Prieblandos Zona (twilight zone)

filmai, video klipai, dokumentika, žaidimai...

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Prieblandos Zona (twilight zone)

Post by Meskiukas_Zudikas »

One of television's most rightly revered series, The Twilight Zone (CBS, 1959-64) stands as the role model for TV anthologies. Its trenchant sci-fi/fantasy parables explore humanity's hopes, despairs, prides and prejudices in metaphoric ways conventional drama cannot.


Nezinojau kur sukurt sia tema, tad idejau cia :) ka manot ? pamenat tokia? Gal zinot kur gaut tokiu filmu? Cia daugiau fantastika, mistika, taciau..ee..kitokia, sena, bet gera ir idomi.
Seniau, kai mazas buvau labai megau, per TV kazkada rodydavo (tele3 ?).
Konkreciai tai man vienas filmas istrigo. Tiksliai siuzeto nepamenu (pavadinimo taipogi), ten mazdaug zmogus, atrodo mokslininkas pastebejo, kad VISKAS PASTOVIAI kartojasi, jis gyvena tik viena valanda, kazkur nuo 12.30 iki 13.30 ir pastoviai grizta po valandos atgal i pradzia ir taip iki begalybes. Mirti jis negaledavo, nes kai nusizudydavo, atgimdavo VEL. Mane sitas filmas anuomet pakerejo ir iki siol pamenu, kaip jis bande visus zmones itikint, kad pasauliui kazkas NUTIKO ir viskas nuolatos kartojasi, dingo testinumas, mazdaug uzdaras ciklas. Niekas jo nepatikejo, zodziu siuzetas UNIKALUS ir stulbinantis.


Jei kas pamenat ar matet ir zinot sio filmo pavadinima busiu labai dekingas, jei parasysit. Ten ta prieblandos zona tokia kaip serijalas kiek pamenu is daugybes filmu sudetas. kiekvienakart vis kita istorija.


p.s. pasitaisau, cia ne filmai greiciau, o trumpos istorijos.

beje, manau as kazko nemaisau ir mano minetos istorijos nerode per videokauka, nes iekojau prieblandos zonos epizodu puslapyje ir mano aprasitos istorijos ten neradau. Gal kazka praleidau.....
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Na ką gi, prašom:

The Twilight Zone [1985-1989]
http://forum.sharevirus.com/the-twiligh ... 44939.html

The Twilight Zone [2002-2003]
http://forum.sharevirus.com/the-twiligh ... 44938.html
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

dekui :D nesitikejau taip greit. Gaila, kad ten reik eMule turet. Pas mane DC++. Radau ir per DC++ keleta epizodu prieblandos zonos, va tik beda kad man nesiuncia, nes arba slotai uzimti arba pas tuos userius intikas letas, tai.... Kur gaut eMule? ta prasme, kokia versija tinka, norint pasinauduot siuo geriu??
:)
Post Reply