėliau.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Freddy wrote:
Meskiukas_Zudikas wrote:
GOREBORGAS wrote:įdomiai jūs čia suvertinot visus filmus iš treilerių
:lol:

aš nekaltas, Freddy pirmas pavyzdį parodė :lol:
Juk tai ne galutinis ir tik šiaip, pirmi įspūdžiai :D ... bus normalesnis vertinimas vėliau.
tai suprantama :D beje, jau atrodo 4 filmai yra LM'e. Reiks siųstis :)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Meskiukas_Zudikas wrote:
beje, jau atrodo 4 filmai yra LM'e. Reiks siųstis :)
Jau radau visus išskyrus Dying Breed ir Voices DVD-R kokybėje :) Super... Torrentleech'e yra.
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Man Dying Breed nepatiko. Jau baigia nusibosti tokio tipo filmai su freakų šeimynėlėmis.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Ripper wrote:Man Dying Breed nepatiko. Jau baigia nusibosti tokio tipo filmai su freakų šeimynėlėmis.
jo, ten galėjo kažką ir orginaliau sugalvot. Vidutiniškas savo žanro filmas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Perkins 14 - pats filmo siužeto užmanymas tai geras. Vaikų dingimas be žinios, o po įvykio praėjus virš dešimt metų, duodą gerą pagrindą pačios paslapties atskleidimui. Tik pačio veiksmo plėtojimas labai jau šabloniškai, ne iš geriausios pusės, pateiktas. Kokie ispanai tikrai būt išlaužę kupiną įtampos, paslapties filmą. čia visiškai nesistengta nustebint netikėtais epizodais. Tik belieka sulaukti, kaip ten pasibaigs, nors ir taip daugmaž aiškus finalas.

Autopsy - labiau traukia link gore komedija. Pamišęs gydytojas, organų transplantacijos, netyčia ligoninėn patekusio būrelio jaunimėlio klajonės po klaikuma atsiduodančius jos koridorius. Nieko stlbinančio filme nėra, tačiau gan lengvas kruvinas kino seansas garantuotas :)

From Within - neblogai, bet trūko kokio tai sprogstamo užtaiso. Provincijos miestelis, religinė sekta, žūstantys, besižudantys paeiliui žmonės. Kažkas kerštauja.... Panašios mirties priežastys, kaip Ringu tipo filmuose. Lyg ir įtraukiančiai tokiom temom turėtų vystytis filmas, bet per daug užtempta ir tai numuša galimybę maksimaliai įsitraukti į seansą.
Post Reply