Hostel: Part II (2007)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Hostel: Part II (2007)

Post by Freddy »

********YRA SPOILERIų***********

Image

Hostel: Part II (2007)

'Jaunas' , perspektyvus režisierius Eli Roth. Siaubo filmų pasaulyje išgarsėjęs po Cabin Fever (2002) (Karštligė) sukūrimo. Vėliau pastatęs ir pirmąją, daugumą šokiravusią, šios istorijos dalį Hostel (2005) (Nakvynės Namai) , šį kartą bando suvilioti su antrąja ne ką mažiau šlykščia bei smurto kupina Nakvynės Namų dalimi.

Po neblogos pirmos dalies, laukiau šios su dideliais lūkesčiais, nes pirma man išties patiko. Tačiau... ši dalis patiko dar labiau :) , žinoma čia daugiau mano asmeninis požiūris, nes tokios istorijos man vienos mėgiamiausių, vis dėlto nenorėčiau nuteikti visų, kad ji tokia gera ar panašiai, todėl pažiūrėsiu į viską platesniu aspektu.

Scenarijus. Scenarijaus nėra itin geras. Trys vaikinai pakeisti trimis merginomis, pridėta keletas įspūdingų mirčių, filmo pradžioje keletas scenų įžangai ir jau beveik turime naują filmą.

Kas naujo? Labiausiai intriguoja, kad šį kartą galima daugiau pamatyti antrosios pusės (žudikų bei kankintojų) veiksmų ir jausmų bei viso žudynių organizavimo. Iš kankintojų Roth'as pagrinde mus supažindina su dviem draugais, kurie laimėję aukcioną, kuris vyksta iš žmonių gyvybių, atvyksta į Slovakiją 'pasilinksminti' , t.y. pakankinti / pažudyti merginų. Vyrukai nėra kokie nors 'bomžai' ar maniakai gyvenime, tai pasiturintys , solidūs vyrai: Todd'as bei Stuart'as. Iš pažiūros Todd'as yra stiprus, žinantis ko nori, tvirtas tiek fiziškai tiek psichiškai, o Stuart'as vis dar neapsisprendęs ar tikrai nori tai daryti, tačiau filmo gale viskas apsisuka aukštyn kojom. Negailestingu žudiku, kuris tikrai toks neatrodė tampa silpnasis Stuart'as, o palūžta stiprusis Todd'as ...

Mirtys. Pakankamai originalios , kupinos pasišlykštėjimo, ką jau kalbėti apie kraują, pirmojoje dalyje būvo panaudota apie 600 litrų kraujo , čia tikrai ne ką mažiau, vien scenoje "pasimaudykime kraujo baseine" jo tikrai į valias :D ... Stuart'o mirtis vos ne bjauriausė visame filme, tokie dalykai retai kada rodomi.

Pabaiga. Na kas gi daugiau? O gi tas pats senasis, saldusis kerštas. Nupjauti pirštai ir peilio durys į pilvą pirmojoje dalyje atrodė žiauriai, šioje pasitenkinama staigesne mirtimi, staigiu kirvio mostu, bei galvos netekimu. Mirtis gal ir staigi, tačiau tolimesnis galvos panaudojimas šokiruoja ir šiek tiek prajuokina.

Na pagaliau, kaip su nuogybėm? Buvo ir čia jų, gan nemažai, bet lygtais mažiau nei pirmoje dalyje, o gal ir daugiau, jei skaičiuosim pagal nuogo kūno rodymo laiką. Man asmeniškai tas visai netrukdė.

Apibendrinant, jei patiko pirmoji dalis ir per daug nesitikite iš šios, tai tikrai turėtų taipogi patikti, kadangi ypatingai naujo nieko nėra, bet gerai praleistas laikas garantuotas, tik deja teks nusivilti, nes šioje dalyje pats Eli Roth nevaidino :) , o gaila, norėjau jį išvysti. Jei nepatiko ar tikitės iš šios dalies kažko nerealaus geriau pataupykite pinigus.

Image
Image
Image
Image
Last edited by Freddy on 2007-06-10, 03:01, edited 1 time in total.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

na ka tik is kinoteatro sio filmo,ir kagi,tikrai nusivyles nebuvau,ne ka blogesne dalis nei 1 .Keli epizodai isvis geruliai buvo,ypac paskutinis,kur fule vaikai su galva ,sugalvojo palost :lol: ,daug zvengo buvo ;d.O dar ten kur su dalgiu darbavosi :shock: .Visai noreciau ir Hostel 3 ateityje.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Muzonas wrote:na ka tik is kinoteatro sio filmo,ir kagi,tikrai nusivyles nebuvau,ne ka blogesne dalis nei 1 .Keli epizodai isvis geruliai buvo,ypac paskutinis,kur fule vaikai su galva ,sugalvojo palost :lol: ,daug zvengo buvo ;d.O dar ten kur su dalgiu darbavosi :shock: .Visai noreciau ir Hostel 3 ateityje.
Galiu tave pradžiuginti, trečia dalis jau planuojama ir regis bus kūriama.
(Eli Roth)Paskatintas entuziastingų atsiliepimų ir gero bičiulio Quentino Tarantino paraginimų jau sukūrė antrąją dalį, o netrukus ketina pratęsti kultinę seriją dar vienu filmu.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

trecia dalis? esu 100 % isitikines kad bus DAR didesnis slamstas nei antroji ir pirmoji dalis kartu sudejus. CIa ne siaubo filmas o kazkoks ... pravalas. nzn, pirma dalis buvo puse velnio dar, pabaiga man patiko, o vat antroji dalis visiskas slamstas, veiksmas prasideda nuo filmo vidurio, bet ir tai su pertrukiais, siuzetas SKYLETAS ir kvailas. O pabaiga neverta nei nudvesusio suns uodegos. Visiems taip patikes epizodas su galva vietoj kamuolio man pasirode juokingas ir TUPAS. Sita filma priskirciau prie tokiu, kuriems visada dalinu 4/10. Nepatiko.
Guest

Post by Guest »

nu sitas tai viskas suda gablas deve sudinesnia filma rekia pajieskoti
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Gal pasistenk nerašyti tokių beprasmių postų-šiukšlių, mes čia taip nedarome. Pas mus dėl to čia gražu ir tvarkinga, gera ir naudinga apsilankyti.
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Post Reply