9 kuopa

SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
Copymors
Suzombėjęs
Posts: 36
Joined: 2005-10-17, 00:40
Location: Kaunas

9 kuopa

Post by Copymors »

Va cia praeita savaite kino teatre paziurejau 9 kuopa.Ejau i filma ,tiesa sakant, ish neturejimo ka veikti.Buvau jau su savo nuomone,kad filmas bus koks visishkai kvailas,nuvalkiotas ,rusishka karine drama.Nustebau.
Man filmas labai patiko.Gera vaidyba,parodytas paprastu kareiveliu gyvenimas,ju dziaugsmai ir vargai,zmogaus butybes tragedija kai ji stoja akistaton su neishvengemybe,mirtimi.Tik paciame filmo gale nepatiko kaip komentatoriaus balsas pradejo shneketi apie imperija.Man pasijaute,kad jie dar neatsikrate visdelto to imperialistinio mastymo.
Rekomenduoju shita filma,negaliu placiau komentuoti filmo nes reikai jums patiems ji pamatyti ir pajausti gal but ta pati ar kazka panashaus ka ash pajutau kai ji ziurejau,emocijas panashias.
Mano ivertinimas 9/10 balų
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Teko skaityti, kad rusijoj tarp afganistane kariavusiųjų ir režisieriaus Bondarčiuko jaunesniojo susidariusi konfliktinė situacija. Mat teigiama, kad filmas paremtas tikrais faktais, o afgancam taip neatrodo. Gobliną taip sunervino, kad tas dokumentinį filmą apie 9 kuopą pradėjo kurti. Priedo Bondarčiukas jr. savo tėvo pastangom išvengė karinės tarnybos. Vienu žodžiu filmo užkulisiai nekokie.
Post Reply