Pokalbiai apie viską

Asmeniniai siaubo išgyvenimai

Moderatoriai: Otis, ZeaLot, Slasher, soundchaser

Vartotojo avataras
User

Otis

Rangas

Velnias, greičiausiai...

Pran.

97

Registr.

2007-05-08, 21:03

Miestas

Vilnius

Asmeniniai siaubo išgyvenimai

Otis » 2016-12-30, 16:51

Būtų įdomu paskaityti forumiečių istorijas. Gal kada kur ateivį matėt, patyrėt ką nors paranormalaus aš šiaip ką horror related turit papasakot. Nesvarbu ar tikit ar skeptiškai žiūrit į šituos dalykus, tiesiog pasidalinkit istorijom iš savo gyvenimo. Pats tik 2 tokius nutikimus pamenu.

Prieš kokius 10 metų įlipau į liftą, kartu dar mergaitė. Jinai nuspaudė savo aukštą, išlipo. Tada spaudžiau savo aukštą, bet nutiko keistas dalykas. Vietoj to kad kiltų ten kur reikia, jis pradėjo leistis. Kas šitam liftui visai nebūdinga. Jeigu kas nors būna lifte ir kyla į viršų, tai jis pakeliui nesustodinėja ir juo labiau nesileidžia žemyn. Tai vat nusileido kažkur į ketvirtą aukštą, atsidaro durys, o ten tuščia. Dar pamenu tuo laikotarpiu Koji Suzuki "Tamsus vanduo" skaičiau kur liftas irgi panašiai durniavo :)

Ir dar iš vaikystės, kaime su bobute Jėzaus veidą mėnujyje matėm :D

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

751

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Asmeniniai siaubo išgyvenimai

redvirus » 2017-01-03, 09:55

Prieš kokius 13 metų, vasarą nakvojant nuošalioje sodyboje užsiiminėjau tuo ką vaikai dabar turbūt vadina sexting'u. Žodžiu sėdi, stebi pro langą žvaigždes ir tuo pačiu bandai sužavėti merginą kažkur kitame Lietuvos kampe. Buvau jau beveik benulūžtantis, kai staiga danguje pasirodė keletas skirtingų spavų švieselių, lėtai ir be garso judančių iš šiaurės į pietus. Pamenu miegai greitai išsilakstė ir basomis išbėgau į naktį, tačiau šviesos jau buvo dingusios. Įdomiausia dalis buvo, kai po 5 minučių bandžiau savo susirašinėjmo partnerei paaiškinti savo susidūrimą su NSO :D Keletą sekančių savaičių buvau gana paranoiškas.

Dabar, nutekėjus nemažai metų ir tapus didesniu ciniku manau, kad tiesiog buvau išgasdintas tamsoje žemai skrendančio orlaivio (kaip matyti nuotraukoje). Juolab, kad netoliau nei 10 km nuo mano nakvynės vietos yra mėgėjiškas aerodromas. O dėl garso nebuvimo - galbūt koks nors įkaušęs oreivis nusprendė naktį pasklandyti sklandytuvu :)

Paveikslėlis
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
no avatar
User

hoangmao300

Rangas

Nuliovas

Pran.

1

Registr.

2018-12-26, 13:18

I swear to God he levitated

hoangmao300 » 2018-12-28, 11:04

I've a friend who I've known since I was quite small. One day, when he was 6, I was at the home of his when he got this absolutely god awful tummy pain. I mean, he was virtually writhing in pain. Thus, his mother has taken him to the doctor's office, where the physician took a single look and said to her to consider him to the ER. She dreaded a thing along the lines of an intestinal rupture. About half way to the hospital, my friend suddenly let rip probably the loudest, most potent fart any of us had ever heard. I swear to God he levitated. We believed the upholstery in the car seat had ripped. After a great 30 seconds of intense farting, he looked at his mother and said, "I feel all better now!"

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron