Spaghetti western

SCI-FI/FANTASY/ACTION/COMEDY

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Spaghetti western

Post by Slasher »

Sukurta tema apie spaghetti westernus. Sudėjau paskutinius įmanomus išskirti postus ta tema iš "Paskutinis matytas NE Horror filmas."
Dar paminėsiu, kad daugiausia info šia tema galima rasti čia http://www.spaghetti-western.net/index.php/Main_Page
Bei geriausių spagečių Top20, pagal šį puslapį (iš to kiek matęs tai labai teisingas topas ):

01. The Good, the Bad & the Ugly Sergio Leone 1966

02. Once Upon a Time in the West Sergio Leone 1968

03. For a Few Dollars More Sergio Leone 1965

04. The Great Silence Sergio Corbucci 1968

05. A Fistful of Dollars Sergio Leone 1964

06. Django Sergio Corbucci 1966

07. The Big Gundown Sergio Sollima 1966

08. The Mercenary/A Professional Gun Sergio Corbucci 1968

09. Death Rides a Horse/Man to Man Giulio Petroni 1967

10. Companeros Sergio Corbucci 1970

11. A Fistful of Dynamite/Duck, You Sucker! Sergio Leone 1971

12. Face to Face Sergio Sollima 1967

13. A Bullet for the General Damiano Damiani 1966

14. My Name is Nobody S. Leone;T.Valerii 1973

15. Cemetery without Crosses Robert Hossein 1968

16. Day of Anger Tonino Valerii 1967

17. Django, Kill... If You Live, Shoot! Giulio Questi 1967

18. Run, Man, Run Sergio Sollima 1968

19. Keoma Enzo G. Castellari 1976

20. Sabata Gianfranco Parolini 1969
____________________________________________________________

Death Rides a Horse (1967) - geras spagheti, su visais pagrindiniais žanro atributais. Dar vienas nerealus Moricones soundtrackas, vienam pagrindinių vaidmenų su šėtoniška šypsenėle Lee Van Cleef, didžioji dalis personažų pikti blogi baltieji ir mexicanos, laukiniai vakarai ir kerštas, kuris tęsiasi iki filmo pabaigos.

Companeros (1970) - dar vienas superinis Sergio Corbucci filmas. Meksika, revoliucijos, aferistai, banditos, niekšai, patriotai. Kaip ir visada idealiai nufilmuoti vaizdai ir nepakartojamas Moricones soundtrackas. Pagrindiniai veikėjai ir spagečių žvaigždės - Franco Nero ir Tomas Milian savo darbą atliko tobulai.
įstrigusi filmo pradžia, dėl skambančio ir labai įsiminusio pagrindinės temos gabalo. Keista, kad jo anksčiau neteko girdėti. http://www.youtube.com/watch?v=clLblXX7FwI
Last edited by Slasher on 2008-08-08, 15:28, edited 2 times in total.
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

Per un pugno di dollari (1964)

Per qualche dollaro in più (1965)

Il buono, il brutto, il cattivo (1966)


Niekada nemėgau westernų. bet turbūt todėl, kad gerų ir nemačiau :) ši Sergio Leone trilogija pakeitė mano nuomone 100%. Trys puikios istorijos, kurias vienija Clinto Eastwood'o ,,žmogaus iš niekur" personažas ir amžina aukso troškimo, godumo ir išdavystės tema, turbūt neatsiejama nuo Laukinių Vakarų peizažo. Skaičiau, kad paskutinę dalį Quentino Tarantino pavadino geriausiai režisuotu filmu ever. Tačiau, pirmos dvi istorijos irgi ne ką prastesnės. Klalsika, kurią būtina pamatyti! :031:
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

:!: mokoronai valdo :!:
Django (1966)
nuo pat pirmų minučių taip sukaustė dėmesį šitas spagetis, kad negalėjau akių atitraukti. titulinio gabalo ir pirmos filmo scenos derinys toks tobulas, kad reikia pamatyti norint tai suvokti. kažkur ymėdėbė perskaičiau, kad prie šio filmo prodiusavimo ar specialiųjų efektų prisidėjo ruggero deodato - juk ne veltui taip gražiai nupjauna diudui ausį ;)
My Name is Nobody (1973)
labai smagus mokoronas, prie kurio nagus prikišo ir s.leone. reikės ko gero ir kitus filmus su mėlynakiu terence hill pažiūrėti.
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Evilized wrote::!: mokoronai valdo :!:
Django (1966)
nuo pat pirmų minučių taip sukaustė dėmesį šitas spagetis, kad negalėjau akių atitraukti.
hehe, Django vienas mano mokoronų-favoritų :lol: O ta pirmoji filmo scena su karstu, tai iš vis kino klasika. Dar keletą žiūrėjau filmų su Django personažu (nors jų koks 20-30 yra), tai nė iš tolo šitam neprilygsta.
My Name is Nobody (1973)
............ reikės ko gero ir kitus filmus su mėlynakiu terence hill pažiūrėti.
kažkaip nesižiūri man tas T.Hill. Ta kvaila šypsena, geras veidas nelabai įsipaišo tam wild west formate. Kaip komedijai tai gal ir tinkamas tipas. Nors tuose dviejuose Leonės filmuose, per daug nekliuvo jo povyza :)
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

tai aš kaip komediją ir žiūrėjau ;) kažkodėl veža tas momentas, kai jis pupas kapoja pačiose durniausiose situacijose ;)
Nors tuose dviejuose Leonės filmuose, per daug nekliuvo jo povyza
koks dar kitas leone's filmas su terencu?
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Evilized wrote: koks dar kitas leone's filmas su terencu?
A Genius, Two Partners and a Dupe (1975) http://imdb.com/title/tt0073036
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

Gal atskirą forumą spaghetti westernams padarom? :D aš tuoj parsisusiu viską, ką čia paminėjot, irgi prisidėsiu prie diskusijų :wink:
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

Evilized wrote::!: mokoronai valdo :!:
Django (1966)
nuo pat pirmų minučių taip sukaustė dėmesį šitas spagetis, kad negalėjau akių atitraukti.


geras, geras filmas, ypac tos scenos su raudonais kauketais vaikinais patiko :) bet kazkaip pabaiga sunervino..as suprantu, kad vesternuose daug logikos ieskot nereikia, kieti bicai yra kieti bicai, nu bet galejo kazka itikinamiau rezisierius sugalvoti ar pagydyti Django bent jau savaite :? Kaip jums?
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Django tai čia gal DJ Ango ? :lol:

Beje, kur jūs ieškot tų vesternų ? žinau tik Piratebay, tik ten seederių nebūna beveik...
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

as tai praktiskai viska is the Piratebay siunciuosi :D
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

žinau, ten galima rast praktiškai visko, tačiau nervina, kai rašo kad yra 6 seederiai bet nekonektina nė prie vieno arba jei ir prisijungia, tai greitis, susumavus, gaunasi 6KB/s... Tai ką, savaitę laukt ? :D xexe
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Meskiukas_Zudikas wrote:Tai ką, savaitę laukt ? :D xexe
O ka? Siuntiesi tokiu atveju koki ~50-100 filmų ir nejauti kaip tas laikas prabėga. O šiaip yra juk trackerių (ne public aišku), kuriuose Western kategorija nemenkai išplėtota. Ir visokiose piratebay ir panašiuose, jei rimtai į kažkokį žanrą lysti ir retesnių filmų ieškoti, tai manau toli gražu neviską rasti įmanoma.

p.s. ir išvis manau, kad (neatsižvelgant į tuos trackerius kurių invaitai sunkiau gaunami) demonoid geriau už piratebay.

p.p.s. read post below
Last edited by redvirus on 2008-08-20, 22:09, edited 1 time in total.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

taigi cinemageddone yra spageti westernų projektas su 150-čia filmų
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

human garbage wrote:
....bet kazkaip pabaiga sunervino..as suprantu, kad vesternuose daug logikos ieskot nereikia, kieti bicai yra kieti bicai, nu bet galejo kazka itikinamiau rezisierius sugalvoti ar pagydyti Django bent jau savaite :? Kaip jums?
kliuvo ir man tas logikos trūkumas scenoje su sužalotom rankom, bet neilgam. Ta kapinių aplinka, įtampa ir pačios finalinės kovos didngumas privertė perdaug nesigilint į tai.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Eikantas wrote:taigi cinemageddone yra spageti westernų projektas su 150-čia filmų
gavau IP baną jame :D tad jis atkrenta.
Post Reply