Stephen King's Kingdom Hospital (2004)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Stephen King's Kingdom Hospital (2004)

Post by ZeaLot »

Stephen King's Kingdom Hospital (2004)
"Stiveno Kingo Mirusiųjų karalystė"

Image

Siaubo mistinė drama
IMDb

Keletas mano pastebėtų faktų:
Filmo režisierius - C.R.Baxley, režisavęs tokius žinomus S.K. mini serialus kaip "Rose Red / Rožė raudona" ar "Storm of the Century / Amžiaus audra" bei kt.
Scenarijų filmui rašė pats S.K., įkvėptas Lars'o von Trier'io siaubo muilo operos "Riget" aka "The Kingdom / Karalystė" mini serialo, vėliau sulaukusio tęsinio "Riget 2".
S.K. apibūdina filmą kaip "ER / Ligoninės priimamasis" ir "The Shining / švytėjimas" filmų mišinį.
Kaip filmo theme skamba Amerikoje talentingos dainininkės Ivy daina - Worry About You.

Synopsis:
Veiksmas dažniausiai vyksta pačioje ligoninėje, Meino miestelyje (o kurgi kitur?). O pati ligoninė pastatyta ypatingoje vietoje, tad ir vyksta joje tam tikri nesuvokiami mistiniai reiškiniai.

Trumpas aprašymas:
Serialas vienareikšmiškai patiko, tai tarsi knyga - kuo daugiau skaitai, tuo įdomiau. Jei kas atsimenate, S.Kingas prieš keletą metų buvo partrenktas mašinos, išgulėjo porą mėnesiukų ligoninėje, pakylėtas šio įvykio parašė epizodą knygai "Dreamcatcher" (vėliau išleistas filmas), kur vienas iš personažų pasitarnavo kaip S.K. alter ego ir taipogi buvo netikėtai partrenktas automobilio. Tai buvo vienas iš S.K. pavyzdžių/gebėjimų imituoti gyvenimą knygose. S.Kingas atkakliai įtikinėja, kad šis įvykis kažką reiškė, labiau nei anksčiau "Kingdom Hospital" mini seriale.

Serialas pradedamas nelaimingu atsitikimu - P.Rickman'as (akt. J.Coleman) yra partrenkiamas automobilio. Negana to, jis lieka kraujuoti pakelėje paralyžuotas, vietoj to, kad būtų nugabentas į ligoninę, užmezga ryšį su mūsų ir .. kažkokiu kitu pasauliu. Kodėl gi jis sugebėjo telepatiškai užmegzti ryšį su varna ir gigantišku CGI skruzdėda, davusiu jam sunkiai suvokiamus įspėjimus? Visa tai palaipsniui yra atskleidžiama tolesnėse "Kingdom Hospital" serijose ..
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

o kažin kaip jis palyginus su "Riget" - labai nukopijuota ar tik pagrindinės idėjos? Kažkaip bijau žiūrėti šitą, kad nesudirbtų man van Triero serialo įspūdžio :)

p.s. geras rewiu :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Na esu girdejes apie si filma atsiliepimu,kad nieko gero,su Red Rose ar Storm of the Century ner ka lygint,bet as vistiek jau senokai noriu ji atsiust ,visgi jei tokie zmones kaip Baxley King kure filma,tai manau verta pamatyt
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Muzonas wrote:..visgi jei tokie zmones kaip Baxley King kure filma,tai manau verta pamatyt
tai va dėl to ir klausiu, kad jie man nelabai imponuoja ;)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

kiek seriju ? radau per DC++ 006-013 epizodus. vadinasi dar 5 truksta ?


sorry pamirsau toki dalyka kaip google. anyway, gal zinot kur gaut likusias 1-5 serijas :D naudoju tik DC++

esu aistringas SK gerbejas ;)
Post Reply