Martyrs (2008) paaiškinimas (spoileriai)

filmai, video klipai, dokumentika, žaidimai...

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Martyrs (2008) paaiškinimas (spoileriai)

Post by Meskiukas_Zudikas »

Sveiki,

Prieš metus žiūrėjau prancūzų filmą Martyrs, kurį matyt daugelis iš čia esančių jau matėt. Taigi, filmas ne eilinis, galima sakyti europinio kino šedevras (kokių reta). Ir ne kraujų ir kūno dalių prasme, bet savo mintimi, potekste ir apskritai, pačia pabaiga, kuri palieka žiūrovą spėlioti.

Taigi visai neseniai užsukau gan atsitiktinai į IMDB forumą ir pamačiau paaiškinimą vieno vartotojo submachine (kuris sėkmingai išnarpliojo Donnie Darko ir Antichrist pabaigas/esmes.)

Perskaičiau jo filmo Martyrs paaiškinimą ir pamačiau, kad galai nesueina. Na nelogiškai gaunasi, ką jam ir pasakiau ir dėl ko susiginčyjom.

Taigi jis teigia, kad Anna po nukankinimo sumanė sutriuškinti Madmuazele jai pameluodama, kad po mirties nieko nėra. Ir neva dėl to sena moteris išsitaško sau smegenis, prieš tai tardama tam seniui "keep doubting".


Kadangi man toks paaiškinimas pasirodė gerokai pritemptas, pažiūrėjau filmą antrąsyk ir gan aiškiai MATOSI, kad pabaigoje, kai Madmuazele paklausia Annos, ar ji matė kitą pasaulį, Anna vos vos linkteli ir sumirksi akim. Tada Madmuazelė palinksta virš jos ir prikiša ausį jai prie lūpų. Tada Anna kažką sukužda jai.

O dabar tas vartotojas teigia, kad aš čia išsigalvoju ir Anna su galva nesulinksi ir akim nemirkčioja. Bet gi aš filmo kopiją prieš savo akis turiu ir šimtus kartų tą sceną peržiūrėjau ir aiškiai matosi, kaip ji LINKTELI ir SUMIRKSI, kai Madmuazelė paklausė jos apie anapusinį pasaulį. Taigi tai įrodymas, kad anapusinis pasaulis YRA, t.y. Anna jį matė.


Tad prašau, jei kas turi tą filmą, pažiūrėkit pačią pabaigą ir pasakykit, aš teisus ar ne, t.y. ar Anna iš tiesų ten sulinksi ir pamirksi ar ne? Aš savo akim neabejoju, bet visiškai objektyvus irgi negaliu būti, tad labai pagelbėtumėt, jei kas patvirtintumėt šį faktą. Arba paneigtumėt.

Jei tik galėčiau, iškirpčiau tą sceną ir įkelčiau kur nors, deja, video apdorojimo technikos neturiu, o su WMMaker užims daug laiko.


Ok, pavyko su WMM iškirpti tą sceną (deja, rusų kalba).

http://www.mediafire.com/file/md2jitudwxm/mrtrs.wmv (3MB failas)
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

1) Manau pataikei ne į tą skiltį, čia emuliniai linkai lyg ..gal moderatoriai perkels ?

2) Chill out, dude! Koks skirtumas ką koks asilas kokiam pasaulio krašte mano :) Interpretuoji kaip tau patinka, džiaugiesi savo supratimu ir kino patirtimi, tuo ir nuostabus kino pasaulis. Kad jūs išspresit (?) šitą ginčą - filmui ir jo daromam įspūdžiui nuo to nei šilta nei šalta. Man tai pvz smagiausia ir yra nežinot ką ji ten pasakė.

3) Pažiūrėjau ištrauką, nieko ten nesimato. O kad ir matytusi kas - Joks čia paaiškinimas, o elementarus šūdo malimas ir tiek.

Siūlau pamiršt ir galvot kaip tau patinka
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

kaip tai nesimato :x aiškiai gi matosi kad mirkteli :D

Na man rūpi išsiaiškinti tiesą, nes tikiu, kad tik viena teisinga interpretacija yra ir tas jos mirktelėjimas yra svarbus ženklas, kad ji kažką matė (ką prieš tai ir rodė su CGI efektais, tunelis, šviesa ir t.t.)

Jo, jei forumas ne tas, tai galima į blevyzgas perkelt :D
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Onanizmas :)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

jo, bet kai užsikabliuoju, negaliu nustot, neradęs tiesos :lol:
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Meskiukas_Zudikas nu kazkaip nesigaus itikinti fano del savo teoriju jeigu ir pats fanas esi,as kaip ir susitaikes su sita mintim jau kokius 5 metus. Nes tokie pareiskimai isshaisqintos pabaigos yra tiesiog FAIL, kaip nori taip galvoji - lengviau gyvent...
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Post Reply