SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Paskutinis matytas NE Horror filmas.

Moderatoriai: Otis, ZeaLot, Slasher

Vartotojo avataras
User

fakjupypl

Rangas

Kanibalas

Pran.

981

Registr.

2005-10-05, 23:20

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

fakjupypl » 2013-03-01, 16:28

L'amour, c'est mieux à deux (2010)
Prancūzų, ką čia slėpti, romantinė komedija. Trumpai: du draugeliai. Vienas drožia mergas vos pamatęs, o kitas tiki į kažkokį stebuklą, kad toji vienintelė gali būti tik ta, kurią jis sutiks visiškai atsitiktinai kur nors miške ar po tiltu, nes jo tėvai ir seneliai susipažino būtent taip. Laikas bėga, tėvų santuoka yra, paaiškėja, kad seneliai turi draugų "su privalumais" iš šalies, mergų drožikas rimtai įsikliopina į vieną paną ir antrasis ima nebesuprasti kaip reikia toliau elgtis, kad santykiai būtų idealūs.

Sex, lögner & videovåld (2000) aka Sex, Lies and Video Violence
Ech, kartais būna taip liūdna, kad nemoku žodžiais išsakyti, kokį gėrį mačiau. Šis kartas ne išimtis. Švedų nedidelio biudžeto komedija apie tariamas prievartos kine pasekmes. Kažkoks freak'as, neįsivaizduojantis gyvenimo be kino, ima susitikti su veikėjais iš Die Hard, Alien, RoboCop, A Clockwork Orange, Thriller: A Cruel Picture, Teenage Mutant Ninja Turtles ir tikriausiai kitų pilmų, kurių aš dar nematęs. Be šių veikėjų, turime truputį originalių kadrų iš jau minėtų pilmų, aibę smurto, šiek tiek kraujo, porą papų, akį džiuginusias muštynių scenas, ausims malonų OST'ą. Atskiro riebaus pliuso kūrėjai nusipelno už F/X'us. Tiesa, twist'as į galą pasidarė nuspėjamas, bet pabaigos nei kiek nesugadino. Žodžiu, mano akims ir smegenims tą vakarą tai buvo šedevras. Ačiū :020:
p.s. sutinku, žiūrėjau girtas kaip šlepetė, bet ir blaivas gabalais prasukęs šypsau į ūsą :D
p.p.s. homoseksualūs vėžliukai nindzės? Kodėl gi ne? :lol:
p.p.p.s. beje, čia vaidenosi ir Christina Lindberg :D

Lethal Weapon (1987) ir Lethal Weapon 2 (1989)
Vaikystę vis prisimenu. Šįkart jau nebemenu ar per televiziją, ar per videką n kartų matyta vykusi veiksmo komedija. Gibson'as čia į savižudybę linkęs mentas, priskirtas partneriautis su pensijon besiruošiančiu tvarkingu šeimos galva. Požiūriai į viską skiriasi kaip diena nuo nakties, tad vietos nesutarimams ir bajeriams čia yra. Kai viskas apipinta kažkokiu apypadoriu kriminalu su trupučiu veiksmo, tai gaunasi padorus "užkandis" prie olaus ;) Antroje dalyje vėl vaidenasi tie patys veidai - ne skysčiau nei pirma dalis ;)

Ted (2012)
B*bis žino, anei trailer'io buvau matęs, anei šiaip kažką skaitęs, bet posteris su pliušine meška ir kažkokiu biču nuteikė optimizuojančiai. Ypač, turint omenyje faktą, kad pilmas orientuotas į suaugusiųjų auditoriją. Kągi, buvo ir meška, ir galbūt suaugusiems orientuoti bajeriai, bet iki pilnos laimės kažko trūko. Trumpai: turi bičas mergą, o mergai atrodo, jog ta meška trukdo jiems vairuoti santykių laivą į laimės vandenis. Sakykim taip, reikia rinktis - arba meška, arba merga. Vieną kartą užmesti akis sava rizika galima.
p.s. meška tipo gyva - šneka, geria, rūko žolę, dulkina mergas su morka... nu žodžiu, kaip ir visos normalios pliušinės meškos :)

Prometheus (2012)
Neįkirtau wikipedijoje greitai užmetęs akis - ar čia skaitosi kaip Alien'o prequel'as, ar ne? Žodžiu, daugelio tikriausiai ilgai lauktas ir jau matytas Prometheus. Mano dvi kapeikos - nice. Siužetas sudėliotas vykusiai, vizualinė pusė be priekaištų. Tik pabaigoje užkliuvo viena vieta, kur, jei girtos smegenys gerai išsaugojo tą kadrą, viena veikėja blaškėsi planetos paviršiuje su skafandru, kostiumu ir visa kita, kas priklauso, bet... plikomis rankomis :D Matyt, gerą rankų kremą naudoja, vokišką :D

Knuckleface Jones (1999)
Ką aš žinau. Sunku ir nupasakoti, ką čia regėjau. Nepagavau prasmės, kas ko norėjo, bet man patiko - tiek OST'as, tiek kažkoks sudegęs cirkas ekrane ;) Raktažodžiai galėtų būti: pederastai, lūzeris su dūda, poros santykiai, miškas, plentas. Rekomenduoju :D
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Vartotojo avataras
User

Muzonas

Rangas

Kaulų kolekcionierius

Pran.

591

Registr.

2006-06-22, 15:49

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

Muzonas » 2013-03-03, 14:02

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - kadangi esu didelis Lord of Rings serijos gerbejas ir isvis man tokia fantastika labai prie sirdies, primena ir mano megstamiausia zaidima Heroes of Might and Magic, tai sita filma ziurejau pasimegaudamas. Tikrai idomus ir itraukiantis, Lord of Rings priesistore, vaizdai ispudingai, siuzetas geras, 10/10, Laukiam tesiniu :)

Life of Pi (2012) - pamokantis filmas, siaip dazniausiai tokiu dramu neziuriu, bet sitas susiziurejo ir net neprailgo, nors daugiau nei puse filmo vaidino vienas aktorius ir tigras :) Na istorijos nepasakosiu, bet bent jau 1 kart verta paziuret
Vartotojo avataras
User

fakjupypl

Rangas

Kanibalas

Pran.

981

Registr.

2005-10-05, 23:20

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

fakjupypl » 2013-04-05, 12:47

Countdown to Looking Glass (TV 1984)
Bankų krizė štatuose, pilietiniai karai artimuosiuose rytuose, išpuoliai pries USA ambasadas arabų šalyse, sustabdytos transakcijos tarp bankų... Nieko neprimena? :) Sunku buvo patikėti, jog žiūriu 1984 metais susuktą pilmą. Faktiškai visas pilmas sukirptas taip, lyg žiūrėtume vieną ilgą žinių reportažą - vedėjas komentuoja naujienas, o jas papildo žurnalistų reportažai iš karštų taškų - matome bėgiojančius, JAV vėliavas deginančius musulmonus su granatsvaidžiais ir automatais rankose, sulaukėjusius civilius, bandančius nublokšti mentūrą ir įsiveržti į banką atsiimti pinigų ir t.t. Reportažai keičiasi, žiūrovas mato, kad kasdien įtampa auga ir situacija tik blogėja: JAV imasi teisėsaugininko vaidmens - įveda savo karius taikai užtikrinti ir žmonių teisėms apginti, ką TSRS traktuoja kaip marionetinės valdžios sukūrimą bei provokaciją... Žvanga žvanga ginklai :) Mano suvokimu, F/X'ų beveik nebūta. Reportažai, panašu, kad sumontuoti iš tikrus įvykius fiksavusios medžiagos. Kitaip tariant, viskas tikra - ugnis, dūmai, šūviai, kraujas ir skausmas. Visiškai kalė ins klynas. Vienintelis minusas - dviejų žmogeliukų - žurnalistės ir kažkokio žmogaus iš Baltųjų rūmų - dramytė. Tai kiek užkniso, bet bendro įspūdžio apie pilmą negadino. Gaila, kad neišleistas DVD formatu :(
p.s puiki įžanga į Threads.
p.p.s. pilmas televizinis.

Red Dawn (2012)
Įdomu buvo, kaip kūrėjai prieis prie to, kad štatus užpuola ne kas kitas, o ... Šiaurės Korėja :) Kągi, panaudojus pastarųjų kelerių metų įvykius (ultra nacionalistai Rusijoje, invazija į Gruziją, NATO skilinėjimas, Šiaurės Korėjos išpuoliai prieš Pietų Korėjos laivą, salą), tiesa, juos kiek paspalvinant tirštesnėmis spalvomis, atsirado šiokios tokios prielaidos karui :) O ypač girdint pastarojo laikotarpio Pchenjano retoriką :D Jie gal script'ą Red Dawn remake'ui rašė :lol:
Grįžtam prie pilmo. Kvailų vietų nestokota - įsiveržia korėjiečiai, kaip ir originale, niekieno nepastebėti. Greta to - vairuoja Humvee'ius :D Koncentracijos stovykloje praleidusios nemažai laiko, merginos atrodo kaip kątik iš soliariumo ir pan. :D Mūsų herojai, kuriems dar "pienas nuo lūpų nenudžiūvo", žinoma, tampa nesustabdomu būriu specnazčikų, sprogdinančių viską į šipulius. Kita vertus, visa tai, gal kiek mažesniu masteliu, buvo ir originale ;) Ai, o dar tie du, neva, broliai... Toks vaizdas, kad abu įsūnyti - vienas žydas, o kitas nei iš tolo į jį nepanašus USA marine'as :D
Pliusai? Geri F/X'ai, neblogi CGI, veiksmo apsčiai, patriotizmu ir draminiais elementais neperkrauta, tik į pabaigą vienoje vietoje ašarėlę spaudė :) Žodžiu, vykęs nerimtas kinas girtoms smegenims :)
Originalą, matyt, nustelbia tik savo didesniais sprogimais, bet ne mintimi ;)

The Italian Connection (1972)
Štatų mafukai pasiunčia Italijon gaudyti kažkokio sąvadautojo. Italų mafukams šis žingsnis - įtartinas ir jie patys bando išsiaiškinti kas čia kam ir už ką. Rezultatas - pusantros valandos ūsuotų vyrukų su kostiumais netikrų muštynių ir juokingo OST'o fone :D Kita vertus, automobiliai gražūs, merginos dar gražesnės - vistik 1972-ieji :) Persekiojimo automobiliais scenos, pora prievartos vietų, dėmesio vertos net ir šių dienų standartais vertinant. Apskritai, pora vietų pagal "kietumą" priminė Crank'ą :D Twist'as į galą ima darytis kažkiek aiškus, bet vistiek įdomu :)
p.s. "I killed enough people to fill the cemetary" :twisted:
p.p.s. po teisybei, manau, kad šitam pilmui būtų galima susukti visai vykusį remake'ą ;)

Killing Them Softly (2012)
Kai po pirmų keliolikos minučių ėmė aiškėti, apie ką čia viskas sukasi, pradėjau tikėtis kažko Lock, Stock and Two Smoking Barrels dvasioje... Bet pradžia buvo nyki - poros benamių, besiruošiančių dalyvauti apiplėšime ne pagal savo kalibrą, pasipergyvenimai nevykusio seksualinio gyvenimo patirtimi kažkokių lūšnų fone... Veiksmo tikėtis neverta - veik visas pilmas dialogas. Keičiasi tik veidai, vietos ir temos. Visa ko esmė, žinoma, pinigai ir ką su jais galima padaryti. CGI kiek nykoki, bet situaciją gelbėjo vykęs OST'as. Taip sakant apie veiksmus ir pasekmes. Visumoje patiko. Galimybės dar kartą pažiūrėti neatmesčiau. Galbūt, kai būsiu senesnis ir lėtesnių apsukų norėsis :)

Skyfall (2012)
Dar vienas įrašas Bondiadoje. Istorija įdomi, veiksmo daug ir, sakyčiau, originalaus. Efektai nepriekaištingi. Veiksmui persikėlus į Škotiją, pilmas priminė atostogas - nuostabi gamta, rūke paskendę slėniai ir... Home Alone :D Tik versiją suaugusiems su aibe smurto. Ilgas pilmas (~2,5 val.), bet nei velnio neprailgęs :) Užskaitau, nors Danielis Craigas Bondo vaidmenyje visdar nesižiūri ;)

The Enforcer (1976)
Jei gerai menu, pirmas mano regėtas pilmas su C.Eastwood'u. Ne mažiau keistai nei per trumpos kliošinės kostiuminės kelnės, susiklausė kažkoks džiazovas OST'as. Kita vertus, siužetui priekaištų veik nėra. Eastwood'as pakalęs mentas, nebijantis žvelgti pavojui tiesiai į akis, o šiuo atveju į šautuvo vamzdį :) Situacijos elementai (darbas tampa asmeniniu kerštu, nepageidaujami nauji partneriai, nušalinimai nuo tarnybos dėl per didelės prievartos ir pan.) regėti kitur, bet žiūrėjimo malonumas nuo to nei kiek nesumažėja. Apibendrinus, tai labai vykęs veiksmo žiūralas, neabejotinai padaręs įtakos ir vėlesniems boevykams. Nice.

Red Scorpion (1988)
Dar ir dabar svarstau, ar čia buvo tiesiog nelabai vykęs boevykas, ar tiesiog so bad it's good boevykas :lol: Pagrindiniame vaidmenyje vaikystės pajuokos objektas Dolpas Lundgrenas :) Čia jis TSRS specnazčikas, po priedanga pasiųstas kažkur Afrikon, neva, padėti broliškos Kubos kareiviams "atkurti demokratiją" bušmėnų apgyvendintoje dykumoje, o iš tikro nužudyti bušmėnų lyderį neonacį (taip jį tikriausiai įvardintų ne kurie asmenys po kovo 11-os įvykių :lol:). Žo, turime daug smėlio, truputį bušmėnų krūmokšniuose, porą twist'ų, aibę pavyzdžių, kai rusiškai nemokantys kalba rusiškai, sprogimų ir truputį prievartos. Vienam žiūrėti buvo smagu. Prie olaus ir chebros, įtariu, būt buvę dar smagiau - rekomenduoju :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
no avatar
User

Eikantas

Rangas

Kanibalas

Pran.

706

Registr.

2007-03-24, 07:33

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

Eikantas » 2013-04-22, 03:26

Beyond the Black Rainbow (2010)

retro sci-fi, totalus grožis
no avatar
User

GOREBORGAS

Rangas

SIAUBAS.LT tarnas

Pran.

1131

Registr.

2006-06-21, 10:56

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

GOREBORGAS » 2013-04-25, 18:01

THE TOWN ir THE HEAT
du panašūs geri boevykai apie kietus plėšikus ir nemažiau kietus mentus minančius jiem ant kulnų
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Vartotojo avataras
User

fakjupypl

Rangas

Kanibalas

Pran.

981

Registr.

2005-10-05, 23:20

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

fakjupypl » 2013-06-18, 10:23

Fanboys (2009)
Nuotaikingas pilmas apie keletą jau užaugusių, bet geek'ais pasilikusių draugelių. Bėgant laikui keliai lyg ir išsiskyrė, bet vėl į krūvą suveda žinia, kad vienas jų greitai mirs. Kadangi visi yra dideli Star Wars fanai, geriausia, ką galima padaryti dėl mirštančio draugo - patirti nuotykį - nuvažiuoti į kitą štatų galą ir įsilaužti į kažkokį Star Wars kaime esantį pastatą, kuriame turėtų būti naujas Star Wars pilmas, kurio draugas gali ir nesulaukti. Toks šiltas ir vietomis neblogai pajuokinęs road trip'as ;)

New Kids Turbo (2010) ir New Kids Nitro (2011)
Dvi labai vykusios olandų komedijos. Vaizduoja, taip suprantu, jų vietinius provincijos gezus ala white trash, gyvenančius vagonėliuose. Gyvenimėlis paprastas - alus, fūlė, narkotikai, mergos. Tik vieną dieną prasideda kryzis ir darbovietės durys užsidaro. Chebrai tai giliai po būgnu - juk gaus bedarbio pašalpą. Tik paaiškėjus, kad jos užtenka kartą nusipirkti olaus ir užpilti seno Opelio baką, draugeliai paskelbia ultimatumą - nuo šiol už nieką nemokėsim, bet ... viską pasiims. Už dyką, savaime suprantama :) Į šutvės duris netrunka pasibelsti antstolis ir policija, bet visuomenė juos palaiko, tad užverda kažkuo į Venckienės darytą cirką panašus šou su aibe smurto ir necenzūrinių žodelių :) Antroje dalyje jų kaimą užpuolė zombiai tai išvis buvo kick ass :D
p.s. kaip suprantu, iš panašaus stiliuko serialo buvo išperėti šie du šedevrai :)
p.p.s. traileriai: Nitro - http://www.youtube.com/watch?v=GPNLrs_gwJQ ir Turbo - http://www.youtube.com/watch?v=qUdyD8-WFBs

The Last Stand (2013)
Bene naujausias boevykas su Švarcu. Praleidus ne kurias pernelyg nerealiai pasirodžiusias vietas gavosi visai kietas pilmas kaip senas pirdyla Švarcas su sauja jaunimo kažkokiame kaime mekskiečių mafijozą su šaika patvarkė. Galas tai vos ne komiksinis buvo :) Susumuvus, trailer'is kiek labiau optimizuojantis buvo, bet kartą akis užmesti galima.

Killer Joe (2011)
Vietomis prajuokinusi istorija apie vieną white trash šeimynėlę kažkur Teksase. Spaudžia skolos, tad sūnelis nusprendžia užversti motinos kanopas, kad galėtų gauti solidžią draudimo išmoką. Pačiam rankos dreba, tad, pasitaręs su tėvu, nusprendžia šiam darbui pasamdyti... policininką Joe. Į šį suokalbį įsijungia ir sesuo su pamote. Visų veikėjų vertybių skalė nekyla aukščiau klyno, tad buvo įdomu stebėti tas šeimynines peripetijas :)

Parker (2013)
Vėl Statham'as. Čia jis bendrų išdurtas nusikaltėlis, siekiantis atsikeršyti ir pavogti jų pačių kątik pavogtą grobį. Kiek nykokas pasirodė pilmas. O gal per daug žiūriu šaudau-gaudau... Šaunu buvo pamatyti Michael Chiklis iš kadaise žiūrėto The Shield :)

Ruckus (1980)
Keletą metų atgal kolega pasakojo, kad yra pilmas ala rembo scenarijaus copy paste'as tik senesnis. Netrukau aš jį susirasti, o va pažiūrėti vis neprisėsdavau. Pagrindiniame vaidmenyje - Dirk'as Benedict'asA komandos :) Statė chebra, matyt, rimtą, bet gavosi so bad it's good boevykas. Vien Dirko herojaus, neva, pamišusio Vietnamo karo veterano veido išraiška ko verta. Ką jau kalbėti apie muštynes :) Situacijos netaisė ir tai, kad žiūrėjau kažkokį ultimate cut'ą - dalimis š*dina vaizdo kokybė su vokišku įgarsinimu ir kažkokiu romantiniu džiazu fone, kuriuos keičia geresnė kokybė originalo kalba, tik OST'e jau kažkokie hillbill'iai tampo bandžos stygas ala persekiojimo muzikėlės tempu :D Sukirpimas irgi belekoks - dažną sykį tuos pačius kadrus parodydavo du kartus - kartą įgarsintus vokiškai, kartą - angliškai. Susidarė įspūdis, kad vokiškas cut'as būtų buvęs pusė b*bio action'as, o dabar visas šitas jovalas susižiūrėjo kaip koks Benny Hill'o šou :) Paskutinį pusvalandį veiksmo, tiesa, kiek naivaus, nepagailėta. O gal taip iš po 5 litrų olaus tik pasirodė :D

Ghost Rider (2007)
Ne taip senai žiūrėto Ghost Rider: Spirit of Vengeance pirma dalis. Pasirodė, kad pernelyg atmiešta romantiniais motyvais. Gerokai silpniau nei antra dalis.

Flashpoint (1984)
Televizinis ala trileriokas apie USA pasieniečius, gaudančius per sieną su Meksika importuojamus nelegalus. Daina sena - karpomi biudžetai, diegiamos naujos technologijos, leidžiančios mažinti etatus - vyriokai gyvena nežinia. Viską sujaukia dviejų kolegų dykumoje rastas džipas su palaikais ir 800 K baksais. Chebra tyli, bet neaišku ko pasirodo ir neišvažiuoja FBI. Prasideda visokie neaiškūs dalykėliai. Kartą pažiūrėti buvo wee :) Ypač graži gamta.

Super (2010)
Pirmas pusvalandis, prailgęs kaip visa valanda, buvo kažkokio zanūdos pasipergyvenimai apie nevykusį gyvenimą. Po to bičas pasiėmė santechniko raktą ir "padarė tvarką" :lol: Tada jau buvo smagiau, bet visumoje tai prailgęs pilmas. Reikalą kiek taisė tik tos dvi merginos-moteriškės :)

La cara oculta (2011) aka The Hidden Face
Ispanų produkcija, susukta kažkokiame name, neva, Kolumbijoje. Bičas išsiskyrimo skausmą skandina kitos mergos klyne ir ta netrunka pas jį aspigyventi. Ankstesnioji ne tik, kad jį paliko, bet ir dingo be žinios. Vaikinas, žinoma, dėl to nerimauja, bendradarbiauja su policija ir pan. Tuo tarpu naujokė ima teigti, jog bičo name vaidenasi. Tik ji slepia, kas jai vaidenasi. Šiek tiek nuspėjamas žiūralas. Pradžioje buvo kiek mistinis, bet nuo vidurio, kai buvo paduoti visi atsakymai, žiūrėjosi kaip dramelė apie išlikimą. Kartą akis užmesti tikrai galima.
p.s. imdb.com mačiau, kad kažkas skundėsi, jog trailer'is išduoda twist'ą. Pats trailerio nemačiau, tai nežinau, bet dėl visa pikta reikia turėti omenyje.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

750

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

redvirus » 2013-07-13, 13:51

Pacific Rim (2013) - vakar nuslinkau į naujojo Guillermo del Toro filmo premjerą. Ėjau su antra puse, kuriai filmas didelio įspudžio nepaliko, bet aš likau daugmaž patenkintas. Tikėjausi pamatyti mech'us spardančius šiknas milžiniškiems monstrams (Kaiju) - tą ir gavau. Neretai buvo galima pajusti mecha anime prieskonių ir mano baimė, kad gausiu panašią katastrofą kaip Bay'iaus Transformers, po truputi buvo užliuliuota veiksmo. Malonumą šiek tiek apkartino pabaiga (nespoilinsiu), bet iš esmės, jei norit mecha veiksmo filmo - pažiūrėti verta.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Vartotojo avataras
User

fakjupypl

Rangas

Kanibalas

Pran.

981

Registr.

2005-10-05, 23:20

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

fakjupypl » 2013-09-17, 13:15

Eat My Dust (1976)
Pagrindiniame vaidmenyje Ron Howard iš ne taip senai žiūrėto Grand Theft Auto. Kągi, jis vėl vėžinasi automobiliu ir vėl vogtu :) Šįkart jį pavergė vietinės niolikmetės subinė. Mergina ant bajerio sutinka su juo pasivėžinti su sąlyga, kad tai bus lenktyninis automobilis. Bile gautų jai įkišti tarp kojų, nelaimėlis nugvelbia iš čia pat esančios trasos automobilį. Mergiotė, žinoma, įšoka ne viena. Tada visa kompanija jau bėga nuo mentų.
Pastarieji, kaip priklauso, rinktiniai nelaimėliai - persekiojimą netrukus baigia griovyje. Į pagalbą belieka pasikviesti tik... tuos pačius lenktynininkus, įsižeidusius dėl akiplėšiškos vagystės jiems iš po nosies. Sumoje gavosi visai nieko persekiojimo automobiliais pilmelis. Iš kitų tokio tipo ir to laikmečio pilmų kažkuo neišsiskira, bet tikrai ne blogiausias ;) Žinoma, pradžioje tie ant prasukimo einantys ir greitį imituojantys kadrai nenuteikia optimizuojančiai, bet kai pripranti - šypsena nedingsta iš veido. Ką jau kalbėti apie kadrus, kai automobiliai žvyrkelyje išiminėja posūkius, o fone girdisi ant asfalto cypiančios padangos :lol:

The Other Guys (2010)
Vienkartinė komedija apie nevykėlius mentukus, prisiekusius, kad užims atsilaisvinusią miesto herojų - kovotojų su nusikalstamumu vietą po saule. Tiesa, sunku tai padaryti su mediniu pistoletu ir hibridine mažalitražke :D
Labai epizodiškai vaidenasi vaidenasi Eva Mendes ;)

Антибумер (2004)
Dar vienas Гоблин'o perevodas. Šįkart Bumerio motyvais. Kažkaip ar nedagėręs, ar pergėręs žiūrėjau, nes nuobodokas pilmas pasirodė, o ir bajeriai Ну, погоди! lygio... Jei gerai menu, pagal naująjį siužetą chebra važiuoja į Europos futbolo čempionatą ar kažkas panašaus :)

Fortress (1985)
Dar ir dabar nesuprantu, ar man šitas žiūralas iš Australijos patiko, ar ne... Vieną dieną į kažkur outback'e esančią mokyklėlę atrieda keli kaukėti vyrukai su ginklais rankose. Paima įkaitais jaunutę mokytoją su vaikigaliais ir išvažiuoja kažkur miškuosna. Čia įkaitai pabėga ir likusį pilmo laiką bėga tais brūzgynais, kol įvaryti į kampą nusprendžia su skriaudikais susikauti :roll: Užstrigo pora atvirų prievartos scenų su kokybišku gore'u rezultate, senas geras busikas ir gražios mokytojos akys :) Beįsivažiuojančią gerą nuotaiką kartais erzindavo pernelyg dramaturginis OST'as ir pagrindinės herojės nuolat naudojamos "mokytojos" žinios ;) Tai rezultate gavosi nei tai Home alone Australijos miškuose, nei tai kriminaliniai Tomo Sojerio nuotykiai ;)

Redemption (2013) aka Hummingbird
Šįkart Statham'as kadaise Afganistane kariavęs, o dabar bomžu pavirtęs veikėjas. Kad pilmas nebūtų apie nieką, čia jis apsisprendžia surasti tipą, kuris nužudė jo paną ar kažką panašaus. Vis tikiuosi, kad su Statham'u susuks kažką panašaus į Transporter ar Crank, bet iki šios kartelės kol kas dar niekas nepakilo. Redemption ne išimtis - labiau panėšėjo į dramą, nei action'ą ;)

Get Him to the Greek (2010)
Komedija apie gerokai prigesusią roko žvaigždę ir nevykėlį agentą, kuriam patikėta jį atvežti štatuosna "sugrįžimo" koncertui. Agentas mėmė, o muzikantas aikštingas, tad tos situacijos, kai pastarajam bandyta sulysti šiknon dėl būsimo koncerto tikrai buvo neblogos.

Wanderlust (2012)
Labai lėta ir slogi komedija, kur šypsena veide atsirado tik po geros valandėlės. Bet tas likęs pusvalandis pilmo irgi neišgelbėjo. Trumpai: ofiso klerkas daug ir nuobodžiai dirba tam, kad išlaikytų savo menininkę sutuoktinę, statančią dokumentinius pilmus apie pingvinų vargus. Pastaroji, be noro įamžinti pingvinus, įsigeidžia lofto, kainuojančio apvalius pinigus. Atrodė, kad viską išspręs paskola, kol vieną dieną viskas apsiverčia, kai bičo darbdavius susemia mokesčių inspekcija, o pingvinai (paaiškėja) niekam neįdomūs. Gatvėje atsidūrusi porelė važiuoja gyventi pas giminačius, bet naktį dėl priežasčių netyčia apsistoja kažkokioje hipių komunoje, apsigyvenusioje giliai miškuose. Pastariesiems materialiniai dalykai rūpi mažiausiai, jie viskuo dalinasi ir porelė nusprendžia, kad ši bendruomenė galėtų būti atsakymas į jų vargus, kol paaiškėja, kad reikia dalintis viskuo ;)

Ruby Sparks (2012)
Trumpai: bičas įsimyli paties svajonėse/sapnuose susikurtą merginą, o ši šast vieną dieną ir atsiranda pas jį namuose. Niekas netiki, kol mergiotės nepamato savo akimis. Viskas šauniai klostosi, kol herojus netampa pernelyg savininkiškas ir viskas nepradeda byrėti.

Kopps (2003)
Kick ass komedija iš Švedijos apie mažą miestelį ir jame neegzistuojantį nusikalstamumą. Atrodytų gerai, bet kiekviena lazda turi du galus. Biudžetas ne guminis, tad nuspręsta nuovadą uždaryti. Mentukai patys supranta, kad mala šūdą ir pinigus gauna už nieką, tad ... nusprendžia nusikalstamumą sukurti :) Rekomenduoju ;)
p.s. kadrai, kurių paskatintas susiradau šį pilmą :lol: :arrow: http://9gag.com/gag/1213

Burn After Reading (2008)
Komedija apie pensijinio amžiaus CIA agentėlį, nusprendusį pasitraukti iš tarnybos. Atrodo bus laiko memuarams rašyti, bet kažkas ima šantažuoti dėl, neva, jo pamestų slaptų dokumentų, o dar žmona išmeta iš namų. Atitinkamai, laiko alkoholizmui pradedančiajam pensininkui lieka vis mažiau. Kartą pažiūrėti galima. Nustebau pamatęs, kad B.Pitt'as tik porą metų jaunesnis už G.Clooney, o pilme atrodo veik dukart jaunesnis :)

Vehicle 19 (2013)
Panašu, kad nedidelio biudžeto, bet bent vienkartinės peržiūros verta veiksmo dramelė apie anksčiau laiko paleisto kalinio kelionę Johanesburgan (PAR). Čia dirba jo žmona, kurios atleidimo jis siekia. Bičas gauna kelioliką minučių, kad atvyktų pas ją. Tačiau pagalius į ratus pakiša ne tik kamščiai gatvėje, bet ir netikėtai iš po sėdynės iškritęs ginklas. Ką jau kalbėti apie bagažinėje gulinčią surištą moterį. Minėjau, kad Johanebsurge veiksmas, tai egzotikos momentais netrūksta :)

Ruby & Quentin (2003) aka Tais-toi!
Linksmai prasidėjusi, bet vėliau kiek prailgusi kriminalinė prancūzų komedija apie kalėjimo kameroje susidūrusius ir vėliau dėl priežasčių visą pilmą kartu besiblaškiusius užkietėjusį nusikaltėlį bei idiotą vagį. Nieko ;)

Hit and Run (2012)
Vykęs veiksmo pilmas su komedijos elementais. Centre liudytojų apsaugos programoje dalyvaujantis vyriokas, priglaustas kažkokiame užkampyje USA. Turi jis namą, simpatišką mergiotę, su kuria ruošiasi tuoktis, kasdien aplanko mentukai ir pasižiūri ar viskas ok. Kitaip tariant, draudimas kur nors išvykti visiškai netrukdo, kol jo merginos nepakviečia į darbo pokalbį Los Andžele. Vaikinas ryžtasi kelionei, o tada ir prasideda smagumas. Kaip sakoma, kuo daugiau, tuo linksmiau. Ypač, kai po kapotu slepiasi 700 arklių, o iš paskos lekia užpavydėjęs merginos ex, nesuvestų sąskaitų turintys buvę draugeliai nusikaltėliai ir, žinoma, policija. O kaip be jos :) Paprastas ir linksmas žiūralas ;)
Daugiau tokių pilmų! :D
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

750

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

redvirus » 2017-01-03, 09:24

Passengers (2016)

Per žioplumą nesužinojau, kad kino teatrai "Pasaka" ir "Skalvija" Vilniuje nutraukė bendro abonemento programą. Kaip tai susiję su filmu Passengers? Ogi tuo, kad sumokėjęs tokią pačią sumą kaip pernai už dviejų kino teatrų nemokamus filmus, gavau tik vieno iš jų repertuarą ir dabar piktas po darbo vaikštau į "Pasakos" seansus. Vakar pataikiau ant naujojo Passangers filmo, į kurį šiaip bilieto nepirkčiau. Kaip išsireiškė mergina - pažiūrėjome holivudinį bajavyką. Bajavyku šio filmo nepavadinčiau, bet pirmoji apibūdinimo dalis tinka. Toks gana nuspėjamas ir pilnas tropes'ų (kaip šį žodį sulietuvinti? :) ). Bet filmas nesistengia būti rimtas, todėl nepikta ir pora valandų praėjo greitai. Net neblaivi porelė, visą laiką triukšmavusi šalia, nesutrukdė sekti siužeto. Jeigu "The Martian" žiūrėjote ir nenumirėt, galite ir šitą žiūrėti. Žodžiu - už bilietą tikrai neverta mokėti, bet išėjus blu-ray/dvd - vienam peržiūrėjimui, kai nieko geresnio nešauna į galvą, tinka.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

750

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

redvirus » 2017-01-09, 09:58

13 Sins (2014)

IMDb prie šio filmo žanrų pirmiausia nurodoma Horror, bet siaubo šitame filme beveik nėra / nedaug, todėl asmeniškai vadinčiau jį trileriu. Forume jau yra tema apie filmus "pagauna, uždaro, stebi". 13 sins tavęs niekas nepagauna ir neuždaro, bet stebi ir duoda įvairius nurodymus. Idėja paprasta - paslaptinga ir labai įtakinga organizacija jau daug metų organizuoją žaidimą. Žaidimo dalyvis turi įvykdyti tryliką užduočių, kiekviena iš jų vis sunkesnė ir makabriškesnė, bet ir verta vis didesnės pinigų sumos. Norint laimėti, privalai atlikti visas tryliką užduočių, niekam neišsiduoti, kad dalyvauji žaidime ir nebandyti kištis į organizacijos užkulisius. Pagrindinį herojų Eliotą ką tik atleido iš darbo. Jo mergina laukiasi, o už savaitės planuojamos jų vestuvės. Jis turi prižiūrėti protiškai neįgalų brolį ir senelių namuose gyvenantį tėvą. Žodžiu vaikinas sėdi finansinėje duobėje ir tada netikėtai sulaukia skambučio ir pasiūlymo pažaisti. Pirmoji užduotis - užmušti musę. Atlygis 1000$. Tokia pirmoji užduotis, o likusios... pamatysite patys. Filmas iš esmės man patiko. Užduotys sudomina ir didžiąją filmo dalį išlaikoma intriga. Tik dažna panašių filmų problema, kad filmas kuriamas aplink konkrečią idėją ir pabaiga gaunasi tokia "ai kažkaip reikia užbaigt dabar viską". Nevisi tvistai man patiko, bet visiškai nuotaikos nesugadino. Lengvas užkandis prie alaus.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

750

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

redvirus » 2017-01-25, 12:58

Split (2016)

Vėlgi teoriškai horror/thriller, bet PG-13 reitingas ir pačio Horror stygius neleidžia rašyti prie paskutinio matyto siaubo filmo, todėl rašau čia. Taigi naujas M. Night Shyamalan produktas apie 23 skirtingas asmenybes savo galvoje talpinantį Keviną. Viena iš šių asmenybių nusprendžia pagrobti tris paaugles merginas ir taip mes atsiduriame šioje istorijoje. Filmas nėra šedevras, bet J.McAvoy gan neblogai suvaidino ir porą valandų praleidau maloniai. Kalbant apie Shyamalan'ą - visada lauki kokio nors twisto jo filmuose ir maniau, kad apie filmus su multiple personality žinau nemažai. Buvau jau keletą pagrindinių teorijų pasiruošęs, bet neatspėjau, o tai mano galva visai stiprus balas filmui. Turiu omenyje, kad sugeba tavo perdidelį pasitikėjimą panaudoti prieš tave patį. Kino bilietui pinigų galima pataupyti, bet kai pasirodys Blu-ray, siūlau pažiūrėti.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
no avatar
User

Edgaras

Rangas

Neputiovas

Pran.

6

Registr.

2016-12-09, 23:10

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

Edgaras » 2017-03-03, 23:41

[url=Eddie the Eagle (2016)]Eddie the Eagle (2016)[/url]

Labai patiko.
Vartotojo avataras
User

Otis

Rangas

Velnias, greičiausiai...

Pran.

92

Registr.

2007-05-08, 21:03

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

Otis » 2019-01-26, 15:46

Damascus Time (2018). Irano filmas apie karą Sirijoje. Du iraniečiai pilotai (tėvas su sūnum) vykdo misiją. Iš apsuptos isis teritorijos perskraidinti civilius į saugią vietą. Kartu lėktuve yra ir isis kaliniai kuriems pavyksta perimti valdžią lėktuve. Filmas iš Irano perspektyvos, su papolitikavimu, bet propagandiniu filmu nepavadinsi, yra įdomių įžvalgų. Sirijos karas nėra mane labai dominanti tema, bet filmas patiko. Kokybiškai pagamintas, kabinanti istorija, neblogai išvystyti personažai, gražūs vaizdai iš Sirijos dykumų, Palmyra griūvėsių. 9/10.
Vartotojo avataras
User

esco

Rangas

Nuliovas

Pran.

1

Registr.

2019-01-27, 20:38

Miestas

Palanga

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

esco » 2019-01-27, 20:41

Otis rašė:Damascus Time (2018). Irano filmas apie karą Sirijoje. Du iraniečiai pilotai (tėvas su sūnum) vykdo misiją. Iš apsuptos isis teritorijos perskraidinti civilius į saugią vietą. Kartu lėktuve yra ir isis kaliniai kuriems pavyksta perimti valdžią lėktuve. Filmas iš Irano perspektyvos, su papolitikavimu, bet propagandiniu filmu nepavadinsi, yra įdomių įžvalgų. Sirijos karas nėra mane labai dominanti tema, bet filmas patiko. Kokybiškai pagamintas, kabinanti istorija, neblogai išvystyti personažai, gražūs vaizdai iš Sirijos dykumų, Palmyra griūvėsių. 9/10.


O kaip vaidyba? Su iraniečių kinu dar neteko susipažint
Vartotojo avataras
User

Otis

Rangas

Velnias, greičiausiai...

Pran.

92

Registr.

2007-05-08, 21:03

Miestas

Vilnius

Re: Paskutinis matytas NE Horror filmas.

Otis » 2019-01-27, 22:17

Ir mano čia pirma pažintis su irano kinu. Nebuvo taip, kad pulčiau kitais jų darbais domėtis, bet filmas patiko. O vaidyba gera. Aktoriai profesionalūs. Tiesa, skaičiau, kad tėvo vaidmenį atlikęs aktorius nebuvo patenkintas savo darbu, bet man nekliuvo.
Ankstesnis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron