Anthony Wong!!!

Japonų/kinų siaubo filmai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Dahmer

Anthony Wong!!!

Post by Dahmer »

Nu vyrai isrenkam geriausius filmus su bucheriu Anthony Wong'u :twisted:as laikausi nuomones kad tai yra Ebola Syndrome ir Brother Of Darkness (nors ten jo vaidmuo minimalus)

Image
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Daug su juo gerų filmų :) , bet labiausiai vis tik įstringa pirmieji su juo matyti filmai "Ebola syndrome" ir "Untold story".
Keli komedijos tipo epizodai, labai užsifiksavo iš "Daughter of darkness" (irgi man vienas geriausių jo vaidmenų), kur pradžioj apžiūrinėdamas lavonus Wongas atlieka ekspertizę ir apuostydamas vonioj gulincia negyvą moterį nustato, kad ji neturėjo lytinių santykių prieš mirtį. Arba, pabaigoj, skaitant tėvo išprievartautai dukrai, mirties nuosprendį, kai salėj didžiulė įtampa, Wongas paprasčiausiai užmiega. :D
User avatar
Copymors
Suzombėjęs
Posts: 36
Joined: 2005-10-17, 00:40
Location: Kaunas

Post by Copymors »

Man enthony wongas - super aktorius,savotishkas ir nepakartojamas ;]]]] untold story buvo geras su juo,o kaip pamaciau ebola sindrome,ishvis pakilo mano akyse.
P.s
noreciau ,kad kas nors su juo komedija susuktu,butu idomu paziureti ;]]]]]
User avatar
Copymors
Suzombėjęs
Posts: 36
Joined: 2005-10-17, 00:40
Location: Kaunas

Post by Copymors »

Brother Of Darkness nemates,o kad ishrinkti geriausia filma,man reiketu paziureti tikrai ne du filmus,-gal kiti dar geresni. :twisted:
Dahmer

Wong'as tikrai valdo (:

Post by Dahmer »

Three Days Of Blind Girl 1992, nesveikai geras filmas, turbut man geriausias jau su wong'u patapo, nepriegas psycho (: jeigu kas nematet tai butina pamatyti sita legendini filma :twisted:
Post Reply