Let Sleeping Corpses Lie (1974)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Let Sleeping Corpses Lie (1974)

Post by Slasher »

paimta iš KIRAS HORROR blogo

Image

ImageImageImage

ImageImage

Stai europieciu perliukas, si karta is anglijos. Pries ziuredamas specialiai neskaiciau jokiu recenziju, nieko, kad nustebintu mane :) ir ka gi - nustebino! Sis jau gan senas (1974) Filmas primine man kodel mazas taip bijojau gyvuju numireliu, kurie holivude irgi virto kazkokia parodija. Is sitame filme vaikstanciu lavonu juokas tikrai neima, o isijautus jis man isvis pasirode tamsus ir realistishkas, tarsi pats kapo shaltis padvelke snukin.. Zombiai cia pamekliski, baisus, tiesiog tikri prisikele numireliai. Nedaro jokiu nesamoniu per daug (nekalba, per daug nemasto ;)) ir net nesipisa kaip teko matyt vienam filme kurio pavadinimo dabar - uzmushk nepamenu! :DDD
Filmas baigiasi tragiskai ir shokiruojanciai su cinishka pashaipa policijai, taciau negalima sakyt kad blogai :) pamatysit patys. Na o Ironijos cia irgi siek tiek yra taciau ji visai nepatrukde man isijausti ir net keletoj vietu issigasti. (!)
NA o buvo taip: vyrukas kurtai bekeliaudamas sutinka irgi kurtai bekeliaujancia panele ne itin maloniom aplinkybem ir abu uzstringa manchesteryje kur staiga pradeda vaiskcioti numireliai ir visus zudyti. beda tame , kad jais nieks nenori patiket ir jiem niekaip neiseina to irodyt. O numireliai vaiksto del radiacijos kuri sklinda nuo tokio agronomu eksperimentinio aparato :) poto prasideda linksmybes ir shaltos rankos , parudavusiais nagais siekia ....TAVO KAKLO! ;)
ziurejau nakti ir tamsoj tai tikrai visai pavyko isijaust ir vienoj vietoj net pasidare nejauku pagalvojus kad vienas tu numireliu dabar galetu stenet man uz nugaros tuo savo saltu dzerzgianciu stenejimu...
veidai be israisku, skoningai palieta kraujo, ne per mazai veiksmo ir puikus horror flickas. O svarbiausia - ne banalus ir is tiesu siurpokas.
-Kiras-
Dėkui Kirui
Post Reply