Siaubiakai apie virusus

filmai, video klipai, dokumentika, žaidimai...

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
juka
Nuliovas
Posts: 1
Joined: 2020-03-14, 22:08
Contact:

Siaubiakai apie virusus

Post by juka »

Sveiki,

dabar visai aktualu, tai man įdomu pažiūrėt kokių filmų apie virusus ir jų plitimą. Gal kas ką galite parekomenduoti?
Otis
Išplėš tau širdį
Posts: 102
Joined: 2007-05-08, 21:03
Location: Vilnius

Re: Siaubiakai apie virusus

Post by Otis »

28 Days Later (2002), The Crazies (2010)

Neperseniausiai rusų serialą Epidemija (Эпидемия (2019) teko žiūrėti. Pastatytas pagal Jana Vagner knygą (yra ir lietuvių kalba išversta). Kaip ir nieko, buvo įdomu pažiūrėt ką rusai šita tema sukūrė, bet galėjo būt geriau. Išsiskyręs vyras su buvusia žmona, sūnum, nauja merga, tėvu, bei dar viena šeima pandemijos metu iš Maskvos bando nusigauti į atokią gyvenvietę.Čia daugiau dėmesio šeimos dramai skirta ir šiaip kvailos dramos nei apokalipsės.Bandyta lyg ir tikroviškai padaryt, bet tie tarpusavio santykių aiškinimaisi labai perspausti ir užknisdavo. Buvo ir gerų vietų, bet daugiau gumos tempimo kur norisi 5min ar pusę serijos prasukti. Vertinčiau 6, antrą sezoną manau žiūrėčiau.Kamiu "Maras" dabar turbūt gerai susiskaitytų. Yra ir ekranizacija, bet neteko žiūrėti.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Siaubiakai apie virusus

Post by fakjupypl »

Ne siaubakas, bet, manau, vertas dėmesio - Contagion (2011)
Užkabino tuo, kad kol kas iš tokio tipo filmų pasirodė arčiausiai realybės, t.y. to, ką pastaruoju metu rodo per TV, sako per radiją, rašo internete.
Žiniai, tai nėra pseudo dokumentika kaip, pvz., Der dritte Weltkrieg. Aukščiau minėtame Contagion istorija pinasi apie daugelį veikėjų, tiek susirgusių, tiek bandančių surasti naujos epidemijos priežastį ir priemonių jos suvaldymui.
Trailer'is:
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Re: Siaubiakai apie virusus

Post by redvirus »

Otis wrote: Neperseniausiai rusų serialą Epidemija (Эпидемия (2019) teko žiūrėti. Pastatytas pagal Jana Vagner knygą (yra ir lietuvių kalba išversta). Kaip ir nieko, buvo įdomu pažiūrėt ką rusai šita tema sukūrė, bet galėjo būt geriau. Išsiskyręs vyras su buvusia žmona, sūnum, nauja merga, tėvu, bei dar viena šeima pandemijos metu iš Maskvos bando nusigauti į atokią gyvenvietę.Čia daugiau dėmesio šeimos dramai skirta ir šiaip kvailos dramos nei apokalipsės.Bandyta lyg ir tikroviškai padaryt, bet tie tarpusavio santykių aiškinimaisi labai perspausti ir užknisdavo. Buvo ir gerų vietų, bet daugiau gumos tempimo kur norisi 5min ar pusę serijos prasukti. Vertinčiau 6, antrą sezoną manau žiūrėčiau.
Serialo dar nežiūrėjau, bet skaičiau Jana Vagner knygas. Jeigu antras sezonas būtų pagal antrą trilogijos knygą, tai asmeniniai santykiai turėtų dar labiau eiti į pirmą planą, nes palyginus su pirma dalimi - apokalipsės beveik nebeliko :) Nepaisant to, paskutiniais metais pradėjau jausti silpnybę apocaliptic/post-apocaliptic istorijoms vykstančioms Rusijoje arba šiaip rytų Europoje (Metro serija, ta pati J.Vagner Вонгозеро trilogija etc.), tai jeigu ką nors panašaus galite rekomenduoti - pasidalinkite! :D
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Re: Siaubiakai apie virusus

Post by redvirus »

Papildymas dėl minėto serialo Epidemija (Эпидемия (2019). Šiuo metu jį galima peržiūrėti Netflix. Pavadinimą išvertė į "To The Lake". Peržiūrėjus pirmą seriją, kai kurie esminiai pokyčiai nuo knygos siužeto verčia truputi nerimauti, bet tuo pačiu ir sukuria šiokią tokią intrigą, nes siužetas dėl to galbūt pakryps kita linkme. Manau tęsiu peržiūrą ir parašysiu trumpą nuomonę pabaigus pirmą sezoną :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply