The Cyclops (1957)

Amerikiečių/europiečių siaubo filmai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

The Cyclops (1957)

Post by Slasher »

The Cyclops (1957)

Image
IMDb Link

Code: Select all

Plot: An expedition to Mexico finds and does battle with a mutated 25-foot man with one big eye.  
INFO :

Code: Select all

DVD-R rip from TV/VHS 
XviD 1376 kb/s 
MP3 101 kb/s 
29.970 fps 
688x512 


ED2K Link:
ed2k://|file|[Classic.Sci-Fi.Bert.I.Gordon.Lon.Chaney.Jr.]The.Cyclops.1957.XviD-CLeTuS.avi|733265920|7B7D9AE29DB38913BD654E999A4AF52D|h=LYJYGC5X6NOHJ7JN7W7YXYFWBU6TOLTY|/

Screens:
Image Image
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

ziuriu daug neblogu filmu ir tarp nespalvotu yra,bet negaliu pernest to vienspalvio fono,atrodo viskas vienoda,nesuzavi,vieninteli dar kaip minejau anksciau,Night of the Living Dead(1968) esu paziurejes nespalvotai ir per telika ten keleta filmu,kaip King Kong.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Muzonai, įdomūs tavo filmo pasirinkimo žiūrėjimui kriterijai. Du jau žinau : filmas turi būt rusiškai įgarsintas ir spalvotas :lol: . Nu įdomu kokių dar pateiksi :) .
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Slasher wrote:Muzonai, įdomūs tavo filmo pasirinkimo žiūrėjimui kriterijai. Du jau žinau : filmas turi būt rusiškai įgarsintas ir spalvotas :lol: . Nu įdomu kokių dar pateiksi :) .
3. blogos kokybes filmu neziuriu irgi ;),nebent jis yra retas ir kitokios kokybes neimanoma gaut veliau :)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Pagal mane:

1.Kokybė: mažiausiai DVD-R arba HDTV (DVD5 - 4.4GB), geriausiai DVD-R arba HDTV (DVD9 - apie 8GB) , super HDTV (18GB ir daugiau).
2.Kalba: Būtinai anglų, jei filmo originalo kalba ne kalba tada žiūriu originalo su Eng subtitrais.
3.Sutinku kad nespalvoti filmai niūrūs ir nelabai mane bent jau domina.

:D
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Svarbiausiai būt geras filmas:). O žiūrint per kompą, pilnai užtenka kad ir 700 mb dydžio ripo. Tarp kitko tarp tų DVD formato filmų nelabai ką ir būtų žiūrėt. Video nuomose nieko gero, pripirkt nepripirksi (dienai palikt apie 20 eurų vien filmam brangoka), o nete vaikštančių DVD-R ripų irgi pasirinkimas minimalus. Nemažai gerų filmų net nėra perleistų DVD formatuose, tad jei nori susipažinti su didžiąja dalimi prikurto horror, kokybės faktorius nelabai galiotų. Kartais vos įžiūri ir supranti, ką rodo ir kalba, bet ką darysi, kai geriau nėra. Dėl kalbos irgi panašiai, daug japonų, vokiečių goro, pseudo snuffo nėra išversta, tai ir žiūrai jų kalbom, daugmaž viską suprasdamas :D
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Slasher wrote:Svarbiausiai būt geras filmas:). O žiūrint per kompą, pilnai užtenka kad ir 700 mb dydžio ripo. Tarp kitko tarp tų DVD formato filmų nelabai ką ir būtų žiūrėt. Video nuomose nieko gero, pripirkt nepripirksi (dienai palikt apie 20 eurų vien filmam brangoka), o nete vaikštančių DVD-R ripų irgi pasirinkimas minimalus. Nemažai gerų filmų net nėra perleistų DVD formatuose, tad jei nori susipažinti su didžiąja dalimi prikurto horror, kokybės faktorius nelabai galiotų. Kartais vos įžiūri ir supranti, ką rodo ir kalba, bet ką darysi, kai geriau nėra. Dėl kalbos irgi panašiai, daug japonų, vokiečių goro, pseudo snuffo nėra išversta, tai ir žiūrai jų kalbom, daugmaž viską suprasdamas :D
DVD-R galima rasti isties labai daug filmu, na as radau jau tikrai nemazai. Ir senu ir nauju.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Freddy wrote: DVD-R galima rasti isties labai daug filmu...
na aš žinau, kad tikrai nerasiu, tiek kiek man reikia. O seniem filmam nematau kokybės skirtumo ar dvdrip, ar dvd-r (čia žiūrint per kompa). Tik dvd-r ilgiau pusi :).
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Slasher wrote:
Freddy wrote: DVD-R galima rasti isties labai daug filmu...
na aš žinau, kad tikrai nerasiu, tiek kiek man reikia. O seniem filmam nematau kokybės skirtumo ar dvdrip, ar dvd-r (čia žiūrint per kompa). Tik dvd-r ilgiau pusi :).
Mano akys geros. Tarp DVDRip ir DVD-R matau milziniska skirtuma. :) Zinoma tenka kartais paziureti DVDRip, bet jei yra galimybe renkuosi geresne kokybe (DVD-R arba HDTV)

Nuo zmogaus dar priklauso gal. Man tai DVDRip juoda - pilka , vaizdas iskraipytas daznai, ir visokiu neaiskumu pilna :D
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Nuo zmogaus dar priklauso gal.
gali būti :D
Man tai DVDRip juoda - pilka , vaizdas iskraipytas daznai, ir visokiu neaiskumu pilna
nepastebiu tų neaiškumų, tai ir nemaišo. Tikiuos labai daug neprarandu :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

nu as irgi didelio skirtumo tarp DVDrip ir DVD-R,nematau,kitaip sakant isvis nematau,nors as irgi esu isrankus zmogus,o TC ir pns kokybes filmu manes neprivers pasiziuret ;D,nebent kaip minejau ,jau labai retas filmas.Ir siaip DVDrip visai nieko, ne tik ant kompo,va ir ant namu kino sistemos,kur telikas gan platus,po kolkas dar neturiu :( ,bet jau taupau ;D,pas broli ,kuris atskirai gyvena vedes,tai yra,tai kai uznesu filmu,tai blemba kaip kinoteatre,smagu ziuret,tiek garsas,tiek vaizdas dvdrip puikiai
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Muzonas wrote:nu as irgi didelio skirtumo tarp DVDrip ir DVD-R,nematau,kitaip sakant isvis nematau,nors as irgi esu isrankus zmogus,o TC ir pns kokybes filmu manes neprivers pasiziuret ;D,nebent kaip minejau ,jau labai retas filmas.Ir siaip DVDrip visai nieko, ne tik ant kompo,va ir ant namu kino sistemos,kur telikas gan platus,po kolkas dar neturiu :( ,bet jau taupau ;D,pas broli ,kuris atskirai gyvena vedes,tai yra,tai kai uznesu filmu,tai blemba kaip kinoteatre,smagu ziuret,tiek garsas,tiek vaizdas dvdrip puikiai
Turbut nemates normalios kokybes... :D , Paziurek koki The Descent DVDRip ir DVD-R arba HDTV , kaip turi normalei juoda spalva atrodyti.
Post Reply