SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Lost

Moderatoriai: Otis, ZeaLot, Slasher

Vartotojo avataras
User

dharma

Rangas

Nuliovas

Pran.

1

Registr.

2020-08-28, 16:58

Lost

dharma » 2020-08-28, 17:07

Sveiki,

žinau, kad turbūt nuskambėsiu kaip iš medžio nukritęs, bet neseniai peržiūrėjau visus LOST sezonus ir žiauriai užsikabinau. Žinau, kad tai ne horror žanras tikrai :D, bet gal galite parekomenduoti kažką panašaus į šį serialą? Gal čia labiau mystic žanras ar kaip?
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

761

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Lost

redvirus » 2020-12-11, 11:19

Praleidau šią temą ir nežinau ar po daugiau nei 3 mėn. klausimas vis dar aktualus, bet...

Teoriškai galėtų tikti Under The Dome (2013-2015). Kuo panašus į Lost? - Grupė žmonių (šiuo atveju visas miestelis) atkertami nuo viso likusio pasaulio milžiniško permatomo gaubto ir turi dealinti su situacija, bandydami sugrįžti į normalų gyvenimą. Iš karto turėčiau perspėti, jog serialo nemačiau, bet Stephen King knyga, pagal kurią jis ir yra susuktas, man patiko.
Vienintelis minusas, kaip deja neretai nutinka su S.King kūryba - silpna pabaiga, bet galbūt serialo kūrėjai ją pakeitė. :)

Kitas serialas pagal S.King knygą, kuri yra viena iš mano favoritų - 11.22.63 (2016), vėl gi, pačio serialo nesu matęs, bet knyga labai stipri, ir šį kartą su normalia pabaiga :) Atsiliepimai apie šį mini (8 dalių) serialą taip pat neblogi, nepaisant James Franco vaidybos (girdėjau, kad vienas iš pagrindinių minusų).

Ir pabaigai, turbūt vienas iš geriausių paskutinio metų mistinių/sci-fi serialų (džiaugiuosi, kad bent šio Netflix nenucancelino) yra Dark (2017-2020). Vokiečių kalba ir tikrai reikia žiūrėti originalo kalba + subtitrai, o ne dubintą angliškai. Labai patariu daug neskaityti apie jo istoriją, o tiesiog pradėti žiūrėti ir bandyti susigaudyti visuose plot vingiuose. Šiam drąsiai galiu 9/10 duoti.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron