Siaubo filmai online

Pašteto Brolija / Brotherhood of Pate (2014)

Brotherhood of Pate (2014)
Šalis: Lietuva
Režisierius: Arūnas Eimulis
Vaidina: Nerijus Gedminas, Viačeslavas Mickevičius, Toma Gailiūtė, Kazimieras Žvinklys, Vaidas Jočys, …
Siužetas:
This is a movie, where adventure overlaps with existential questions, and the sorrow overcomes the dark humor. Characters of the movie- kingly names, but in dull souls of the slaves. They are freaks, obsessed with various complexes and manias. Weak, puny people that face the most unusual, paradoxical situations, where they never end up as winners. They don’t take up what the Fortune offers them. They don’t change the world. However… Under circumstances, they get the opportunity.

Vaiduoklis, kurio neprisimenu / Ghost I Don’t Remember (2015)

Ghost I Don't Remember (2015)
Šalis: Lietuva
Režisierius: Jonas Trukanas
Vaidina: Vitalijus Cololo, Valentinas Krulikovskis, Vaiva Mainelytė, Gabija Siurbytė, …
Siužetas:
Pagyvenusios mokytojos Vilmutės namuose vaidenasi. Erzinantis vaiduoklis neleidžia Vilmutei miegoti, griauna jos rutiną, ir dar rūko bute. Tačiau vaiduoklis nežino, kad pasirinko netinkamą auką – Vilmutės namai yra jos tvirtovė, tad ji padarys viską, kad susigrąžintų savo namų ramybę.

Babadukas / The Babadook (2014)

http://resizing.flixster.com/CdrtBrj3AjAdWxM29Z3fUBUbQB8=/678x999/dkpu1ddg7pbsk.cloudfront.net/movie/11/18/11/11181166_ori.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Jennifer Kent
Vaidina: Essie Davis, Daniel Henshall, Noah Wiseman, Tim Purcell, …
Siužetas:
Vieniša našlė, po kraupios vyro mirties, kovoja su sūnaus baimėmis. Jis bijo monstro, klaidžiojančio namo koridoriais. Tačiau moteris monstrais netiki, ji mano, kad viską galima paaiškinti sveiku protu, kol nesupranta, jog jis visgi yra tikras.

Kaip danguje, taip ir po žeme / As Above, So Below (2014)

http://onlinemovies.pro/wp-content/uploads/2014/09/As-Above-So-Below-2014.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: John Erick Dowdle
Vaidina: Perdita Weeks, Ben Feldman, Edwin Hodge, François Civil, …
Siužetas:
Saujelė jaunų tyrinėtojų leidžiasi į nesibaigiančius Paryžiaus miesto požemius, kuriuose aptinka mirusiųjų miestą, tapusį prieglobsčiu daugiau kaip 6 milijonams lavonų. Niekas nežino, kokias paslaptis slepia 300 kilometrų po žeme besidriekiantys koridoriai, „svetingai“ pasitikę smalsuolius. Kaip netrukus paaiškėja, didingas Eifelio bokštas, spalvingi Eliziejaus laukai, Triumfo arka ir kiti Paryžiaus simboliais laikomi objektai tėra fasadinė priedanga, po kuria požemiuose slepiasi tikrasis miesto veidas, apie kurį vargu ar kas nutuokia…

Nebylios dvasios / The Quiet Ones (2014)

http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2014/02/FIN03b_TheQuietOnes_1Sht_VF-610x940.jpg
Šalis: JAV, Didžioji Britanija
Režisierius: John Pogue
Vaidina: Jared Harris, Sam Claflin, Olivia Cooke, Rory Fleck-Byrne, Erin Richards, Laurie Calvert, …
Siužetas:
Iš pirmo žvilgsnio “Nematomos dvasios”. tai dar vienas poltergeistais ir paranormaliais reiškiniais apsėstas filmas.Vis tik šiame filme veiksmų grandinė nutraukta, nes filmo herojai ne kovoja su piktosiomis dvasiomis, o jas kuria. Persikelkime į 8 deš.Ameriką. Kuplendas garsus ir talentingas koledžo fizikos profesorius piktąsias dvasias vadina neigiamos žmonių energijos pasireiškimu. Kad, tai įrodytų jis ruošiasi atlikti eksperimentą: sukurti poltergeistą.
Šios sukurtos “Nematomos dvasios” ir drąsiausi studentai atsidurs priešais video kameras. Jie atliks išsamius bandymus, kurių rezultatas ne kas kitas, o…

Džesabelė / Jessabelle (2014)

http://cinebum.eu/wp-content/uploads/2012/08/Jessabelle_poster.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Kevin Greutert
Vaidina: Sarah Snook, Mark Webber, Joelle Carter, David Andrews, Ana de la Reguera, …
Siužetas:
Džesabelė (arba trumpiau – Džesė), kurią vaidina iš filmų „Miegančioji gražuolė” ir „Padėkit tapti tėčiu” pažįstama Sarah Snook, yra laiminga mergina, kupina šviesių gyvenimo vilčių ir svajonių. Deja, gyvenimas sudūžta į šipulius kartu su automobiliu, žiaurioje avarijoje netekus sužadėtinio ir galimybės vaikščioti. Invalido vežimėlyje sėdinti ir netekusi visų iliuzijų apie savo ankstesnes svajones, mergina grįžta į vaikystės namus Luizianoje pas tėvą.

Tu – kitas! / You’re Next (2013)

http://www.lionsgate.com/uploads/cache/8a/3b/8a3b71c4c362678e388b5be28736475c.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Adam Wingard
Vaidina: Sharni Vinson, Nicholas Tucci, Wendy Glenn, AJ Bowen, Joe Swanberg, …
Siužetas:
Deivisonų šeimynėlė užmiesčio name susirenka savaitgalio vakarėliui. Prasideda pokalbiai apie gyvenimą ir asmeninių problemų aptarinėjimas.
Netikėtai namelį užpuola gyvūnų kaukėmis prisidengę maniakai, kurie žudo visus iš eilės. Tačiau viena kieta mergina sujaukia žudikų planus ir ima medžioti juos pačius.

Gelbėk mus nuo pikto / Deliver Us from Evil (2014)

http://static.rogerebert.com/uploads/movie/movie_poster/deliver-us-from-evil-2014/large_g61yVimMvIGx4XAkooZ525LFDJt.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Scott Derrickson
Vaidina: Eric Bana, Édgar Ramírez, Olivia Munn, Chris Coy, Dorian Missick, Sean Harris, …
Siužetas:
Niujorko policininkas, seržantas Ralfas Sarčis (jį vaidina iš filmų „Hana“ bei „Keliautojo laiku žmona“ pažįstamas Eric‘as Bana) imasi tirti keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinę. Vienas jo kolega bando seržantą įtikinti, kad šie nusikaltimai negali būti paprasto žmogaus darbas ir kad čia yra įsipainioję aukštesnės blogio jėgos. Realistas ir truputį cinikas Ralfas savo ruožtu mano, kad nėra tokio blogio, kuriam nebūtų pasiryžęs žmogus ir jokiais antgamtiniais reiškiniais čia nė iš tolo nekvepia.Vis tik jo įsitikinimai ima svyruoti, kuomet keisti ir nepaaiškinami dalykai ima dėtis jo paties šeimoje. Negalėdamas sveiku protu paaiškinti keistų vizijų, kurias regi jo mažametė dukrelė (ir kurios ima brautis ir į jo paties sąmonę), policininkas pamažu ima keisti nuomonę apie į mūsų gyvenimus besibraunantį anapusinį pasaulį.

Šėtonas manyje / The Devil Inside (2012)

http://thefilmstage.com/wp-content/uploads/2012/01/The-Devil-Inside-Movie-Poster.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: William Brent Bell
Vaidina: Fernanda Andrade, Evan Helmuth, Simon Quarterman, Ionut Grama, Suzan Crowley, …
Siužetas:
Šiurpą keliančios egzorcizmo apeigos, kraują stingantys įvykiai ir praeities mįslė, kurią Izabela pasiryžusi išnarplioti… Šį itin tikrovišką filmą žiūrėti gali tik patys drąsiausi.

Egzorcizmas / The Rite (2011)

http://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2011/01/the-rite-poster.jpg
Šalis: JAV, Vengrija, Italija
Režisierius: Mikael Hafstrom
Vaidina: Anthony Hopkins, Alice Braga, Ciaran Hinds, Rutger Hauer, Toby Jones, …
Siužetas:
Filme pasakojama apie jauną kunigą Maiklą, kuris į Vatikaną nuvyksta išklausyti egzorcizmo kurso. Tačiau giliai širdyje vaikinas netiki nei Dievu, nei Šėtonu. Netrukus Maiklas nuvyksta aplankyti tėvo Luko ir pats pamatyti egzorcizmo apeigas.

Kuolų žemė / Stake Land (2010)

https://scaredycathorror.files.wordpress.com/2013/01/stake-land.png
Šalis: JAV
Režisierius: Jim Mickle
Vaidina: Connor Paolo, Nick Damici, Kelly McGillis, Gregory Jones, James Godwin, …
Siužetas:
Tuo metu, kai šalis griuvo ekonomikos bei politikos bedungėje, Martinas dar buvo normalus paauglys. Įsisiautėjus ir pasklidus vampyrų epidemijai visuose šalies miestuose, vienintelis Martino prieglobstis tapo „Ponas” – vampyrų medžiotojas, kuris privalo saugiai nugabenti Martiną į Naująjį Edeną esantį Kanadoje…

Baterija / The Battery (2012)

http://monsterpictures.com.au/wp-content/uploads/2013/11/battery.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Jeremy Gardner
Vaidina: Jeremy Gardner, Adam Cronheim, Niels Bolle, …
Siužetas:
„Baterija” – amerikiečių drama su komedijos ir siaubo filmo elementais. Tai režisūrinis Džeremio Gardnerio debiutas. Juostos žvaigždės – Dž. Gardneris bei kolega prodiuseris Adamas Kronheimas – du buvę beisbolo žaidėjai Benas ir Mikis, bandantys išgyventi zombių užplūstame pasaulyje. Filmas koncentruojasi į po Naująją Angliją klajojančių veikėjų tarpusavio sanykius, palikdamas zombius kažkur fone. Visiškai skirtingų asmenybių vyrai stengiasi išlikti ramūs nežinios ir gresiančios pražūties akimirkomis.

Prometėjas / Prometheus (2012)

https://politicalfilm.files.wordpress.com/2012/06/gorgeous-new-prometheus-poster-online-now-103157-470-75.jpg
Šalis: JAV, Didžioji Britanija
Režisierius: Ridley Scott
Vaidina: Michael Fassbender, Charlize Theron, Noomi Rapace, Patrick Wilson, Idris Elba, …
Siužetas:
Režisierius Ridley Scott, išgarsėjęs filmais „Svetimas“ (orig. „Alien“, 1979) ir „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (orig. „Blade Runner“, 1982) grįžta prie mokslinės fantastikos ištakų. Grupė mokslininkų leidžiasi į pavojingą kelionę – tyrinėti slapčiausių ir pavojingiausių Visatos užkaborių. Jie dar nežino, kad ši kelionė taps jų fizinių ir psichologinių galimybių išbandymu. Nublokšti į kitą pasaulį jie ieško atsakymų į slapčiausius žmoniją kamuojančius klausimus ir siekia įminti pagrindinę pasaulio sukūrimo paslaptį. Svetimame jiems pasaulyje…

Černobilio dienoraščiai / Chernobyl Diaries (2012)

http://a2.mzstatic.com/us/r30/Video/v4/9f/9c/e9/9f9ce961-a36e-ac50-85c6-430ccf9b4bc7/mza_7527521178690263416.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Bradley Parker
Vaidina: Jesse McCartney, Jonathan Sadowski, Olivia Dudley, Ingrid Bolsø Berdal, Nathan Phillips, …
Siužetas:
Naujas režisieriaus Oreno Peli, sukūrusio „Paranormalius reiškinius“, darbas. Po Europą keliaujantys šeši turistai ryžtasi aplankyti neeilinį miestą – Pripetę, kur gyveno Černobylio atominės elektrinės darbuotojai. Nusisamdę gidą, jie ima apžiūrinėti apleistą miestą. Kai vienoje nuotraukoje jie netyčia pastebi neaiškų objektą, draugai nusprendžia, kad mieste vaidenasi. Tačiau netrukus jie supras, kad iš tikro jie siaubingai apsiriko…

Išvalymas: anarchija / The Purge: Anarchy (2014)

http://www.scifinow.co.uk/wp-content/uploads/2014/06/The-Purge-Anarchy-International-One-Sheet.png
Šalis: JAV, Prancūzija
Režisierius: James DeMonaco
Vaidina: Kiele Sanchez, Frank Grillo, Zach Gilford, Amy Paffrath, Michael K. Williams, …
Siužetas:
Ateities Amerika yra atradusi puikų nusikalstamumo suvaldymo įrankį. Vieną naktį metuose leidžiami bet kokie nusikaltimai – už juos nebaudžiama. Per tas dvylika valandų, kai nedirba nė viena policijos nuovada, ligoninė ar bet kuri kita viešosios tvarkos palaikymo tarnyba, žmonės išlieja visą viduje susikaupusį įtūžį ir likusias 364 dienas visuomenėje vyrauja tvarka, harmonija, draugiškumas bei tarpusavio supratimas.

Vestuvių košmaras / REC 3: Genesis (2012)

http://assets.flicks.co.nz/images/movies/poster/d1/d19544ae709580379cd2523b0e72c86d_500x735.jpg
Šalis: Ispanija
Režisierius: Paco Plaza
Vaidina: Leticia Dolera, Javier Botet, Jose Mellinas, Carla Nieto, Mireia Ros, Carmen Contreras, …
Siužetas:
Poros vedybų dieną viskas pasisuka šiurpia linkme, kai kurie iš svečių pradeda rodyti kažkokios keistos ligos simptomus.

Paktas / The Pact (2012)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/7d/The-pact-poster.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Nicholas McCarthy
Vaidina: Caity Lotz, Casper Van Dien, Agnes Bruckner, Mark Steger, Haley Hudson, Kathleen Rose, Perkins Sam Ball, …
Siužetas:
Po to kai miršta motina, seserys Nikolė (Bruckner) ir Anė (Lotz) nenoriai sugrįžta į savo gimtuosius namus pareikšti paskutinės pagarbos. Seserys, pasilikusios pernakvoti, tuo metu pajunta kažką nesuprantamai nežemiško: naktį jas stebina garsai, aplink esantys daiktai juda, nukritęs nežinomos moters portretas atsiduria šalia jų motinos. Anė išgyvena eilę įtemptų ir keliančių nerimą vizijų savo sapnuose, kurios ją veda kažko siaubingo link, bet dar neatskleisto apie jos motiną.

Maniakas / Maniac (2012)

http://www.bloodyposters.com/wp-content/uploads/2013/03/maniac-poster-580x869.jpg
Šalis: Prancūzija, JAV
Režisierius: Franck Khalfoun
Vaidina: Elijah Wood, America Olivo, Nora Arnezeder, Liane Balaban, …
Siužetas:
„Maniakas” pasakoja apie psichiškai nesveiką, su mama Angela gyvenantį, atsiskyrėlį Frenką Zito. Po mamos mirties Frenkas pradeda žudyti jaunas moteris, o kraupiausia žudymo dalis – skalpo nuėmimas. Tačiau sutikta menininkė Anna priverčia pakeisti žudiko mintis, ir vyras pradeda abejoti, kas geriau – dar vienas skalpas trofėjų kolekcijoje ar meilė.

Prirakintas / Chained (2012)

http://www.kalitelihdfilm.com/wp-content/uploads/2014/05/Chained-poster.jpg
Šalis: Kanada
Režisierius: Jennifer Chambers Lynch
Vaidina: Vincent D’Onofrio, Eamon Farren, Evan Bird, Jake Weber, …
Siužetas:
Vyras vardu Bobas važinėja savo taksi miesto gatvėmis ir ieško aukų. Šis taksistas yra žudikas maniakas, jis parsiveža namo moteris, vėliau jas išprievartauja ir nužudo. Savo namuose prirakinęs grandine jis augina vaiką, kurio motiną nužudė. Kai vaikas užauga žudikas tikisi, kad jis seks jo pėdom, todėl imasi jo mokyti savo amato.

Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)

http://www.capsulecomputers.com.au/wp-content/uploads/2013/12/Paranormal-Activity-The-Marked-Ones-Poster-01-691x1024.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Christopher B. Landon
Vaidina: Molly Ephraim, Crystal Santos, Richard Cabral, Andrew Jacobs, Jorge Diaz, …
Siužetas:
Po to, kai Džesis tampa mįslingai „pažymėtuoju”, jį ima persekioti antgamtinės jėgos. Šeima ir draugai stengiasi padėti vargšui Džesiui išsivaduoti iš piktųjų dvasių ir demonų gniaužtų.

Mama / Mama (2013)

http://horrornews.net/wp-content/uploads/2012/09/mama-movie-poster-2013.jpg
Šalis: Kanada, Ispanija
Režisierius: Andres Muschietti
Vaidina: Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau, Megan Charpentier, Isabelle Nelisse, …
Siužetas:
Ispanų režisierius Andres Muschietti, padedamas prodiuserio Guillermo del Toro, nusprendė dar kartą sugrįžti prie 2008-aisiais savo sukurto trumpametražio filmo „Mama“ ir paversti jį pilnametražiu. Viktorija ir Lilė – dvi mažametės mergaitės, rastos miške. Laukinėje gamtoje savarankiškai išgyvenusios penkerius metus mažylės priglaudžiamos Luko, mergaičių dėdės, ir Anabelės, nusprendusių tapti jų įtėviais ir suteikti mergaitėms galimybę grįžti į civilizaciją. Nepaisant patirtos psichologinės traumos, iš pirmo žvilgsnio mielos ir guvios mergaitės…

13 nuodėmių / 13 Sins (2014)

http://thewolfmancometh.files.wordpress.com/2014/03/13-sins-movie-poster-ron-perlman-mark-webber-2014.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Daniel Stamm
Vaidina: Ron Perlman, Mark Webber, Pruitt Taylor Vince, Devon Graye, …
Siužetas:
Vyras vardu Eliotas neseniai neteko savo pardavimų agento darbo. Jam dabar labai reikia pinigų, nes jis turi išlaikyti nestabilios psichikos brolį ir ketina vesti savo draugę. Netikėtai vaikinui į telefoną paskambina anonimas ir pasiūlo užsidirbti lengvų pinigų. Jam reikės įvykdyti 13 užduočių ir jis už tai gaus 6 milijonus dolerių. Pirmoji užduotis yra užmušti musę, kuri įkyriai skraido jo automobilyje. Po šios užduoties Elioto banko sąskaitoje atsiranda keli tūkstančiai dolerių. Antroje užduotyje jam reikia suvalgyti tą musę, kurią jis pats užmušė. Laikui bėgant užduotis darosi vis sunkesnės ir sunkesnės, tačiau vaikinui labai reikia pinigų. Ar pavyks Eliotui įvykdyti visas užduotis ir gauti visus pinigus?..

Okulus / Oculus (2014)

http://www.monstersandcritics.com/wp-content/uploads/2014/01/oculus_movie_poster-691x1024.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Mike Flanagan
Vaidina: Karen Gillan, Brenton Thwaites, Katee Sackhoff, Rory Cochrane, Annalise Basso, …
Siužetas:
Praradę savo tėvus vaikystėje, Timas (akt. Brentonas Thwaitesas) ir Kailė (akt. Karen Gillan) pasuko skirtingais gyvenimo keliais. Mergina sugebėjo išsikapstyti iš šios keistos ir nepaaiškinamos nelaimės padarinių ir įgyti aukšto išsilavinimo diplomą, tačiau jos brolis turėjo praleisti nemažai laiko psichiatrinėje ligoninėje, kad galėtų atstatyti savo psichinę būklę. Sulaukę pilnametystės, brolis ir sesuo vėl susitinka, tačiau ne be reikalo. Kailė nori įrodyti Timui, kad tą naktį, kai įvyko tragedija dėl visko buvo kaltas padaras, gyvenantis senoviniame veidrodyje. Jaunuoliai nė nenutuokia, kas jų vėl lauks susidūrus su praeities šešėliais…

Atidengtas kapas / Open Grave (2013)

http://images.best-horror-movies.com/open-grave-poster.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Gonzalo López-Gallego
Vaidina: Joseph Morgan, Sharlto Copley, Thomas Kretschmann, Erin Richards, …
Siužetas:
Vyras prabunda didžiulėje duobėje pilnoje mirusių žmonių lavonų. Atsibudęs jis neatsimena, kas jis toks ir ką čia veikia. Iš duobės išlipti jam padeda grupelė žmonių, kurie taip pat neatsimena kas jie tokie. Visi šie žmonės bando išsiaiškinti kas jie tokie ir ką veikia viduryje miško esančiame name. Laikui bėgant kai kuriems iš jų pradeda sugrįžti atmintis. Ar spės jie laiku atsiminti kas jie yra tokie ir ką čia veikia kol dar ne per vėlu…

Kerė / Carrie (2013)

http://horrornews.net/wp-content/uploads/2013/10/carrie_ver6.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Kimberly Peirce
Vaidina: Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Gabriella Wilde, Portia Doubleday, …
Siužetas:
Kerė Vait yra paprasta, niekuo neišsiskirianti mergina, kurią bendramoksliai pasirenka savo patyčių taikiniu. Jokių akivaizdžių priežasčių tam lyg ir nėra, nebent išskyrus tai, kad Kerė neturi tėvo, o jos motina yra religinė fanatikė. Uždaro būdo mergina kenčia patyčias nuo pat pirmos klasės, tačiau vieną dieną jos gyvenimas pasikeičia. Savyje Kerė atranda paslaptingą galią – mintimis judinti daiktus.Išleistuvių vakarą bendramoksliai nusprendžia dar kartą itin žiauriai pasišaipyti iš vargšės merginos. Tai tampa paskutiniu lašu Kerės kantrybės taurėje. Ji jau nebenori susivaldyti. Kerė nori, kad jos skriaudikai kentėtų taip, kaip visus tuos metus kentėjo ji. Dar daugiau, mergina nori, kad jos skriaudikai mirtų. Merginos galios išsiveržia su siaubinga jėga…

Tūnąs tamsoje: antra dalis / Insidious: Chapter 2 (2013)

http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/screencrush.com/files/2013/07/Insidious-Chapter-2-Poster.jpg
Šalis: JAV, Kanada
Režisierius: James Wan
Vaidina: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Lin Shaye, Ty Keegan Simpkins, …
Siužetas:
Kerė Vait yra paprasta, niekuo neišsiskirianti mergina, kurią bendramoksliai pasirenka savo patyčių taikiniu. Jokių akivaizdžių priežasčių tam lyg ir nėra, nebent išskyrus tai, kad Kerė neturi tėvo, o jos motina yra religinė fanatikė. Uždaro būdo mergina kenčia patyčias nuo pat pirmos klasės, tačiau vieną dieną jos gyvenimas pasikeičia. Savyje Kerė atranda paslaptingą galią – mintimis judinti daiktus.Išleistuvių vakarą bendramoksliai nusprendžia dar kartą itin žiauriai pasišaipyti iš vargšės merginos. Tai tampa paskutiniu lašu Kerės kantrybės taurėje. Ji jau nebenori susivaldyti. Kerė nori, kad jos skriaudikai kentėtų taip, kaip visus tuos metus kentėjo ji. Dar daugiau, mergina nori, kad jos skriaudikai mirtų. Merginos galios išsiveržia su siaubinga jėga…

Vaizdajuostė 2 / V/H/S/2 (2013)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/94/V-H-S-2_Poster.jpg
Šalis: JAV, Kanada, Indonezija
Režisierius: Simon Barrett, Jason Eisener
Vaidina: Lawrence Michael Levine, Kelsy Abbott, L.C. Holt, Simon Barrett, Mindy Robinson, …
Siužetas:
Beieškodami reto video įrašo, trys pasamdyti įsilaužėliai patenka į paslaptingą vasarnamį. Šeimininką vagišiai randa prie įjungto televizoriaus. Jis negyvas jau kelios dienos, o paslaptingas jo palikimas, senų video kasečių kolekcija, guli šalia.
Ieškodami reikalingos kasetės, draugai peržiūrinėja jas vieną po kitos. Kiekvienas įrašas panardina juos į naują košmarą – ant tiek realų, kad regis viskas vyksta iš tiesų ir visai šalia. Kiekviena istorija baisesnė už ankstesnę.
O kažkur netoliese, su kiekviena minute, vis labiau bunda Jis – nesuvokiamas bei negailestingas BLOGIS.

Demonas viduje / The Possession (2012)

http://1.bp.blogspot.com/-UhwpJ6W18P4/T6ySlORuf2I/AAAAAAAAXlo/xfee1qpgiHM/s1600/thepossession_poster01.jpg
Šalis: JAV, Kanada
Režisierius: Ole Bornedal
Vaidina: Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick, Madison Davenport, Natasha Calis, Grant Show, …
Siužetas:
Antro pasaulinio karo veteranas aukcione įsigija natikine dėžutę. Joje gyvena pikta dvasia. Dėžutė keliauja iš rankų į rankas, tačiau visi savininkai gyvena neilgai.

Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija / Dyatlov Pass Incident (2013)

http://images.mymovies.net/images/film/cin/350x522/fid13252.jpg
Šalis: JAV, UK, Rusija
Režisierius: Renny Harlin
Vaidina: Gemma Atkinson, Richard Reid, Matt Stokoe, Holly Goss, Ryan Hawley, …
Siužetas:
Filmas pasakos apie grupelę amerikiečių studentų, kurie leidžiasi į Rusiją tyrinėti paslaptingos ir neišaiškintos 9 rusų slidininkų mirties Uralo kalnuose, įvykusios dar 1959 metais. Dar po šiai dienai ši tragedija laikoma viena didžiausių 20 amžiaus paslapčių.

Purgenas / The Purge (2013)

http://watchplayread.com/files/2013/05/THE-PURGE-Poster-Art.jpg
Šalis: JAV, Prancūzija
Režisierius: James DeMonaco
Vaidina: Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Adelaide Kane, Edwin Hodge, …
Siužetas:
Krauju paženklinta naktis žmonėms leidžia nuleisti garą, išliejant visą susikaupusią neapykantą ir pyktį. Tąnakt galima viskas, tačiau svarbiausia – išgyventi iki aušros… Ištisoms 12 valandų nustoja dirbti visos gelbėjimo tarnybos, o gatves užplūsta keršto, kraujo ir mirčių ištroškę miestelėnai…

Išvarymas / The Conjuring (2013)

http://3.bp.blogspot.com/-Y4FaMKFN6QU/UgYlg4up4UI/AAAAAAAADgs/G2wMdoixRQc/s640/The-Conjuring-new-poster.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: James Wan
Vaidina: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Lili Taylor, Ron Livingston, Shanley Caswell, …
Siužetas:
Paranormalių reiškinių tyrinėtojai vienbalsiu tvirtina, kad aplink mus šmirinėjančioms dvasioms jautriausi esame vadinamosios „Velnio valandos” metu – nuo 3:07 ar 3:15 ryte. Būtent tokiu metu tamsos jėgos apsireiškia naujausiame kultinio siaubo trilerio „Pjūklas” režisieriaus siaubo trileryje „Išvarymas”. Filmas sukurtas pagal JAV plačiai nuskambėjusią tikrą demono apsėdimo istoriją – demonologų pora Edas ir Lorraine Warrenai realiai egzistavo (Lorraine Warren tebėra gyva) ir iš tiesų tyrė šią bylą. Negana to, tai buvo pati sudėtingiausią sutuoktinių kada nors nagrinėtą byla, ir ji buvo tokia šiurpinanti, kad net 30 metų apie ją nieko nebuvo papasakota. Iki šiol…

Spjaunu ant tavo kapo 2 / I Spit on Your Grave 2 (2013)

http://www.wewantmedia.de/wp/wp-content/uploads/2013/11/I-Spit-on-your-Grave-2-DVD-Cover-ILLUSIONS.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Steven R. Monroe
Vaidina: Jemma Dallender, Joe Absolom, Yavor Baharov, Aleksandar Aleksiev, Mary Stockley, …
Siužetas:
Jauna mergina vardu Keitė dirba foto modeliu. Vieną dieną ji nuvyksta į naują foto studiją tikėdamasi gauti foto modelio darbą. Tačiau jai pasiūloma fotografuotis nuogai, todėl mergina nepriima šio pasiūlymo. Po kiek laiko merginos ramus gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Į jos namus įsibrauna vienas iš foto studijoje dirbusių vyrų ir ją išprievartauja bei nužudo jos kaimyną. Vėliau jinai apsvaiginama narkotikais ir nuvežama iš Niujokro ir Bulgariją. Keitė įkalinama ir kankinama tamsiame namo rūsyje. Netikėtai jai pavyksta išsigelbėti nuo…

Pasaulinis karas Z / World War Z (2013)

http://www.giantfreakinrobot.com/wp-content/uploads/2013/05/World-War-Z-2013-Movie-Poster3-600x922.jpg
Šalis: JAV, Malta
Režisierius: Marc Forster
Vaidina: Brad Pitt, Matthew Fox, Eric West, David Morse, Mireille Enos, …
Siužetas:
Žemę užpuolus siaubingiems monstrams žmonijai iškyla išnykimo grėsmė. Nemirtingi, kone neįveikiami pūvantys antžmogiai vieną po kitos okupuoja visus pasaulio žemynus. Stipria griaunamąja jėga pasižymintys monstrai žaloja planetos gyventojus, paversdami juos zombiais.
Į pasaulinį mūšį įsijungia JTO atstovas Garis. Bandydamas išgelbėti tarsi smiltys tarp pirštų slystantį pasaulį vyras pasiryžęs padaryti, regis, neįmanoma – sustabdyti lyg pandemija plintantį zombių virusą ir atremti puolimą, dėl kurio vienas po kito žūva ant katastrofos ribos atsidūrusio pasaulio gyventojai.
Tačiau kaip įveikti priešininką, kuris jau negyvas?..

Niekas neišgyvena / No One Lives (2012)

http://cdn.bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2013/04/No_One_Lives_Poster_4_17_13.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Ryûhei Kitamura
Vaidina: Luke Evans, Adelaide Clemens, Derek Magyar, Lee Tergesen, Lindsey Shaw, …
Siužetas:
Greitkelio nusikaltėlių gauja pagrobia porą, kuri važiavo pro šalį. Jie tikėjosi juos apiplėšti, tačiau sužinojo siaubingą tiesą. Atidarę poros automobilio bagažinę nusikaltėliai aptinka surištą merginą. Paaiškėja, kad jie sučiupo žudiką maniaką, kuris grobia jaunas merginas. Išlaisvinta mergina perspėja nusikaltėlius, kad jos pagrobėjas juos visus nužudys. Nusikaltėliai netiki jos žodžiais, kol nepradeda vienas po kito mirti jų gaujos nariai.

Piktieji numirėliai / Evil Dead (2013)

http://dailyfilmfix.com/wp-content/uploads/2013/04/4-5-13-Evil-Dead-Poster.jpg
Šalis: JAV
Režisierius: Fede Alvarez
Vaidina: Jane Levy, Shiloh Fernandez, Jessica Lucas, Lou Taylor Pucci, Elizabeth Blackmore, …
Siužetas:
Penki draugai atvyksta į nuošalią trobelę, stūksančią pačioje girios gūdumoje. Ten jie randa Numirėlių knygą, kurią skaitydami jie atsitiktinai pažadina amžino poilsio atgulusias sielas. Blogis persekios penkiukę, kol tik vienas liks kovoti dėl išgyvenimo.

Aš regėjau šėtoną / I Saw the Devil (2010)

http://www.tribute.ca/tribute_objects/images/movies/I_Saw_The_Devil/ISawTheDevil.jpg
Šalis: Š.Korėja
Režisierius: Jee-woon Kim
Vaidina: Byung-hun Lee, Min-sik Choi, In-seo Kim, San-ha Oh, …
Siužetas:
Negailestingas serijinis žudikas sudoroja pensijinio amžiaus policijos komisaro dukterį, o jos sužadėtinis specialusis agentas išeina atostogų ir paskelbia nesugaunamojo psichopato medžioklę. Jis pats tampa monstru, nes nesiruošia vien tik atkeršyti ir nužudyti. Jam reikia, kad liguistas maniakas pajustų baimę ir skausmą, kokį išgyveno jo aukos.

9 komentarai(-ų)

 • netavo reikalas 2014-08-18

  imeskit nauju filmu siti atsibode jau :D

  Atsakyti
 • Fanatic :P 2014-11-14

  KINU KINU KINU! :)

  Atsakyti
 • ieva 2015-02-24

  man idomiausias filmas buvo kaip danguje taip ir po zeme jis nerealus

  Atsakyti
 • hugo 2015-06-08

  man patiko filmas apie cernobili

  Atsakyti
 • Milita 2015-06-14

  Filmas Jessabele tikrai vertas demesio. Jis tikrai itraukiantis patarciau ziureti :)

  Atsakyti
 • Gustas 2015-06-19

  Visi filmai tikrai neblogi, ikelkit nauju! ;)

  Atsakyti
 • Klaidas 2015-07-07

  Tikrai idomus filmai :) Laukiame nauju.

  Atsakyti
 • virginija 2015-12-13

  kodel negalii prisijunkt prie sio tinklapio

  Atsakyti
 • Gytis 2017-08-29

  galetumete prodeti siuos filmus Ką radau, tas mano ir Mirties klika

  Atsakyti

Atsakyti

*

Copyright © SIAUBAS.LT 2007-2018