Koki horror movie esat mate daugiausiai kartu?

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Koki horror movie esat mate daugiausiai kartu?

Post by Freddy »

Kas ką gero matė? Daugiausiai kartų ta prasme :D
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

nepamenu tiksliai, berods skambuti maciau 3 kartus.... ta pirma dali. As iki siol nekeliu ragelio.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

EVIL DEAD tikriausiai mačiau gal 50 kartų, neperdedant :D
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Nu aš kaip visada pamišęs ant čakio - visus Child's Play ir jo tęsinius žiūrėjau po kokius 5-6 kartus :D
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

o maniau tas avataras - tavo vaikystes nuotrauka :? :lol:
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Kodėl vaikystės??? Aš ir dabar taip gražiai atrodau 8)
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Evil Dead ir The Devil's Rejects. Kas įspūdinga, norisi dar sykį ir dar sykį peržvelgti.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

oh koki Scream, Evil Dead, Return of the Living Dead 1-3, Hellraiser,Nightmare on Elm Street ir pns kultiniai siaubakai, tai juos mates po daugeli kartu, bet siaip dazniausiai po 1 karta pasiziuriu
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

turbūt daugiau 5 kartų nė vieno filmo nematęs :). Kiek pamenu iš daugiau matytų, tai - Viy ; Evil dead ; Return of the living dead ; Cannibal holocaust ; Hellraiser . Nors vertų daugkartinėm pežiūrėm tai begalės filmų, kaip ir vertų pirmą kartą peržiūrėti :)
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Daugelio paminėtas Evil Dead (II dalis daugiausiai turbūt), Children of the Corn 1 ir 2, Hellraiser ir etc.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Nightmare on Elm street 2 ir 3 dalys (labiausiai patikusios) matytos bent po keletą kartų, o visi kiti pilmai dažniausiai po vieną kartą. Tikrai yra tokių, kuriuos norėčiau dar kartą pažiūrėti, bet kai pasižiūriu kiek dar nematytų guli lentynoj ir savo eilės laukia, tai ai ... :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
The Zodiac
Palaidotas daržinėj
Posts: 22
Joined: 2007-01-13, 14:28

Post by The Zodiac »

"A nightmare on elm Street" 1 ir 2 dalis, ir "Texas Chainsaw Massacre" visas senasias dalis.
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

hm pastebejau tik dabar sita tema hehe kotais hm....

Na manau situs horror filmus busiu mates daugiau nei 5 kartus: El Dia De La Bestia, Evil Dead Trilogy, TCM 1-2-3, Real Killers, Ringu 0, Skinner, Re-animator, Ebola Syndrome, Save The Green Planet, Return Of Living Dead, Puppet Master 1, Maniac Cop 1, Zombie Flesh Eaters 1, Two Thousand Maniacs!, Amityville Horror 1, Ugly, Scarecrows.........
Ne horror tai irgi situs busiu mates virsh 5 kartu: Porky's, Cobb, Mallrats, Heavenly Creatures, Toxic Avenger 4 Citizen Toxie, Weekend At Bernie's 1-2, True Lies, Senior Trip,Chasing Amy, Jerk, Sgt. Bilko, Major Pain... ir dar n kieki

O siaip daugiausia kartu esu mates Donnie Darko virsh 30 kartu... net neisivaizduoju hmm, nes i menesi po karta paziuriu /me sickone :?

Kine ziurejau Blair Witch Project 2 jeigu tiksliai pamenu 15 kartu hm (del tik man zinomu priezasciu.)
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

30 kartu ? ir ka tu ten izvelgi ? man tai tas filmas siaubingai patiko, ir tai geriausias matytas filmas po Matricos man, bet 30 kartu ziuret :DDDD paziurek PI 30 kartu, gal genijum tapsi :D
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Meskiukas_Zudikas wrote:30 kartu ? ir ka tu ten izvelgi ? man tai tas filmas siaubingai patiko, ir tai geriausias matytas filmas po Matricos man, bet 30 kartu ziuret :DDDD paziurek PI 30 kartu, gal genijum tapsi :D
Taigi parašė žmogus, kad dėl tik jam žinomų priežaščių
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Post Reply