Paskutinis matytas TV Show/Series.

SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Paskutinis matytas TV Show/Series.

Post by Dahmer »

The Job 2001 - superb, Denis Leary valdo kaip ir visur 8) du sezonai susiziurejo nepajautus... gaila daugiau nera.
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
GvauZas
Palaidotas daržinėj
Posts: 27
Joined: 2007-12-23, 10:03
Location: Silent Hill

Post by GvauZas »

Prison Break kolkas tik 18 pirmo sezono seriju perziurejau. vienas geriausiu serijalu
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Band of Brothers (2001) - šiaip mėgstu aš WW2 tematiką, bet šitas nepatiko. Kažkoks sausokas ir tikrai manau galima pasakyti "amerikietiškas" blogaja to žodžio prasme.

Day Break (2006) - neblogas produktas su sci-fi prieskoniu, nepaisant to, kad tema nenauja, bet mane tikrai pritraukianti :) Gaila buvo nucancelintas po 13 serijų.

Drawn Together (2004) - nežinau tinka čia prie temos animaciniai serialai ar ne, bet kad jau pradėjau tai pabaigsiu :) šitas suspoksotas jau senokai, bet neseniai pažiūrėjau tas kelias naujas serijas ir dabar lieka laukti išlys į šviesą jų dar daugiau ar jau nebe. šiaip tikrai man patikęs ir subjektyviai vertinant tikrai geresnis už visokius Family Guy ir panašius į "pošlesnį" humorą orientuotus serialus.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Aš tai SOUTH PARK žiūriu dabar visas pasitaikiusias. Visko aišku nepražiūrėjau dar, bet nerpasibodėsiu įkišt savo trigrašį
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 1 sezonas, buvo suziuretas atsiputus, Summer Glau, Summer Glau, Summer Glau...
tiesiog nereikia nieko daugiau nei idejos nei kaip ir nieko, kox sudas bebutu su Summer butu suziureta bematant, po Firefly suvaidintos nesveikiausios River cia jinai tikras geris. O Serjalas siaip sux :D
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Jericho 2006 - nu va paziurejau galu gale paskutine serija 2x07 tikiuosi bent, kad paskutine... CBS bent dabar taip pareiske. Gera buvo pirma ir paskutine 8)
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Jericho (2 Sezonas) - nieko visai sezonas, paskutinė 07 serija labai gera, norėčiau, kad nebepratestų jau, nusibodo šiek tiek kažkaip tos potinės intrigos. Gera pabaiga ir užtenka.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Dahmer wrote:Jericho 2006
Freddy wrote:Jericho (2 Sezonas)
Same here. s02e07 tikrai gan nebloga buvo. Tik kažkaip manau tikrai nemaža tikimybė, kad pasirodys ir 3 sezonas per kokį nors Sci-fi channel. Aišku klausimas ar verta, nes visada galima nugrybauti, kaip su kokiu Prison Break po 1 sezono.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Heroes (2006)


1-6 serijos.

Ilgai dvejojau, ka pasirinkt, ar Jericho ar Heroes. Man sie filmai lygiaverciai. Nesamoningi, be logikos ir t.t., taciau laiko prastumimui tinka. Pasirinkau Heroes, kadangi jau turejau issikepes pirmo sezono DVD, tad nereikejo siust.
Na perziurejau pirmas sesias serijas per nakti, galvojau uzkabins, bet nelabai mane jis sudomino. Neprilygsta Prizon Breikui ar Lost. Taciau, gal veliau pasidarys idomiau. Mane nervina ten keletas siuzetiniu liniju, tai vienas herojus verkia tai kitas, krc lyg ziureciau kokia melodrama blyn, va tas ir uzknisa. Jau Lost irgi pradejo uzknist savo dramoms, bet Heroes tai jau virsune. Bijau pradet ziuret Jericho, nes kiek girdejes, ten melodramu DAR DAUGIAU, ir pats esu mates pirmaja serija, tai zinau mazdaug. Nu krc.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Meskiukas_Zudikas wrote:Nu krc.
Peržiūrėk geriau MOH dar kartą. :) Prisiminsi, bus tikrai įdomiau.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Jei turi omeny Masters of Horror, tai berods ne vienos serijos nemates... Buvau kazkada pradejes ziuret Masters of Sci-fi, bet kazkaip...uzmirsau. Na supranti, cia galima pradet ziuret nuo betkurios serijos, tad nelabai priskirciau siuos "serialus" tikriems serialams :lol: na tikiuos supratai, ka norejau pasakyt. Arba as nepagavau, ka tu norejai pasakyt :P
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Na va, baigiau pirmaji Heroes sezona. Kvailokas serialas, svelniai tariant, na bet laiko prastumimui tinka. Reik dar antraji sezona pazet, tiksliau puse jo. :roll:
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

"Jericho" (2006)
Baigtas antras sezonas. Gerai, kad nedaug serijų, tai nemarinavo tų veiksmo likučių ir viską sukišo į tuos septynis segmentus. Visai įdomu buvo :) Tiesa, tęsinio jau gal ir nebereiktų. Po pirmo sezono dar norėjosi kažkokio susidariusios situacijos išsprendimo, bet dabar visiškai pakanka tiek kiek parodė.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Manau, kai baigsiu Heroes pereisiu prie Jericho.. Tik viliuosi naiviai, kad ten drama neuzims puse filmo laiko.... :cry:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Meskiukas_Zudikas wrote:Manau, kai baigsiu Heroes pereisiu prie Jericho.. Tik viliuosi naiviai, kad ten drama neuzims puse filmo laiko.... :cry:
Užims ir daugiau.
Post Reply