The Devil's Rejects (2005)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

The Devil's Rejects (2005)

Post by Slasher »

paimta iš KIRAS HORROR blogo

Image

Image
Image
Image

e2k--- http://your.vhost.lt/hm/viewtopic.php?t=14

Tai Rob Zombio sadistinio sedevriuko HOUSE OF 1000 CORPSES tesinys. Jau pirmosios dalies buvau smarkiai suzavetas del tyro teroro pojucio, purvinos ir nelaimingos pabaigos, vis blogyn besirutuliojancios istorijos ir tu momentu kai prigaudavau save besimegaujant smurt ir kankinimais. Ka gi, tesinys manes visai nenuvilia, netgi labai nudziugina ir siek tiek nustebina kitokiu priejimu prie personazu ir ivairesniu nuotaiku sukelimo, priestaringu jausmu. Filmas slykstus ir nemalonus, bet jauciasi, kad jame yra mintis. Pirmoji dalis tebuvo fatalisko blogio demonstravimas, antroji sukele daug daugiau minciu, pradedant riba tarp to kas yra gerai ir kas yra blogai ir baigiant tuo, kaip gyvenimas viska atlygina, kaip netiketai viskas gali pasisiukti.
Rob Zombie antra kart irodo esas puikus rezisierius ir naujas geras vejas siaubo filmu ateiciai.
Sitoje filmo dalyje sutinkame beveik visus pirmos dalies herojus, sadistus zudikus maniakus, kuriem nori nenori imi jausti simpatija, kad ir ka slykstaus ir ziauraus jie bedarytu. Mat sitas filmas rekte rekia "Serial killers are people too" :) Tiesa sakant po perziuros jau nesuprantu katrie is tiesu buvo blogi, mat rezisieriaus nuopelnu ne karta save pagavau vel besimegaujanti ziaurumu ekrane ir klykianciuju skausmu. Beje, pirma dali vis lygino su texas chainsaw massacre, del nenugincijamu siuzeto panashumu, o sita dalis man kazkodel primine pirmaji from dusk till dawn. Jokiais budais nesakau, kad cia koks rip off'as, tiesiog vietomis kilo asociaciju.. Istorija pasakoja apie tai kaip musu matyti zhudikai patys tampa medziojamomaisiais poto kai policija sturmuoja ju nama, o asmeniniu nuoskaudu vedamas serifas zada eiti iki galo. Taciau blogiukai ne neketina pasiduoti, net ir atsidure auku vietoje. Abieju daliu lyginti nevalia, nes jos abi visiskai skirtingos (cia prisiminiau dvieju kill bill daliu skirtinguma) todel ir negalima pasakyti kuri geresne. taciau abiem parasyciau po desimtuka, o ponui zombiui palinkeciau nesiliauti. Dabar kai galvoje viskas susikrate, Devils rejects atrodo sviesesnis ir romantiskesnis uz house of 1000 corpses. Taciau tuo pat metu ir kazkoks gilesnis, brandesnis. Labiau zmogiskas.
Nepraleisk progos paziureti abu siuos filmus. Tikrai verta tavo demesio, net jei ir liksi shokiruotas.
-Kiras-
Dėkui Kirui
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Rob Zombie perliukas,nors yra sukures po kolkas tik 2 siuos siaubo filmus,bet perspektyva siame zanre turi labai didele,dar zinant ka kurs : Halloween ,Friday the 13 ir pns :)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Muzonas wrote:Rob Zombie perliukas,nors yra sukures po kolkas tik 2 siuos siaubo filmus,bet perspektyva siame zanre turi labai didele,dar zinant ka kurs : Halloween ,Friday the 13 ir pns :)
Tikiuosi tavo tie du pamineti bus isties geri, nes House Of 1000 Corpses ir sitas man labai patiko, jau senokai laukiu tu dvieju DVD isleidimo, nes LT kino teatrai nemanau kad rodys :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Freddy wrote:
Muzonas wrote:Rob Zombie perliukas,nors yra sukures po kolkas tik 2 siuos siaubo filmus,bet perspektyva siame zanre turi labai didele,dar zinant ka kurs : Halloween ,Friday the 13 ir pns :)
Tikiuosi tavo tie du pamineti bus isties geri, nes House Of 1000 Corpses ir sitas man labai patiko, jau senokai laukiu tu dvieju DVD isleidimo, nes LT kino teatrai nemanau kad rodys :)
na po kolkas tik kuriami sie filmai,kiek girdejau Halloween jau filmavimas prasides ir neuzilgo pasirodys,o Friday 13th bus po Halloween sukurtas,man atrodo kinoteatruose juos rodis,kinoteatrai megsta juk visokius remake rodyt,kad va ir naujasis Teksaso skerdynes,Hills have Eyes ir pns.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Muzonas wrote:na po kolkas tik kuriami sie filmai,kiek girdejau Halloween jau filmavimas prasides ir neuzilgo pasirodys,o Friday 13th bus po Halloween sukurtas,man atrodo kinoteatruose juos rodis,kinoteatrai megsta juk visokius remake rodyt,kad va ir naujasis Teksaso skerdynes,Hills have Eyes ir pns.
Na jei uzsiminei apie detales, tai Halloween premjera August 31, 2007.
O Friday the 13th dar nezinoma deja. :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Freddy wrote:
Muzonas wrote:
na po kolkas tik kuriami sie filmai,kiek girdejau Halloween jau filmavimas prasides ir neuzilgo pasirodys,o Friday 13th bus po Halloween sukurtas,man atrodo kinoteatruose juos rodis,kinoteatrai megsta juk visokius remake rodyt,kad va ir naujasis Teksaso skerdynes,Hills have Eyes ir pns.
Na jei uzsiminei apie detales, tai Halloween premjera August 31, 2007.
O Friday the 13th dar nezinoma deja. :)
va ka tik radau 1 saite horror ,parasyta :

Friday the 13th (remake)
Release Date: July 13, 2007

Director: Jonathan Liebesman
Writer: Mark Wheaton
Studio: New Line Cinema/Platinum Dunes

jei tiesa,tai neuzilgo ir pasirodys :)
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Labai geras filmas.. Puikus Rob Zombie darbas. 8) Filmo pabaiga tai iswis zjbs... Likau suzawetas! :oops:
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

-=HorRoR=- wrote: Filmo pabaiga tai iswis zjbs...
Taip, buna jog isijungiu vien del to jog paziureciau/paklausyciau pacia pabaiga :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Dahmer

Post by Dahmer »

redvirus wrote:
-=HorRoR=- wrote: Filmo pabaiga tai iswis zjbs...
Taip, buna jog isijungiu vien del to jog paziureciau/paklausyciau pacia pabaiga :)
tai gal tiesiog geriau paklausyti LYNYRD SKYNYRD :D
jeigu tik del pabaigos paklausymo
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Kątik gal septintą kart peržiūrėjau šitą filmą ir noriu garsiai visam pasauliui išrėkti, kad tai vienas geriausių filmų kokius mačiau EVER :twisted:
Visi pažiūrėkit kas nematė BūTINAI BūTINAI
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Taip, šis filmas be galo jėgovas. O dar kažkoki kirminai išrinko jį į Blogiausių 2005 m. filmų TOP 10, ir įpaišė jam 3 vietą.--> http://www.obuolys.lt/labas/topic.php?TopicID=77 Na kiek ankščiau turėdavo man šiokį tokį postūmį toki rinkimai.. Bet dabar, visiškai neturės.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

-=HorRoR=- wrote:Taip, šis filmas be galo jėgovas. O dar kažkoki kirminai išrinko jį į Blogiausių 2005 m. filmų TOP 10, ir įpaišė jam 3 vietą.--> http://www.obuolys.lt/labas/topic.php?TopicID=77 Na kiek ankščiau turėdavo man šiokį tokį postūmį toki rinkimai.. Bet dabar, visiškai neturės.
Totali nesąmonė.

[EDIT] Ne filmas aišku, filmas super, apie tuos rinkimus ;)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

iš to supuvusio "Obuolio" apie Devil's rejects
šis filmas iš tokių, kurį pažiūrėjęs nuoširdžiai nustembi: iš kur pas žmones atsiranda toks nepasotinamas kraujo troškimo, kad jie ekrane norėtų parodyti tokio neįtikėtino žiaurumo scenas?
o ta dolbana teksto autorė nepagalvojo, kad savo tokiu siauraprotišku pasaulio suvokimu ir sukelia žmonėms norą kurti panašius filmus.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Slasher wrote:iš to supuvusio "Obuolio" apie Devil's rejects
šis filmas iš tokių, kurį pažiūrėjęs nuoširdžiai nustembi: iš kur pas žmones atsiranda toks nepasotinamas kraujo troškimo, kad jie ekrane norėtų parodyti tokio neįtikėtino žiaurumo scenas?
o ta dolbana teksto autorė nepagalvojo, kad savo tokiu siauraprotišku pasaulio suvokimu ir sukelia žmonėms norą kurti panašius filmus.
haha :D man tai zjb kažkaip, kad tokie lopai niekada nesupras grožio slypinčio tokiame stuffe :027:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

gal as ir durnas, bet to "neitiketino ziaurumo" kazkaip nepamenu ten mates. Netgi maziau nei kai kuriuose filmuose, kuriuos aukstina ir turbut i blogiausiu top'us nekisa. Kazkokia nesamone...

p.s. Autores vertinimo kriterijai man irgi neikandomi - viena filma ji nuraso nes sis nera pakankamai baisus ir neisgasdina, kitas jai jau per daug baisus. Susidaro ispudis, kad filme turi buti kazkoks konkretus ziaurumo, kraujo, isgascio kiekis (3 litrai gal :/ ). Na, bet ir taip aisku kad dauguma ivairiu "top'u" bevertis dalykas.
Last edited by redvirus on 2007-06-10, 00:17, edited 2 times in total.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply