Silent Hill (2006)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

kai pradėjau žiūrėti-negalėjau atitraukti akių. mano nuomone tai tikrai puikus filmas :)
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Dietrich wrote: Hollywood produkcija yra masem. Bukas (pagrinde) amerikiskumas. Popkornu bei hamburgeriu rase. Labai retas atvejis, kada hollywoodas parodo kazka doro. Beto yra visu "Jura" filmu (non hollywood) kurie yra kokybiski, su mintim, atmosfera, teisingai sudeliota kompazicija, pritrenkenciais aktoriais ir t.t.

Atsakaiu i klausima? :)
Toks požiūris veikiau primena pozą, negu snobizmą, bet su visą pagarbą panelės Dietrich "pozere" jokių būdu tikrai nevadinu ir nelaikau(;
Tylioji Kalva nėra 100% holivudinė produkcija. Vaidinantys aktoriai yra paimti tikrai ne iš Holivudo. O dar ir tai, jog prie projekto kartu dirbo ir Team Silent...
Apskritai, aš iš tų žmonių, kurie mano, jog tai kolkas geriausia kompiuterinio žaidimo ekranizacija. Tačiau nedidelis trūkumas turbūt galėtų būti tas, jog jis nepakankamai išplėstas, todėl jam šiek tiek trūksta gylio, o kai kurių personažų vaidmuo yra, atrodo, tarsi tik bendros atmosferos papildymas. Ir šiaip tai, veikiau mistinė drama, negu siaubo filmas. Kadangi esu didelis pačio žaidimo fanas, nenuostabu, kodėl aš esu šiek tiek šališkas :)
Last edited by BloodRust on 2008-10-09, 20:17, edited 2 times in total.
People please stop abusing your poor little corpses
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na nesu ir niekada nebuvau didelis geimeris, tad pačio žaidimo nesu matęs ir nieko apie jį nesu girdėjęs (galima pasijuokti iš manęs). Todėl šiandien peržiūrėtą filmą ir vertinti galiu tik kaip filmą. Ir tai Geras filmas. 10 balų neduočiau, bet kokio septyneto manau vertas. Sutikti su komentaru, jog tai visiškai nuspėjama istorija negaliu niekaip. žmogui nežinančiam žaidimo, nuspėti galima tik tai jog miestelio gyventojai tikrai kažką prisidirbo ir nėra tik dievobaimingi, nuo blogio bažnyčioje besislapstantys žmogeliai. Daugiau tikrai kažkokių didelių klišių ir didelio "holivudiškumo" nepastebėjau (o kas jau kas, bet aš tai tikrai mėgstu pabambėti dėl filmų nuspėjamumų). Ir galų gale, juk tai žaidimo ekranizacija, tad kažko super-meniško/giliamintiško/nekomerciško kapstyti ir ieškoti labai nereikėtų. Siužetas neblogas, patys sutvėrimai irgi "dailūs" (ypač besidarbuojantis milžinišku kardu), tad nesigailiu paspoksojęs.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply