Doom

SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
Copymors
Suzombėjęs
Posts: 36
Joined: 2005-10-17, 00:40
Location: Kaunas

Doom

Post by Copymors »

Kas nera loshes shito geimo ar bent apie ji girdejes ;]]]]] Loshes visas trys dalis,-doom 1,2,3.Dar tais laikas kai kompas buvo prabanga,pirmas dvi dalis loshiau ant 386/dx2 kompo ;]]]].Nuejau i shito filmo premjera akropolyje,susigundziu,- nuostalgija ;]]]
Nemaniau,kad filmas bus toks meshlas ;]]]]] tikejausi kazko geresnio.Cia mano asmenine nuomone ir ji gali nesutapti su kitu nuomone.Ash tiesiog noriu padiskutuoti,uzvesti diskusija,ydant ishsiaishkinti kas filmuose nepatiko.Manes netenkina tokie atsakymai kaip shudas ar nieko gero.Doome man konkreciai nepatiko siuzetas,nu visishkai lekshtas,neishdirbtas,atmestinai padarytas,holivudinio kicho produktas ;]]] nu esme supratote
Black Moon
Neputiovas
Posts: 9
Joined: 2005-10-07, 14:10
Location: Vilnius

Post by Black Moon »

Heh,as dar nemaciau,bet planuoju eiti.Zinau kad pamatysiu visiska komercine nesamone su geru vardu,bet paziuret reikia :)
When there is no more room in hell...the dead will walk the earth
XTC
Suzombėjęs
Posts: 35
Joined: 2005-10-06, 21:38

Post by XTC »

nu o ko gi dar tiketis ? juk filmas reklamuojamas visur.. verta pazhiureti tik del legendinio gejmo, kuris beje buvo ne pirmas, bet vienas ish pirmuju mano loshtu gejmu..:) matricos megejams turetu patikti :lol:
Michael Myers
Nuliovas
Posts: 2
Joined: 2005-11-06, 19:32
Location: Vilnius

Re: Doom

Post by Michael Myers »

Nu, chaki, dumas ne tavo plasmasiniai galvai. Man jis primena Aliens 2 :twisted: gruvi, ziuret visiems paliubo
Edit bystro, sluzyt dolgo - vot horo6aja ma6yna Volga
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

nu nezinau, mane tai sis filmas nuvyle visom prasmem. tiek siaubinga vaidyba tiek siaubingu siuzetu ir net spec efektai turbut gerseni buvo pirmoje zaidimo dalyje ;) as irgi dejau viltis o nusivilti teko nezmoniskai... buvo galima gera stuffa isspaust.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Na nzn ko jus jis taip nuvyle,man tai jis visai patiko,kazkuo primena klasika Aliens,visai butu idomu jei sukurs ir kitas dalys
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Is siaubo puses tai nieko ten nera gero.
Kaip veiksmo filmas normalus sakyciau.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Nesileisiu i litanijas, tiesiog - nepatiko.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

man irgi nepatiko. Ziurejau kine, bet vistiek, truko normalaus siuzeto. Tie, kas nezaide to zaidimo, jauciu isvis nesuprato esmes filmo :D nu bet as duodu jam 6/10. Bet siaubo filmu jo nepavadinciau.
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

Esu senas DOOM I ir DOOM II zaidimu fanas. Filmas mane labai nuvyle. Nera pagrindinio dalyko - PRAGARO. O pragaras zadimuose (net ir DOOM3) buvo pagrindas. Visa kita tik kruvos efektu ir nulis idejos.
Duociau 3/10. Fuck Off Hollywood.
Satan!
GvauZas
Palaidotas daržinėj
Posts: 27
Joined: 2007-12-23, 10:03
Location: Silent Hill

Post by GvauZas »

pritariu visiem kurie varo ant jo. man patiko tik ta vieta is primo asmens, nes idomiai atrode
Post Reply