Lėlės - žudikės!

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Lėlės - žudikės!

Post by -=HorRoR=- »

Norėčiau daugiau pamatyti geresnių siaubo filmų su lėlėmis žudikėmis, tad pasiūlykit, parekomenduokit ką nors šiurpaus. Man labiausiai įstrigę legendiniai Child`s Play, Puppet Master ir jų tęsiniai, taip pat labai patiko SAW kūrėjų darbas - Dead Silence ir Korėjiečių - Doll Master.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Kažkada panašiomis paieškomis irgi užsiėmiau, tai favorituose iš dead-donkey.com viena nuoroda iki šiol mėtosi - http://forum.dead-donkey.com/viewtopic. ... start=0#16 . Mažu ką nors rasi ;)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Dėkui. Pasirinkimas nuorodoje labai didelis. Reiks turbūt daug kur surizikuot besisiunčiant, bet nieko, kaip nors atsirinksiu pagal IMDB ir pan.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

apie piktasias lėlytes šitie neblogai susižiūrėjo:
Demonic Toys, Dollman vs. Demonic Toys ir Puppet Master vs. Demonic Toys - taikyta labiau į Puppet masterio parodiją ir sakyčiau visai neblogai pavykusią.
Trilogy of Terror ir Trilogy of Terror 2, ten tos istorijos su lėle tokios evil :)
Pin , nebloga pabaiga.
Ghosthouse - Umberto Lenzi, oldskulnas italu horror.
Dolly Dearest - satana ir mexico :).
Dead of Night - šitas senai matytas, bet keista pamenu buvo, kad 1945 metų ir truputėlį baisus.
Doll Graveyard - pusėtina Full moon produkcija. Jaučiu jie ir bus su Charles Band priešakyje sukūrę daugiausiai horror su lėlėm.
Ragdoll - šitas tai šiaip sau buvo.
Black Devil Doll from Hell - visai bebiudžetis. Iš tų kur labai bogas, kad net geras. pati lėlė tai verta dėmesio :lol:
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

galgi reiktų paminėti švankmajerio Otesanek(2000), visai pamiršęs buvau
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Eikantas wrote:galgi reiktų paminėti švankmajerio Otesanek(2000), visai pamiršęs buvau
taip, taip, būtina šitą paminėt. Truputį pamišėliškas filmas su malka :)
Post Reply