Toxic Avenger (1985)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Toxic Avenger (1985)

Post by Slasher »

paimta iš KIRAS HORROR blogo

Image

ImageImage
ImageImage

Sita filma norejau pamatyti tikrai senai! Turbut nuo tada kai buvau kokiu 12 :) nu ir po poros menesiu siuntimosi skaitmeniniu formatu, siandien jis galu gale dziugino mano aki :). Pristatomas kaip mazho biudzeto siaubo filmas is tiesu tai yra zymiai daugiau: visu pirma- puiki pramoga visai sheimai! ;) Prisijuokiau i valias, ir pusantros valandos ne kiek neprailgo. Daugybe vaizdu filme, iskaitant ne tik garso/vaizdo efektus bet ir apskritai vaidyba ir siuzheto posukius yra padaryti idiotishkai, bet butent tai filmui ir suteikia beveik visa jo zhavesi. Tiesa keli gore efektai buvo tikrai kokybiski ir net nemaloniu emociju sukele. Bet pats Avengeris tai pize :) kvepuoja pro harmonaizeri o kalba tokiu atskiru balsu, ir atrodo kad viskas ka jis pasako gali but semplas :) iki vidurio filmo jis rodomas ishvis tik is nugaros, o poto kai jis galu gale atsisuko, pamaciau kad ten silvestras stalone :D Siuzetas: Jaunas vaikinukas vardu Melvinas dirba valytoju sporto klube/grozio salone. Jis yra totalus nevykelis, ji visi stumdo, vadina snargliu, tychiojasi ir kitaip kankina. bet jis toks patiklus flegma durnelis ir pats visur lenda. Tuo tarpu, pagrindiniai bulliai, kietuoliai naktimis su panelem linksminasi vazinedami su mashina, lupdami viski ir partrenkinedami vaikus. Kai vaikas nebegyvas, jie nufotografuoja jo suplota galva ir poto paneles masturbuojasi ziuredamos i tas foto. Tokia tad chebra, suruosia Melvinui klasta pasitycioti ir viso to gale jis ivirsta i toksiniu atlieku backa... Kas ji radikaliai pakeicia :) Melvinas tampa didziuliu monstru issigimeliu, kersijanciu uz savo nuoskaudas ir kovojanciu uz teisybe! Kur tik vyksta nusikaltimas, shtai atlekia ir toxik avendzeris i pagalba :) susidorodamas su nusikalteliais paciais slyksciausiais ir kruviniausiais budais kokie jam ta akimirka shauna galvon. Poto susiranda net ir achujena panele! Beje, ji akla todel Melvino ishvaizda netrukdo ju meilei. Labai prisijuokiau is zioplu jos veiksmu, kuriuos ji padaro nes nieko nemato :) bet Melvino sirdis gera, tai jis nepyksta. PAgaliau korumpuotas meras nutaria susitvarkyti su nauja "teisingumo jega" siautejancia miestelyje...
Gore fun visam grazhume!
Manau paziuresiu dar keleta kartu, o poto mesiu aki i ka nors kita. 10/10
-Kiras-
Dėkui Kirui
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Mačiau šito keletą dalių, totaliai nurautas filmas :D
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Visgi CITIZEN TOXIE man totaliai sutraishke seklides!!! 15/10 :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

O Reviews skiltis pasirode ,neblogai reiks ir man parasyt kada.O apie sita filma ka galiu pasakyt,prisimenu kai dar vaikas budamas,gavau paziuret si,galvojau is pavadinimo bus nuostabus siaubo filmas,bet kai paziurejau ,tai juokas tik eme,gryna komedija.Galima sakyt tai pirmasis mano filmas is Tromos ;)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Muzonas wrote:...Galima sakyt tai pirmasis mano filmas is Tromos ;)
Mano pirmas buvo "Blood sucking freaks", tai apakes buvau, kad tokie filmai kuriami. Ir dar labiau nustebau, kai sužinojau jog yra daug psichų besižavinčių tokiu stufu :).
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Blood Sucking Freaks irgi esu mates,paziurejau ji,bet toks ziaurumas man ne prie sirdies,kaip ir tas Necromantik
Post Reply