Hellraiser

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Hellraiser

Post by Slasher »

Pastebėjau, kad forume nėra atskiros temos vienam garsiausių ir geriausių horror filmų - Hellraiser. Kokie atsiliepimai? 2008 metais planuojamas pirmo Hellraiserio remeikas, scenarijų rašo Clive Barker, tad būtų visai gerai, jei jis ir režisuotų.
Nesenai pabaigiau žiūrėti visas 8 Hellraiserio dalis, tad tokie trumpi atsiliepimai

Hellraiser (1987) - be abejonės horror šedevras.

Hellraiser 2 : Hellbound (1988) - dar labai jaučiama pirmos dalies dvasia, ir šiaip viskas aukštumoj.

Hellraiser 3: Hell on Earth (1992) - jau neprilygsta pirmom dalims, Pinheado komanda kita, absurdiškas pasirodė žudymas kompaktiniais diskais ir visa pabaiga labiau priminė katastrofų filmą.

Hellraiser 4: Bloodline (1996) - priešistorė suvesta su kosmosu ir de Sadu nelabai sužavėjo, viskas gan vidutiniškai.

Hellraiser 5 : Inferno (2000) - va šita dalis nustebino. Daug tokių shyzovų elementų, orginalūs padarai ir tuo pačiu siužetas labai įtraukiantis.

Hellraiser 6 : Hellseeker (2001) - čia jau režisūra į savo rankas perima Rick Bota. Neblogai, bet buvo galima ir geriau.

Hellraiser 7: Deader (2005) - veiksmas persikelia į Rumuniją, kur pateikiama daug orgijų, kultinių apeigų, bet deja Pinheadas retokai pasirodo...

Hellraiser 8:Hellworld (2005) - šiaip viskas neblogai, tik per daug išeksplotuota teenagerių skerdynių tema.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Vienas mano pirmųjų matytų siaubo filmų :) ... Visi labai patiko, atmosfera tokia įtraukianti. Gal nereikia čia išsiplėst. SUPER tiesiog. Paskutinės keturios man kažkaip nieko buvo, toks įdomus siužetas, o kitos klasika, gal vienos siek tiek geresnes kitos blogesnes, bet... visos įdomios ir kazkada buvo tikrai baisios...
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Mano tai penkta dalis favoritas ir antra dar super. Silpniausiomis laikau 3 ir 8. Labai pritariu su tais kompaktais, lol tenai. O šiaip tai gan intrigavo visada tas, kad kiekvienam filme prieinama prie temos kažkaip originaliai, vis iš kitų pusių... Neabejotinai vienas svarbesnių puslapių horror istorijoje.
O namie ant sienos, net turiu pasikabinęs plakatą su pinhead'u ;)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

jau vien mano avataras atskleidzia ,ka manau apie Hellraiser :) ,tikras sedevras,kultinis kaip ir kiti garsieji Friday 13 th ,Helloween,TCM ir pns.
Deja paskutines 2 dalys mane siek tiek nuvyle,H7:Deader isvis Pinheado beveik nebuvo ,o 8 paskutines dalies net scenarijus man neisimine,tiktais kas isimine ,tai Lance Henriksen ir vakarelis atrodo jo name,daugiau nieko,prisimenu netgi paskutine dali ziuredamas ant galo uzmigau :? .Na tikiuosi jau remake,primins senasias dalis,tikiuosi ,kaip ir Slasher minejo,kad Clive Barker bus ne tik Writer ,bet ir Director
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Mačiau tik 5 pirmąsias dalis. Labai patiko tik 1-a ir 2-a dalys, likusiose (3,4,5) pasigedau to tokio cinkelio ir atmosferos, kurią radau pirmosiose dvejose dalyse. Susidarė įspūdis, kad liaudis nusprendė kažką pagaminti vien dėl to, kad pagaminti ir litų daugiau užsikalti :)
Reikės kada ir likusias pažiūrėti, gal jos labiau vertos dėmesio :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Mačiau visas dalis, nepatiko tik septintoji. O aštuntoji tokia jaunatviška dalis, bet jofansy man tai įsikirto ilgam.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Ripper wrote:O aštuntoji tokia jaunatviška dalis
Jo jo, piktos sms žinutės nuo pinhead'o :011:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
User avatar
Copymors
Suzombėjęs
Posts: 36
Joined: 2005-10-17, 00:40
Location: Kaunas

Post by Copymors »

man asmenishkai ta paskutine hellraiserio dalis,8,kur vaidina aktorius ish Milenium serialo,visishkas meshlas,neishbaigta,kvepianti visishku kitcu,siuzetas banalus ir nuvalkiotas............
Post Reply