Begotten (1991)

Filmų apžvalgos/aprašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
nondescript
Velnias, greičiausiai...
Posts: 69
Joined: 2008-01-30, 17:23

Begotten (1991)

Post by nondescript »

Image

TRAILER

IMDB

pilna filma galima paziureti cia:
http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=0

neseniai paziurejau, labai sizovas ir tikrai ne kiekvienam suprantamas rezisieriaus E. Elias Merhige filmas. jis priskiriamas experimental/horror, bet tas siaubas ne toks kaip kituose filmuose, jis labiau paliecia zmogu is vidaus. tai istorija paremta religiniais ir mitologiniais pasakojimais apie zemes sukurima, filme daug simbolizmo, visas filmas juodai baltas, be zodziu, soundtrackas gan neblogas, kazkas panasaus i dark ambienta. filmo pradzioj rodo kazkoki vyra, jis sedi ant kedes ir save mesineja, persipjauna pilva, issipjauna kazkokius organus, ismeta, is pilvo pradeda krist ismatos, po to pasirodo moteris kuri pradeda zaist su jo lytiniu organu, kazkaip sugeba nuo jo pastot, jai gimsta nelabai sveikas vaikas ir taip istorija tesiasi
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

savo laiku to filmo pradžia, kur rodomas God Killing Himself, truputėlį pribloškė. Nufilmavimas ir koks tai mirgantis vaizdas , atrodė lyg būt iš anapus. Paskui, jau kaip akys apsiprato, viskas į savo vėžes stojo. Didingą purviną reginį tada apturėjau. Nors ir dabar malonu retkarčiais pasukinėt tam tikrus epizodus.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Aš tai bežiūrėdamas šitą daiktą plaukiojau kažkur mintimis, tai iš pačio filmo pusvalandžio kokias 5 min atsimenu. Nurovė stogą kažkaip bežiūrint.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Blyn aš irgi 20 minučių pražiūrėjau ir nuplaukiau kažkur. atsibudau po dviejų valandų apsiseilėjęs. Reikės įsitempt kada nuo pat ryto atsikėlus ir tęsti... Blogis
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
nondescript
Velnias, greičiausiai...
Posts: 69
Joined: 2008-01-30, 17:23

Post by nondescript »

nieko keisto, nes po 20min. filmo ten viskas labai uzsitesia, ta agonija, jokiu dialogu, jokio veiksmo, tik makabriskas simbolizmas nukeliantis i kazkokia tamsia, pasaulio pamirsta vieta
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

Ikisiu ir as cia savo "supuvusia" nuomone.
Pries sian paziurint si filma, maniau, jog vienas idiotiskiausiu mano matytu filmu buvo "The Holy Moutain". Bet Begotten perspjove ji gal 10kartu.
Seniai taip nebuve, kad po tu paciu 20 kancios minuciu isjungciau filma.

Hitleris uz toki mena anuomet susaudytu.
Satan!
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

O man tikrai patiko šis filmas :) . Toks neįprastas ir kitoks, maloniai susižiūrėjo visas filmas ir nenusibodo.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Ir man patiko. Na buvo nuobodokas pradžioje, mat nevalgęs žiūrėjau, bet dėmėsį sukoncentruot maždaug pavyko. Netgi buvau sukūręs savo teoriją-interpretaciją, gaila, ant galo ji susivėlė, o pamačius titrus supratau, jog klydau :D bet filmas geras. Priminė Lyncho "Grandmother", ten irgi simbolizmo daug, tik anas trumpesnis berods, apie pusvalandį trukmė.
Tačiau neprailgo, scenos ištęstos nepasirodė. Jei dar būčiau alaus pasiėmęs būtų išvis jėga..

Dėl muzikos, tai ji puiki, kaip tokiam eksperimentiniam filmui, tik bėda, kad iš kur ten tie svirpliai ir paukčių čiulbėjimai, jei jų nifyga nesimato niekur ? :D Bet čia reik užskaityt prie saundtracko...ambient ir tiek.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

ValiNskaS wrote:.

Hitleris uz toki mena anuomet susaudytu.
Tavo mėgstamų Toxic Avengerių autorius Tromos šefus žydus Kaufmaną ir Herzą tai anuomet sušaudytų, ir nematę jų filmų :lol: kuriuos be abejo įvardintų kaip " absoliutų vėmalų degeneratizmą" ar pnš., o štai Begotten su savo religine simbolika tai gal ir nugultų kokio Himmlerio lentynoje :)
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

na, siaip jo. Troma gi zydeliai. Na, ne esme. Gabus tie hebrajai. Jau muzikantu vien neprastu kiek yra ju tarpe.
Satan!
Post Reply