Disturbia (2007)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Disturbia (2007)

Post by Freddy »

Disturbia (Paranoja)

Premjera: 2007-04-13
Premjera Lietuvoje: 2007-05-11 (Penktadienis)



Pradedant galima pasakyti kad pavadinimo vertimas vėl keistas. Pats filmas daugiau komedija su trilerio elementais. Atsipalaidavimui ir pailsėti nuo siaubo filmų tai tikrai geras filmas. Buvo juokingų vietų , buvo ir įtampos.

Filmo žudikas maniakas man nelabai suprantamas, čia vienas iš tų kurie žudo be tikslo ar prasmės, bent aš neįžvelgiau nieko. Iš pažiūros tvarkingas ir geras žmogus , tačiau jo namuose dedasi tikrai ne geri dalykai. Kaip sakiau tai nėra siaubo filmas, dėl to skerdynių ir kraujo nesitikėkit. Pats toks tikras veiksmas prasideda tik pabaigoje , kova su žudiku , o šeip visas filmas nėra nuobodus , rodomi pakankamai įdomūs dalykai, vietomis 'įmetamas' koks 'bajeris' , kurie ,humoro jausmą turintiems žmonėms, atrodys gan linksmai. įtampos akimirkų taip pat užtenka , turint omeny kad tai trileris to ir reikia tikėtis. žiūrėti neprailgo, manau tai didelis pliusas.

Taigi norit pailsėti nuo siaubiakų ir pažiūrėti pakankamai linksmą bei šiek tiek žudiko maniako elementų turintį filmą tikrai žiūrėkit ir nenusivilsit. O tikriem siaubo fanam - negaiškit laiko, geriau pažiūrėkit dar kartą The Thing (1982) , įspūdžių bus daugiau.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Freddy wrote:Taigi norit pailsėti nuo siaubiakų ir pažiūrėti pakankamai linksmą bei šiek tiek žudiko maniako elementų turintį filmą tikrai žiūrėkit ir nenusivilsit. O tikriem siaubo fanam - negaiškit laiko, geriau pažiūrėkit dar kartą The Thing (1982) , įspūdžių bus daugiau.
nu nors užmušk, bet šitokią prakalbą TIKRAI esu skaitęs imdb... ypač ta vieta su "the thing".. plagijatas? ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Evilized wrote:
Freddy wrote:Taigi norit pailsėti nuo siaubiakų ir pažiūrėti pakankamai linksmą bei šiek tiek žudiko maniako elementų turintį filmą tikrai žiūrėkit ir nenusivilsit. O tikriem siaubo fanam - negaiškit laiko, geriau pažiūrėkit dar kartą The Thing (1982) , įspūdžių bus daugiau.
nu nors užmušk, bet šitokią prakalbą TIKRAI esu skaitęs imdb... ypač ta vieta su "the thing".. plagijatas? ;)
Deja, vakar PATS rašiau, jokių vertimų ir nieko panašaus, viskas iš galvos , iš karto iš Forum Cinemos grįžęs parašiau.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Manau nieko blogo neįvyktų, kad ir iš IMDb pajamęs dalį išverstų :)

P.S. Freddy, kada išmoksi kablelius dėti? :lol:
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

ZeaLot wrote:Manau nieko blogo neįvyktų, kad ir iš IMDb pajamęs dalį išverstų :)

P.S. Freddy, kada išmoksi kablelius dėti? :lol:
Gal ir nieko blogo , bet to čia nėra.

O kablelių per daug ar mažai? :D , dedu ten kur mintyse sakydamas lyg ir stabteliu ir atrodo reikia bei kiek pamenu gramatikos taisykles.
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

ZeaLot wrote:P.S. Freddy, kada išmoksi kablelius dėti? :lol:
Manau jis norėjo pasakyt, kad kableliai dedami taip '' žodis, '' o ne šitaip '' žodis , ''. Nors man tai tas pats kaip jie dedami. :D
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

-=HorRoR=- wrote:
ZeaLot wrote:P.S. Freddy, kada išmoksi kablelius dėti? :lol:
Manau jis norėjo pasakyt, kad kableliai dedami taip '' žodis, '' o ne šitaip '' žodis , ''. Nors man tai tas pats kaip jie dedami. :D
Na šeip jei tik dėl to tarpo , tai nlb suprantu, nes tada išeina, kad pusė gerai sudėta ir tik keletas yra, kad tarpas po žodžio.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

o aš manau, kad omeny turėti kableliai prieš "kad" ir panašiai ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Evilized wrote:o aš manau, kad omeny turėti kableliai prieš "kad" ir panašiai ;)
Turint omeny, kad rašiau pusė pirmos nakties ir buvau pavargęs , manau, tai gan atleistina :D...
Post Reply