Lost

SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
dharma
Nuliovas
Posts: 1
Joined: 2020-08-28, 16:58
Contact:

Lost

Post by dharma »

Sveiki,

žinau, kad turbūt nuskambėsiu kaip iš medžio nukritęs, bet neseniai peržiūrėjau visus LOST sezonus ir žiauriai užsikabinau. Žinau, kad tai ne horror žanras tikrai :D, bet gal galite parekomenduoti kažką panašaus į šį serialą? Gal čia labiau mystic žanras ar kaip?
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Re: Lost

Post by redvirus »

Praleidau šią temą ir nežinau ar po daugiau nei 3 mėn. klausimas vis dar aktualus, bet...

Teoriškai galėtų tikti Under The Dome (2013-2015). Kuo panašus į Lost? - Grupė žmonių (šiuo atveju visas miestelis) atkertami nuo viso likusio pasaulio milžiniško permatomo gaubto ir turi dealinti su situacija, bandydami sugrįžti į normalų gyvenimą. Iš karto turėčiau perspėti, jog serialo nemačiau, bet Stephen King knyga, pagal kurią jis ir yra susuktas, man patiko.
Vienintelis minusas, kaip deja neretai nutinka su S.King kūryba - silpna pabaiga, bet galbūt serialo kūrėjai ją pakeitė. :)

Kitas serialas pagal S.King knygą, kuri yra viena iš mano favoritų - 11.22.63 (2016), vėl gi, pačio serialo nesu matęs, bet knyga labai stipri, ir šį kartą su normalia pabaiga :) Atsiliepimai apie šį mini (8 dalių) serialą taip pat neblogi, nepaisant James Franco vaidybos (girdėjau, kad vienas iš pagrindinių minusų).

Ir pabaigai, turbūt vienas iš geriausių paskutinio metų mistinių/sci-fi serialų (džiaugiuosi, kad bent šio Netflix nenucancelino) yra Dark (2017-2020). Vokiečių kalba ir tikrai reikia žiūrėti originalo kalba + subtitrai, o ne dubintą angliškai. Labai patariu daug neskaityti apie jo istoriją, o tiesiog pradėti žiūrėti ir bandyti susigaudyti visuose plot vingiuose. Šiam drąsiai galiu 9/10 duoti.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply