Halloween vs Friday the 13th

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Kuris?

Halloween
4
36%
Friday the 13th
7
64%
 
Total votes: 11

GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

aš tai irgi failas; mačiau kažkuriuos-kažkada tik. Reiks susisiūst ir peržiūrėt nuosekliai kažkada šiam gyvenime, kad būčiau mažiau lopas. O iš tikro tai reikėjo nesakyt, dabar gėda :D Nu bet artimai čia nuoširdžiai bendraujam tai ką jau čia
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Na ką, vakar pabaigiau peržiūrėti visas "Halloween" dalis. Iš esmės tai patiko visos, išskyrus "Resurrection". Va čia tai šūdas kvadratu. Jei H20 stereotipiškas LL Cool J personažas dar buvo kažkiek juokingas, tai "Prisikėlime" Busta Rhymes taip viską sušiko, kad net baisu. Ko gero net juodžiausiam blaxploitatione nerasi tokių subinovų stereotipų, kokių prikrautas pastarasis filmas. "Trick or Treat Muthefcuker!", o Maikas žiūri kaip avinas į naujus vartus, galvytę šuniškai sukinėdamas. Sušiko viską šitam filme galutinai. Tiesa, pati pradžia beprotnamy buvo tikrai nebloga, netgi nemažai žadanti, bet kai prasidėjo paauglių ir juočkių pasakaitės - viskas, filmo nebėr...
Beje, dar gana kvailai atrodo tai, kad nuo H20 filmo kūrėjai dėjo skersą ant viso to, kas įvyko 3-6 dalyse, kurios nors ir persmelktos sūrio, man patiko. šitą "fenomeną" būtų galima palygint su "Sleepaway Camp". Visos dalys buvo zjbs, ėjo viena po kitos, o paskui 2008 metais - pyst! ir sušiko viską lievu tęsiniu, nepaisančiu to, kas vyko po pirmos dalies. Negražu taip elgtis, negražu :?
Last edited by Evilized on 2010-04-12, 21:41, edited 1 time in total.
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

čia nesuplakei netyčia abiejų "serialų" į vieną? Nes mini Halloween ir šneki apie Jason'ą, tai net susipainiojau :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

redvirus wrote:čia nesuplakei netyčia abiejų "serialų" į vieną? Nes mini Halloween ir šneki apie Jason'ą, tai net susipainiojau :)
Supainiojau vardus iš to pykčio :oops:
Pataisyta ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Evilized wrote:Eikantai, ko gi vis prie žodžių kimbi?
Nes esu grammar nazi, o tiksliau ir lietuviškiau - rašybos sargis? :)
Evilized wrote: "Torso" irgi vienas pirmųjų į slasher žanrą įmynusių Wink Kas dėl "Bay of Blood", tai Jasonas berods antroj Friday daly "nukopijavo" vieną blatną žudymo būdą Wink
Bay of Blood, ne tik ta ietis - ežeras, atvažiavęs nerūpestingų paauglių būrelis, mačetė...Manau, susipažinimas su Haloweenu ir Friday 13th prasideda ne tik nuo jų pačių, o dar ir nuo keleto ankstesnių filmų...Bet Meškiukas lygtais ir nesuprato mano išsireiškimo.

GOREBORGAS wrote:
tikiuosi labai nesupyksi, Kirai :D

Image
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

:lol: Nu bet kad tiesa tai ko čia pykt

čia toks pwnd, kad dedu jau siūst :)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

geras čia :lol:
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Pala, tai Kirui patiko Friday remeikas? :shock:
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Nežinau kaip Kirui, bet man tai remeikas visai lengvai susižiūrėjo (t.y. nekilo noras išjungti ir panašiai). Nestebuklas, bet puse velnio - už Jason X, asmeniškai, tikrai geriau.

EDIT. Nu jo, Kiras bloge 8/10 vertino 8)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

O man X kaip tik buvo smagiau :lol:
Remeiko net detalių nepamenu, vadinas visiškai praslydo viskas bežiūrint... Bendrai ne, prisimenu, kaip apsipūtęs juočkis ruošėsi dročint pagal kažkokį vos ne šeimininkių mados žurnalą. Viskas.
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Pritarčiau, kad kaip slasheris, Friday 13 geresnis, bet iš esmės, kaip siaubo filmas, man labiau patiko Halloween (beje, čia vertinu tik pirmas dalis).

Friday 13 mačiau tris dalis, Helovyno kol kas vieną, tačiau Maikas jama viršų, man jis baisesnis, kaip serial killer'is. 8)

Pagaliau ir aš ne fail'as. :oops:
Post Reply