NEKRomantik (1987)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

NEKRomantik (1987)

Post by Slasher »

paimta iš KIRAS HORROR blogo

Image
Image Image

Visishkai nesistebiu kodel daugybe gore grind grupiu prigriebusios semplus is sito filmo. Sitas filmas yra tukstanti kartu N E S V E I K A S !!! :) Beabejo padetas i horror kategorija, jis nustebina zymiai platesnemis emocijomis nei siabas ar sleikstulys. Tai valanda su biskiu praleista ligotam nekrofilo pasaulely: jo nesveika meile mirciai, maudynems su mesomis, lupamo gyvulelio vaizdiniais ir neplanuotomis zmogzdudystemis. Viskas persunkta seksu. Jei jau uzmusiau - tai kodel nepamylejus ? :) Siuzetas gan nuspejamas bet vistiek itraukiantis: Vyrukas dirba firmoje kuri surenka visokius sumaitotus lavonus. Nemalonus darbas, bet zinant jo pomegius, jam - pats tas :) be kita ko jam pasiseke susirasti ir tokia pacia mergina !!! (kuri antroje dalyje ir yra pagrindine heroje) , taigi karta viena skenduoli jis parsitempia namo, ir abu su panele su juo mylisi! vietoj byrkos nupjove vamzdzio gabala, ibruke lavonui tarp koju. Veliau vaikina ismeta is darbo ir mergina ji palieka. Matyt meile tarp ju nebuvo tokia stipri kaip meile puvesiams :) vienu zodziu, iseidama ji issinesha ir ju "naujaji drauga" o anas ima kankintis vienatveje, sapnuoja kad metosi papuvusia galva kaip kamuoliuku sauletoje pievuteje bla bla ir bla bla... Galu gale laukia fatalishka pabaiga, kuri ne tik shokiruoja bet net prajuokina. Filmas ne per ilgas - valanda , vienuolika minuciu. Bet man prabego kaip pusvalandis. Darosi kraupoka, kai pagauni save besizhavint tokiais reginiais, bet sis filmas butent tai ir suteikia! Galimybe pazvelgti i ta iskrypeli is jo akiu, susidurt su jo beprotybe be jokiu priedangu. Matyt esu biski nesveikas :) nes sveikas zmogus negaletu zhavetis tokiomis slikstynemis, bet jei rasi drasos paziureti ji visa, liks tikrai nemazai apie ka pamastyti. Jei ne apie filmo minti tai bent jau apie sveiko proto ribas. sick sick ir dar karta sick. 10/10
-Kiras-
Dėkui Kirui
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

nu ka galiu pasakyt apie si filma:istempiau tik 5 minutes.Per daug jau,net man siaubo filmu megejui,ziaurus filmas,siaip pats filmas netgi i dokumentini filma apie ziauruma primena,jau reik turet tikrai skoni tokio tipo filmams
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

MAne tai net sujaudino biski :wink: :D
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Muzonas wrote:nu ka galiu pasakyt apie si filma:istempiau tik 5 minutes....
labai daug praradai :(
MAne tai net sujaudino biski
ten kur grupovucha trise padare? :D
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

ten kur grupovucha trise padare? :D
Nu jo, ir plakatas toks erotiskas visai :) jis dabar puikiuojasi kant mano desktopo kaip goro grupes HYMEN HOLOCAUST artworkas. Labai grazus
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

vakar paziurejau. Tikejausi kazko daugiau, bet visai patiko. Ypac kai ciuvakui pabaigoje zudantis stajakas bybio ivyko ir sperma su krauju varyt pradejo :D
Satan!
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

is kur jus gaunat tokiu filmu ? DC++ ne su ziburiu nerasi. Tai ka db torentus instaliuotis man ? :cry:
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Meskiukas_Zudikas wrote:is kur jus gaunat tokiu filmu ? DC++ ne su ziburiu nerasi. Tai ka db torentus instaliuotis man ? :cry:
na dar asiliukas-mulas dažnai gelbsti ištroškusias sinefilų sielas
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

kazkada isbandziau kazkoki zMule, bet nelabai patiko interfeisas. Beto girdejau kad eMule mirsta po biski tad ir instaliuotis nesinori. Iki dabar. Panasu, kad daug senu geru filmu ten butu galima rast. kadanors isbandysiu.
lylu
Neputiovas
Posts: 9
Joined: 2007-06-26, 12:51

Post by lylu »

Vien pamačius nuotraukas, veeee..... :x Pradėjau nebeapkęst "tokių" filmų. Negera pasidaro, nuo tokių filmų žiūrėjimo protelis rimtai gali "pačiuožti" :D
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Meskiukas_Zudikas wrote:is kur jus gaunat tokiu filmu ? DC++ ne su ziburiu nerasi. Tai ka db torentus instaliuotis man ? :cry:
Aš parsisiunčiau iš dc++. Prisimesk horror hub'ų(pvz.: house-of-the-dead.no-ip.org:6969 ; land-of-the-dead.no-ip.org ) ir pūskis!
lylu wrote:Vien pamačius nuotraukas, veeee..... :x Pradėjau nebeapkęst "tokių" filmų. Negera pasidaro, nuo tokių filmų žiūrėjimo protelis rimtai gali "pačiuožti" :D
Galima šį filma žiūrėt. Aš ir maniau, kad bus didelis veeee, bet ten nėra to. :)
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

tukstantis aciu uz sita huba :P nerealu. tiek siaubo filmu pas viena useri dar nesu mates..

visos senienos pas ji, bus proga parsisiust...
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Nėr už ką. Siųskis į sveikatą, visą gėrį. :)
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

lylu wrote: ...nuo tokių filmų žiūrėjimo protelis rimtai gali "pačiuožti" :D
arba grįžti normalion padėtin :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

cia is linkomanijos keletas komentarų praskaidrinusių nuotaiką. Neįtikėtinų minčių perlų galima pasirinkt :)

"Neverta gadina nuotaika man tokie napatinka,esu sveiko poziurio i gyvenima sorry,beto manau cia pat nesveikiausias potraukis,manau paziurejus nuotaika bus sugadinta visai dienai,filmas ne siaubo a nukripimo nuo normos, nepainiokit"

"1 dalis matyta. Reikia gan stipriam būt, norint žiūrėti, nes šlykščių scenų apstu"

"kaip sveikas zmogus, perskaicius komentarus i filmu aprasymus, pirmas noras buvo, privemti kibira ir "filmo" reziseriui ispilti i veida. tokiu nesamoniu niekada neziurejau ir neziuresiu, ir tokius iskripelius kurie filmuoja ir megaujasi tokiais "filmais" deginciau. Tegu mane po mirties sudegina.... "
Post Reply