geriausias horror filmu laikotarpis

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

geriausias horror filmu laikotarpis

iki 1959
2
5%
1960-1969
2
5%
1970-1979
10
27%
1980-1989
14
38%
1990-1999
3
8%
po 2000
6
16%
 
Total votes: 37

XTC
Suzombėjęs
Posts: 35
Joined: 2005-10-06, 21:38

geriausias horror filmu laikotarpis

Post by XTC »

kox horror filmu laikotarpis jums labiausiai prie shirdies ? man pvz 198* metu filmaj, nors daugelis mano megstamiausiu padaryti po 80u, vistiek 80uju lajkotarpis man atrodo pac geriausias ish horror 8) o jums ?
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Geriausiai žiūrisi vis tik 1975-1985 m. laikotarpio filmai. Iš pateiktų prabalsuosiu už 1970-1979. Asmeniškai man tai labai daug svarbių horrorų sukurta tuo metu buvo.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Sutinku su kolegos XTC nuomone, nuo 1980-ųjų metų ..
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

balsavau irgi nuo 1980 laikotarpio
Defro
Neputiovas
Posts: 7
Joined: 2006-07-19, 23:24

Post by Defro »

siaubo filmu manija ir tokiu geresniu tai nuo 80 nors reik pasitikslint sukurimo data filmu , tiesiog veliau reciau pradejo daryt gerus originalius filmus , taciau po 2000 vel pagerejo , pvz atsirado filmai originaliai klasishki kaip hellraiser ar kurejai pradejo analizuot zmogaus psichologija ir pritaiko tai prie filmo , padaro aiskesnius garsus kurie irgi veikia filmus , taip seip technologija tam tikriem siaubo filmam pagerejo ir dabar geriausi filmai kuriami kaip kad apie vaiduoklius , zudikus ir pan , tik reik ne Vice police tipo kur paprasta zudika gaudo , o kur tikra zmogzudi gaudo ar kazko pan originalaus :) dabar vyksta filmu perkurimai ir tikrai sekmingi,kitaip pasakius tada buvo anu laiku klasika , o dabar tas dalykas vel grizta ;)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

dabar vyksta filmu perkurimai ir tikrai sekmingi,kitaip pasakius tada buvo anu laiku klasika , o dabar tas dalykas vel grizta
nieko gero tame nematau :)
Defro
Neputiovas
Posts: 7
Joined: 2006-07-19, 23:24

Post by Defro »

nieko gero tame nematau :)
Na ta prasme man seni 80 uju kazkur filmai dabar paprasti ir netiek realus pvz o dabar kai ideda sio amziaus zmones , efektus , gtrafika ir pan , visa filma , jo kokybe pakeicia ir buvusi idomu filma padaro mum idomu tiesiog ,mat nekiekvienas filmas buna idomus gi , asq taip akip supermenas neidomu kad visishkai identishkai perkuria :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Na ta prasme man seni 80 uju kazkur filmai dabar paprasti ir netiek realus pvz o dabar kai ideda sio amziaus zmones , efektus , gtrafika ir pan , visa filma , jo kokybe pakeicia ir buvusi idomu filma padaro mum idomu tiesiog ,mat nekiekvienas filmas buna idomus gi , asq taip akip supermenas neidomu kad visishkai identishkai perkuria
Palei tave išeitų, kad šio amžiaus žmonėms yra neįdomu ar nelabai suprantama, kas sukurta prieš dvidešimt metų ir seniau, todėl jiem reikia tą seną produktą perdaryti į tinkamą šiandieniniam vartojimui. Tai labai panašu į degradaciją. Suprantama kam kurti filmų kūrėjams naujus siužetus jei tinkami ir seni, vis tiek visuomenė sunaudos.
Mano nuomone remeikai visai nereikalingi. Kas nori pasižiūri klasikinius, kultinius senesnius filmus, o kam neįdomu senienos, tai čia jų pačių bėdos :). O kūrėjai tikrai gali pasukti smegenines ir sukurti vis kažką naujo. Vien pagal kriminalines kronikas siužetų galima prisirankiot tūkstančiam filmų, o jei dar pajungsi fantaziją tai aplamai be sakaičiaus.
XTC
Suzombėjęs
Posts: 35
Joined: 2005-10-06, 21:38

Post by XTC »

Na ta prasme man seni 80 uju kazkur filmai dabar paprasti ir netiek realus pvz o dabar kai ideda sio amziaus zmones , efektus , gtrafika ir pan , visa filma , jo kokybe pakeicia ir buvusi idomu filma padaro mum idomu tiesiog ,mat nekiekvienas filmas buna idomus gi , asq taip akip supermenas neidomu kad visishkai identishkai perkuria :)
o man taj tie naujovishki efektaj kajptik besina :evil: anxchiau zhmones bent jau rankom viska dare, pieshe or smthng o dabar viska su kompu pagalba (ir manes kazhkodel ta kompiuterine grafika nekiek nezhavi). palyginkim bent jau pirmus du terminatorius ir 3ia daly. pirmuose dare modelius ir jie atrode fucking real, bet trechioj daly jejgu neklystu taj viskas buvo padaryta kompu

o kaj gore efektus daro su kompu, taj chia jau ishvis pizdec, virshune! nevirshkinu tokiu "efektu" :evil:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Zinau, kad klystu pasiringdamas metus, taciau as dar per mazai mates tu senuju filmu :oops:
Po poros menesiu turbut su malonumu pakeisciau pasirinkima, nes dabar ketinu perzvelgt nemazai senesniu horror filmu. :)
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Va va, kompu daryti efektai sucks ass ;/ Daug maloniau žiūrėti seną, bet gerą produktą :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
237
Palaidotas daržinėj
Posts: 13
Joined: 2007-03-11, 23:55
Location: Lafynhs

Post by 237 »

Hmm....man labiausiai patinka žiūrėti senus ir gerus filmus...na tiesiog jaučiu kažkokį malonumą žinodamas, kad filmas yra labai senas :lol: Pvz. lyginant Psycho (1960) ir Psycho (1998) man daug maloniau žiūrėti senąją versiją.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

237 wrote:daug maloniau žiūrėti senąją versiją.
nu tai faktas kad beveik nera remeiku kurie bent jau prilygtu originalui, iskyrus keleta.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Rokeliux
Nuliovas
Posts: 1
Joined: 2007-05-29, 17:43

Post by Rokeliux »

1970-1979, nes buvo sukurti tokie šedevrai kaip Exorcist,Alien,halloween ir t.t,
The Zodiac
Palaidotas daržinėj
Posts: 22
Joined: 2007-01-13, 14:28

Post by The Zodiac »

Rokeliux wrote:1970-1979, nes buvo sukurti tokie šedevrai kaip Exorcist,Alien,halloween ir t.t,
Pritariu, irgi balsavau 1970-1979, manau todel kad tada prasidejo visa tai, aisku horror ir seniau buvo, bet ~1970 atsirado tokie legendiniai filmai,kurie gal ikvepe kitus kurejus kurie veliau kure horror filmus ir pan. :roll: as pavadinciau si laikotarpi "Originali Horror Pradzia".
Post Reply