Blogiausi horror tęsiniai

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

User avatar
Jason Voorhees
Velnias, greičiausiai...
Posts: 55
Joined: 2007-01-04, 16:18
Location: Krystal Leikas, JAV

Post by Jason Voorhees »

Aha, "Alienas ir trys paršiukai" :D
Rest In Pieces
Image
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

TITANIC vs. ROBIN
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

GOREBORGAS wrote:TITANIC vs. ROBIN
Gal nepradekim cia,

Final Destination 3 , tikrai buvo klaida , siuzetas lygiai toks pats kaip ir pirmo, panasus ir i antro. Jau tikrai neidomu buvo ziuret kai viska zinai.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Nu, bet pripazinkim - kai tos dvi fyfkos kepe soliariume, - tikrai buvo smagu :twisted:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

GOREBORGAS wrote:Nu, bet pripazinkim - kai tos dvi fyfkos kepe soliariume, - tikrai buvo smagu :twisted:
Tiesa sakant nelabai, analogiska scena jau kazkur matyta ir ziauriai nuspejama vieta buvo. Visas filmas, kiekviena detale labai nuspejama.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

SAW III, Final Destination III - kazkaip visos trecios dalys varo mane i kapus :cry:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

redvirus wrote:SAW III, Final Destination III - kazkaip visos trecios dalys varo mane i kapus :cry:
SAW III , ideja, siuzetas , super bent man, mintis labai gili. Nauju zudymo budu parode. Man tai neblogas tesinys.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

o kur ten minties gilumas? ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Evilized wrote:o kur ten minties gilumas? ;)
Jei nesupranti kureju minties ka padarysi... paaiskinti neimanoma.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

nemanau, kad ten yra pernelyg kažkas, ką reikėtų suprast. john'as filmo pabaigoj pats viską paaiškina - savo motyvus, gėrio-blogio suvokimą (itnin subjektyvų, beje) ir tt. Pagrindinis siužeto vingis (žaidimas iš tikro žaidžiamas su amanda, o ne su visias kitais) išvis nenustebino, atrodė, kad jis pateiktas vien tam, kad apskritai koks nors siužeto vingis būtų. filmas visiškai niekuo nenustebino. žiūrėt įdomu, bet ne dėl įdomumo, o laukiant kas ten dar žiauresnio bus.

labiausiai iš šios trilogijos patiko pirma dalis - pati subtiliausia. antroji dalis gi net neturėjo būti saw tęsinys, tiesiog adaptavo kito žmogaus kurptą mintį. ten pateiktas siužeto vingis (vienintelis, kurio negalėjai numatyt) bent jau netikėtas. tačiau... nei antra, nei trečia dalys nėra gerai. rutuliojimas vardan paties rutuliojimo - sucks:)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Skoniai visų skirtingi, kad pirma dalis geriausia tai gal ir taip, antra už trečia prastesnė. Bet iš esmės man visos labai patiko ir yra super.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

O man kažkaip trečia labiausiai patiko ir buvo įdomiausia.
User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

The Grudge 2 asmeniškai man, tai nepatiko. Pirmoji dalis geresnė :)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Jason Voorhees wrote:I Still Know... ten nė vienos dalies žiūrėti be maišelio pykinimui man nesigavo :E šituos visus "Teenage Horror", tipo "Scream", "Final Destination" ir panašius galima išskirti į atskirą kategoriją. Tik du dalykai yra baisiau: Teletabiai ir Minedas!

Final Destination cia nekisk :D man tas filmas patinka taip pat kaip ir SAW :) geros visos trys dalys.


Va tarki Resident Evil 3 tai nekas..... pasaldintas shudas ant pagaliuko... praktiskai ir antra dalis buvo KLAIDA, bet maniau ant trecios atsigriebs... bet kur jau tau.... padare eilini 80 minuciu trukmes SH.
Post Reply